Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (310. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar fotoğraf çekerken boyut ayarlayamıyor muyuz? Hep böyle büyük mü çekiyor telefon?
  • quote:

Orijinalden alıntı: burcink

quote:

Orijinalden alıntı: mehmetemin1985

quote:

Hocam sizinki hızlı bitmiş. Ben serviste kullanıyorum gelirken işte şarjı aşağıda

Saygılar

günaydın. kardeşim bu vodafone simgesini nasıl yaptın çok şık duruyor :)

kalora nin repo'sundan zeppelin'i indirin hocam tabii başta jailbreak yapmak gerekiyor onun içinde bulunuyor

Saygılar

Hocam 5s elime yeni geçti alalı 3 gün oldu telefonun hafızasına değil de İCloud a depolamak istiyorum oyunları nasıl yapacağım anlatsanız

• quote:

Orijinalden alıntı: atat54

quote:

Orijinalden alıntı: -hay@let-

Apple storeden ücretsiz uygulama indirirken kredi kartı dogrulama istiyor kredi kartı bilgilerimi yazsam kendiliginden para çekme gibi işlemler yaparmı ? yeni katıldım aranıza cahilliğime vurun :)

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=86978087&p=1#86978087

Tamamdır hocam sağolun
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeYCeY_45

quote:

quote:

quote:

Hocam sizinki hızlı bitmiş. Ben serviste kullanıyorum gelirken işte şarjı aşağıda

Saygılar

kalora nin repo'sundan zeppelin'i indirin hocam tabii başta jailbreak yapmak gerekiyor onun içinde bulunuyor

Saygılar

Hocam 5s elime yeni geçti alalı 3 gün oldu telefonun hafızasına değil de İCloud a depolamak istiyorum oyunları nasıl yapacağım anlatsanız

O konuda bilgim yok hocam sanırım sadece veri depoluyor

Saygılar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CeYCeY_45

quote:

quote:

quote:

Saygılar

Saygılar

O konuda bilgim yok hocam sanırım sadece veri depoluyor

Saygılar

Biraz araştırdım oyun,video,fotoğraf vb. şeyler depolanmıyormuş jb gerekiyormuş

• Arkadaşlar mrb. 32 gb 5s Silver alarak aranıza katıldım. Yalnız bu şarj sorunu canımı sıkıyor. Bugün sabah 6:30 da %100 ile şarjdan çıkardım. Günlük 15 dk. Konuşma ve en fazla yarım saat mobil internet kullandım. Fakat saat 16:00 gibi şarj %45 kere indi. Bu normalmi birde ben gece saat 12 gibi şarj takıp sabah 6 da çıkarıyorum. Bunun bir sakıncası varmı yani benim bildiğim şarj olduktan sonra otomatik olarak enerji kesiliyor ama yine sorayım dedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar lütfen cevap 7.0.5 güncellemesi yaptım kapasite 12.9 oldu sizde nasıl bakarmısınız lütfen bu arada cihaz 16 gb
  • quote:

Orijinalden alıntı: landland

Arkadaşlar lütfen cevap 7.0.5 güncellemesi yaptım kapasite 12.9 oldu sizde nasıl bakarmısınız lütfen bu arada cihaz 16 gb

704 bende ki benimde 12.9 hocam

Saygilar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • burcink kullanıcısına yanıt
    Abi bende birde 4s 16 gb var onda kapasite 13.3 olarak görünüyor bu nasıl oluyor
  • Kapasitenin genellikle %10'u iOS'un kendi uygulamalarına ve ram için ayrılır. Size kalan normal bir rakam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: landland

Arkadaşlar lütfen cevap 7.0.5 güncellemesi yaptım kapasite 12.9 oldu sizde nasıl bakarmısınız lütfen bu arada cihaz 16 gb

Güncelleme yapmadan önce kaç gb tı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyyah1984

Arkadaşlar mrb. 32 gb 5s Silver alarak aranıza katıldım. Yalnız bu şarj sorunu canımı sıkıyor. Bugün sabah 6:30 da %100 ile şarjdan çıkardım. Günlük 15 dk. Konuşma ve en fazla yarım saat mobil internet kullandım. Fakat saat 16:00 gibi şarj %45 kere indi. Bu normalmi birde ben gece saat 12 gibi şarj takıp sabah 6 da çıkarıyorum. Bunun bir sakıncası varmı yani benim bildiğim şarj olduktan sonra otomatik olarak enerji kesiliyor ama yine sorayım dedim.

Arkadaşlar fikri olan yokmu?
  • Arkadaşlar, telefonda ısınma oluyor mu sizde çok? Ben asphalt, real racing tarzı oyunları oynarken ısınma olmadı fakat bügün minion rush yükledim alev gibi oldu telefon 3 dakika içinde sonra sildim normal mi?

• Bir soru daha, gold renk -kılıfsız- kullanan arkadaşlara;
    Arka tarafta çizilmeler oluyor mu kılıfsız kullanımda ya da renk atması???

• Beni de ekleyin, 16gb space gray
  • Beyler gifleri telefona kaydediyorum fakat oynatmıyor telefon var mı çözümü ? Bir sorum daha var şu an size yazarken klavye kasıyor sizde de böyle mi ?

• 5s aldım space gray magazada invisible shield yaptırdım.. yeterli olurmu on cam ve arkacam icin daha saglam bisey mi yaptırmalıyım yoksa ?
  • Slm Arkadaşlar;

Benide ekleyin, 5s Uzay Gri 32GB

29-11-2013 tarihinde Amerika'dan 5s uzay grisi 32 gb iphone'mu 749 dolara aldım. 50 dolarda yurt dışı çıkış ücreti ödedik. 115 tl pasaport kaydı yapıldı. O zaman 1 dolar 1,995 civarındaydı. Yani aşağı yukarı 1730 falan vergi dairesine gitme gelme 20 tl de öyle verdim 1750 tl'ye maal oldu.
  • quote:

quote:

Arkadaşlar mrb. 32 gb 5s Silver alarak aranıza katıldım. Yalnız bu şarj sorunu canımı sıkıyor. Bugün sabah 6:30 da %100 ile şarjdan çıkardım. Günlük 15 dk. Konuşma ve en fazla yarım saat mobil internet kullandım. Fakat saat 16:00 gibi şarj %45 kere indi. Bu normalmi birde ben gece saat 12 gibi şarj takıp sabah 6 da çıkarıyorum. Bunun bir sakıncası varmı yani benim bildiğim şarj olduktan sonra otomatik olarak enerji kesiliyor ama yine sorayım dedim.

Arkadaşlar fikri olan yokmu?

Normal değil. Muhtemelen lüzumsuz bir iki bir şeyler açıktır pili sömüren. Yada zayıf kapsama alanındasındır ve sürekli olarak bağlantı aradığı için pili sömürür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi norton772 -- 4 Şubat 2014; 1:01:24 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• atat54 kullanıcısına yanıt
    Üstad ben kart bilgilerini verdim bi zararı olurmu eğer bi zararı olacaksa bu hesabı nasıl iptal edebilirim iptal etme şansım varsa etmek istiyorum yardımcı olursan sevinirim şimdiden teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.