Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (264. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 262263264265266
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    üstat hakkaten iyi süre.yıllardır takılıp kaldım androide ama ios'un iphone'un kalitesi başka ya.sonunda zorla aldıracaksınız bana.bugün inceleme fırsatı buldum arkadaşta 5s'i yağ gibi akıyor mübarek.
  • Arkdşlar size bişey soracağım bnm 5S in üst taraf ve sağ yan tarafta açıklık var iç metal kısmı gözüküyor kağıtta giriyor ben sıkıntı yapmıyorum ama donanımsal bi sorun çıkarırmı acaba değişime vermek gerekirmi şimdiden Allah razı olsun saolun...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burcink

quote:

Orijinalden alıntı: Peerless

Bu haftasonu Note 3e veda edip aranıza katılabilirim. Umarım pişman olmam.

aldınız mı hocam cihazı

saygılar

Yok dostum henüz almadım. Bugün ikisini yan yana koydum da 5s harbi küçük geldi gözüme Bilmiyorum yapabilecek miyim Yarın veya haftasonu telefoncuma gidip 32gb.lik var mı bakacağım fırsat olursa. Eğer arada uçuk fiyat farkı olmazsa alacağım sanırım. Önceden tel. Ile uğraşmaya rom atmaya kurcalamaya baya vaktim oluyordu. Şimdi işlerim inanılmaz yoğun o yüzden geçmek istiyorum. Daha once iphone deneyimim olmadı bakalım ne yapacağım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Şarj durumum nasıl sizce çoğunlukla wifi ve 3g internet kısacası.

Apple iPhone 5s [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: galatasaray19o5

Şarj durumum nasıl sizce çoğunlukla wifi ve 3g internet kısacası.

Çok iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: MK*

itunesden bekleyen bir indirmeyi nasıl silebilirim?

bilgisi olan yok mu?
  • quote:

quote:

itunesden bekleyen bir indirmeyi nasıl silebilirim?

bilgisi olan yok mu?

indirmeler indirilenler diye bi bölüm var .. oradan iptal edersin
  • quote:

benimde 3g de 5 saati buluyor.. wifi de 7 saate çıkıyor..

ortalama 5.5 - 6 saat ... 6.5 saat falan

• quote:

Orijinalden alıntı: speedman

quote:

benimde 3g de 5 saati buluyor.. wifi de 7 saate çıkıyor..

ortalama 5.5 - 6 saat ... 6.5 saat falan

3g pert etti bi 30dk kullandım %20 gitmiştir tahminim

• grezimonk kullanıcısına yanıt
    Kutudan çıktığında arka kısımdaki filimi sökerse bu durum yaşanmaz. 5s'i olup da fabrikasyon koruma amaçlı arka kısma yapıştırılan filmi gören zaten bu durumun normal olduğunu anlar.
    Yani telefonda bir sorun yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: apache0990

http://www.spigen.com.tr/iPhone-5-Case-Linear-EX-Slim-Metal,PR-44.html

Bu kılıf nasıldır iPhone 5S Uzay Grisi model içi bir kılıf arıyorum iyi koruması lazım...

Üst tuş ve diğer tuşlar boş olursa iyi olur...

Fakat korumadan çok incelik ve arkasının açık veya şeffaf olması lazım...

Tabii sinyal seviyesi düşmemeli :)

Önerisi olan var mı arkadaşlar yada uzay grisi kullanan arkadaşlar ne kullanıyor kılıf olarak ?

mat jelatin yaptırdım kap olarakta 15 liraya muhtemelen çin malı birşey aldım kenarları siyah arka tarafı şeffaf çok güzel duruyor

• 1 hafta önce telefona yaklasık 10 tane yeni mp3ler atmıştım bi haftadır sıkıntı yoktu gayet yolculkta filan dınlıyordum ama bugün farkettimki telefona yenı attıgım o 10 tane mp3 silinmiş benzer şekilde sorun yaşayan varmı arkadaşlar aradım ama bulamadım bu konuyla ilgili hiçbişi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anaesthetica

1 hafta önce telefona yaklasık 10 tane yeni mp3ler atmıştım bi haftadır sıkıntı yoktu gayet yolculkta filan dınlıyordum ama bugün farkettimki telefona yenı attıgım o 10 tane mp3 silinmiş benzer şekilde sorun yaşayan varmı arkadaşlar aradım ama bulamadım bu konuyla ilgili hiçbişi

Eminmisiniz silindiğine?Böyle birşeyi ilk defa duyuyorum

• Telefonda rehbere yeni kişi eklediğimizde bunu nereye ekliyor, sim hafızasına mı yoksa telefona mı? Sim'e nasıl kaydediliyor veya isimler nasıl aktarılıyor sim karta?

• quote:

Orijinalden alıntı: kemalbekmezci

quote:

1 hafta önce telefona yaklasık 10 tane yeni mp3ler atmıştım bi haftadır sıkıntı yoktu gayet yolculkta filan dınlıyordum ama bugün farkettimki telefona yenı attıgım o 10 tane mp3 silinmiş benzer şekilde sorun yaşayan varmı arkadaşlar aradım ama bulamadım bu konuyla ilgili hiçbişi

itunes silmistir pc'ye bagladiysan es zamanlama olayi yuzunden.

• Apple iPhone 5s [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Donanimavrupa -- 23 Ocak 2014; 22:51:31 >
  • Beyler paylaştığınız ss.lerdeki kullanım süresi ekran açık kalma suresi mi oluyor? Yoksa genel kullanım mi? Android de hepsi için ayrı ayrı yazıyor ona göre bir kiyaslama yapayım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar daha once yazdim ama tatmin edici bir cevap alamadim..space grey ip 5s imin ses tuslari sallaniyor..tusa basmadan elimi goturdugumde bi bosluk var yani kulagimi yaklastirdigimda tik die bir ses duyuyorm..basinca da olmasi gereken tik sesi geliyor..kilifta kullanmama ragmen hissedebiliyorum cok sinir bozucu..acaba sizin ses tuslarinizda da bir oynaklik var mi yoksa bu bana ozgu birsey mi..yada endiselenecek bir durum soz konusu mu? Cvplarsaniz cok sevinirim..

• quote:

Orijinalden alıntı: kemalbekmezci

quote:

henüz şizofren değilim üstadım adım gibi eminim 4 gün boyunca sürekli dinlediğim arabada da açtığım parçalar bugün gözükmedi silinmiş

• arkadaşlar selamlar öncelikle bende bugün aldığım 16gb silver ile aranızdayım.

Daha önce ıphone kullanıcısı olmadıgım için telefonla ilgili bugun bir sıkıntı yaşadım. Hattımı turkcell bayisinde kırdırdım görevli bayan geyet taktı ve çalıştı o zaman.

Ancak 1-2saat sonra sım kart takılı değil uyarısı aldım hattı kırdırdıgım yere gidip sordugumda kadının verdiği cevap bi kapatıp açsak sorun olur mu dedi (türkaklı)

bende budur heralde bunun çözümü diyip kabul ettim gerçekten de hattı gördü telefon. yalnız eve geldikten 2-3 saat sonra yine aynı hatayı verdi.

Böyle bir sorun yaşayan var mı ya da çözümü bilen var mı ? şimdiden teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 262263264265266
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.