Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (275. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 273274275276277
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    @thelord03 sanırım şundandır ayarlar>genel>arkaplanda uygulama yenile > kapalı olsun ondan olabilir diye düşünüyorum
  • Orada sadece hava durumu ve whatsaap açık diğerleri kapalı :(
  • Dostlar kafayı sıyırmak üzereyim, silver ve space grey arasında gidip geliyorum şimdi de silver ve gold arasında kaldım biri bana 4000Tl çıkarsın ikisini birden alayım da bitsin bu azap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chapuller -- 26 Ocak 2014; 20:18:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chapuller

Dostlar kafayı sıyırmak üzereyim, silver ve space grey arasında gidip geliyorum şimdi de silver ve gold arasında kaldım biri bana 4000Tl çıkarsın ikisini birden alayım da bitsin bu azap

Silver derim

• 32Gb Space Grey ile araniza katilmis bulunuyorum. Cihazi yarin aksam teslim alacagim. Vatan bilgisayardan aldim
    Apple ve Genpa garantisi var dediler. Yarin tel.u teslim alirken dikkat etmem gereken bir husus var mi arkadaslar? Olu pixel kasa acikligi filan var mii bakicam ilk aklima gelen bunlar. Ayrica andoid.den gectigim icin daha cok kafa agriticam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: schumici

quote:

Orijinalden alıntı: Peerless

Son zamanlarda fazla büyük gelmeye başladı. Özellikle araç kullanırken sıkıntı oluyordu o yüzden. Birde Ios denemedim hiç merak ediyorum o yüzden. Şarj konusunu bende merak ediyorum son dönem android cihazlardan geçen birileri yorumlarsa az çok fikir oluşur kafamızda.

Normal kullanım ve internette gezinmelerde şarj konusunda çok memnunum şimdilik (galaxy nexus ile kıyaslıyorum), hatta geçen gün fazla kullanmadım ve 2. gün gece yatana kadar şarjı idare etti. Ama oyun oynarsam dibe doğru hızlı bir düşüş başlıyor

Şöyle bişey daha gözlemledim. Kız arkadaşımda note 3 var, asphalt 8'i kurup denedim. 5s'in oyun içi FPS sayısı note 3'ten kesinlikle fazla, göz ile çok net farkına varabiliyorsunuz. Hatta detaylar bile daha iyi 5s'te. Belki bunda ekran çözünürlüğünün daha düşük olmasının etkisi vardır bilemiyorum. Ama 5s ile oynadığım oyunlardan görüntü anlamında daha fazla zevk alıyorum o kesin. Gel gelelim note 3'ün dev ekranında oyun oynamanın da keyfi bir ayrı tabi

Eskiden bende ekran çözünürlüğü ile alakası olduğunu düşünürdüm ama ipadler dede olay aynı ios stabilitesi farklı

• quote:

Dostlar kafayı sıyırmak üzereyim, silver ve space grey arasında gidip geliyorum şimdi de silver ve gold arasında kaldım biri bana 4000Tl çıkarsın ikisini birden alayım da bitsin bu azap

Dostum bende senin gibi renk konusunda cok kararsiz kalmistim. Gold ve uzay grisinden birini almaya karar verdim. Az once 2cihazi da elime aldim ve gold.dan istedigim albeniyi goremedim. Siyah gri ile mukemmel uyum saglamis bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Aksesuar icin ayri bir konu var mi acaba?Yoksa guzel kilif onerilerine acigim.

• quote:

En şık duran Siyah/ Uzay Grisi bence.. Bende hepsini inceleyip bunda karar kılıp aldım..
  • quote:

Aksesuar icin ayri bir konu var mi acaba?Yoksa guzel kilif onerilerine acigim.

Arkaya öne bi jelatin taktır kılıfsız kullan :) bu telefonun özelliği ince olması biraz dikkat edersen sorun olmuyacagini dusunuyorum

• quote:

Aksesuar icin ayri bir konu var mi acaba?Yoksa guzel kilif onerilerine acigim.

Spigrn var hocam araştır bi
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreankarali

Arkdşlar size bişey soracağım bnm 5S in üst taraf ve sağ yan tarafta açıklık var iç metal kısmı gözüküyor kağıtta giriyor ben sıkıntı yapmıyorum ama donanımsal bi sorun çıkarırmı acaba değişime vermek gerekirmi şimdiden Allah razı olsun saolun...

Cevap verecek hayırsever yokmu ya

• Hocam cok sık tel degistiren birisiyim o yuzden deforme olsun istemiyorum.

Spigen baktim az once.Alttaki modeli alayim diyorum. Kullanan varsa yorumlasa guzel olur.

http://www.monofe.com/urun/389/spigen-iphone-5s-5-case-ultra-hybrid.html

• quote:

quote:

Dostum bende senin gibi renk konusunda cok kararsiz kalmistim. Gold ve uzay grisinden birini almaya karar verdim. Az once 2cihazi da elime aldim ve gold.dan istedigim albeniyi goremedim. Siyah gri ile mukemmel uyum saglamis bence.

Bende Aynısını Yaşamıştım. Gold Diyip Diyip durdum Alırken İkisinide Magazada elime Alıp incelediğimde , Bir Bayan olarak Goldu Direk Eledim. Tercihim Space Gray Olmuştu..

• Selam arkadaşlar 16 gb 5S gold ile bende aranıza eklerseniz sevinirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar beni de ekleyin 5s gold 16 gb yeni gördüm grubu :))
  • arkadaslar yardım cektıgım fotograflar fılm rulosunda yok cıkmıyor ve ıtunesten fotograf attım telefona albume gırıp bı fotograf sectıgımde bembeyaz oluyor sebebbı nedır ? fotograflar arasında gezınıyorm ılk actıgım fotografa gelınce gene beyaz gosterıyor kafayı yıcemmm

• Beyler video çekerken durdur seçenegi yok :S

• 1 ay once yurtdışından geldi iphone 5s 32gb altın rengi(ben şampanya rengi diyorum) :) eklersen sevinirim.
  • Benimde telefon geldi Beyaz 5s şimdi arkadaşların umreden gelip onların pasaportuna işletmeyi bekliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 273274275276277
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.