Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (286. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ortalama kullanim, genelde wifiden dizi izleme ve internet. Ayrica sarj yiyen jb uygulamalari da var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler kutudan onlu arkali jelatin cikiyor mu yoksa ayri mi alacagim

• çıkmıyor sadece jelatin gibi birşey çıkıyor ama o home tusunu kapatıyor kullanamazsiniz onu ayni zamanda koruyucuda değil telin üstünde gelen siz ayrica alacaksınız 70 tl ye öne kırılmaz cam arkayada mat jelatin taktım arkayı kap koruyor sıkıntı değil iyi olması öne kesinlikle kırılmaz cam öneririm
  • cam kaba durmaz mi hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Chapuller

quote:

Orijinalden alıntı: Métropol

Arkadaşlar merhaba...

Yakın zamanda 5s almayı düşünüyorum.
    Sarı ekran sorunu olan telefonu nasıl anlarım?
    Bir konuda görmüştüm, bir arkadaş hatalı olan serinin seri numara başlangıcını vermişti.(Örneğin: F22 ile başlayan seriler sorunlu gibi.)
    Şimdi bulamıyorum bilen var mı?

Hocam konunun en başlarında bir arkadaş bu konuya çok güzel açıklama getirmişti araştırırsanız onu bi okuyun ama kısaca özet geçmek gerekirse;
    Sarı ekran bir sorun değil. Ekranda daha sıcak tonlar yakalamak için paneller bu renk tonlarında üretiliyor, bu yüzden de beyaz renkler de ufak bi renk kaçması oluyor. Samsung super AMOLED ekranlarda uzun zamandır olan bi durumdur bu zaten. Ancak apple da bu kadar sorun haline getirilmesi şaşırtıcı geldi bana. Yarın cihaz elime geçince sizi yine bilgilendiririm ama çok büyük bir problem olmayacağını düşünüyorum.

Sonuç nedir hocam?

Birde ben ekrana baktığımda canlı renkler görmek istiyorum. FULL HD ekran olduğu belli olsun. Ekran soluk durmasın yani. Daha doğrusu şimdi bu sorunu kafaya takarak, dikkat ederek mi almalıyım yoksa gözüm kapalı herhangi bir ürünü alabilir miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: twinturbov8

cam kaba durmaz mi hocam

hocam gerçekten durmuyor telefon ince zaten o yüzdende sırıtmıyor korumaya gelince eski iphone 5 im inşaatın içine düştü 1 metre yukseklıkten ekrana hiçbirşey olmadı yanları fln da kılıf korudu alt şarz yeri çizilmişti sadece.
  • Beyler telefon icin hat mi kestiriyoruz yoksa baska bisey mi yaptiriyoruz cahil kaldim bu konuda

• nereden bulabilirim cami

• Arkadaşlar media markt veya vatan güvenilir mi sizce vatanda apple garantili ürün diyor media markta ise resmi üretici garantili diyor alanlar varsa bilgilendirebilir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: lSight

Beyler telefon icin hat mi kestiriyoruz yoksa baska bisey mi yaptiriyoruz cahil kaldim bu konuda

kestirebilirsinizde yenide cıkartabilirsiniz kestirmeyi herhangi bir telefoncuda ücretsiz yaptırabilirsiniz
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

@twinturbov8 ben hepsiburada.comdan almıştım
  • hepsiburada dan almıstim ben
  • quote:

Beyler telefon icin hat mi kestiriyoruz yoksa baska bisey mi yaptiriyoruz cahil kaldim bu konuda

hiç hat kestirme ile uğraşmayın, direk nano sim alın. avea 10 tl, diğer hatları bilmiyorum
  • sagol kardes

• schumici kullanıcısına yanıt
    10 tl mi hocam ??? geçen yıl 30 tlye almıştım iphone 5 ile birlikte
  • quote:

Orijinalden alıntı: schumici

quote:

hiç hat kestirme ile uğraşmayın, direk nano sim alın. avea 10 tl, diğer hatları bilmiyorum

Nano sim hemen cikiyor mu ? Kestirsek ne fark ediyor ki ?

• quote:

quote:

quote:

nana simi size verirler 1 saat içinde açılır kestirincede pek fark yok aslında kardeşim iph 5 i benim eski teli kesik kullanıyor suan hiçbir sorun yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: black_sea53

quote:

quote:

quote:

nana simi size verirler 1 saat içinde açılır kestirincede pek fark yok aslında kardeşim iph 5 i benim eski teli kesik kullanıyor suan hiçbir sorun yok.

Tamam hocam.Tesekkur ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gannicus

sizlere bir sorum var dostlar; telefon almam lazım htc one kullanıyordum ekranı kırılınca sattım, eski telefonum htc sensation kullanıyorum ama biraz daha kullanmaya devam edersem intihar edeceğim. iphone almak istiyorum artık ve kafamda şu soru var 6yı beklemeli miyim? 5s kullananlar memnun mu? eksikleri var mı? yoksa beklemeyip, 5s almalı mıyım? yardımlarınızı bekliyorum.

soruma cevap verecek kimse yok mu?
  • quote:

quote:

quote:

Alıntıları Göster
    evet hocam, 10 tl'ye aldım avea'dan

yedek sim gibi bir kart veriyorlar, şebekenizi o karta yüklüyorlar, eski sim kartınız iptal oluyor. benim eski sim 10 dakika içinde şebekeyi görmez oldu, hat koptu. bu kadar çabuk olacağını beklemiyordum. telefonsuz kalmamak için mecbur avm'nin ortasında görgüsüz gibi iphone'u kutusundan çıkarıp içine nano simi takıp kullanmaya başladım

• Gannicus kullanıcısına yanıt
    hocam bekle bekle nereye kadar, 6 gelir 6s'i beklesem mi sorusu sorulur bu seferde. 5s'i alın gitsin derim. 6'nın çıkıp satışa sunulması Ekim-Kasım aylarını bulacak zaten, daha bi dünya zaman var
  • 
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.