Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (259. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CeYCeY_45

quote:

Orijinalden alıntı: mybo37

quote:

Orijinalden alıntı: senpaituyun

Arkadaşlar 5s alma arefesindeyim.
    Önemli bi konu var bu iphone 2 yıllık garanti süresince arızalınca direk deişim talebinde bulunabiliyomuyuz sıfır cihazmı veriyorlar bununla ilgili çok konu gördüm 1 ay kalmış garanti bitimine sıfır cihaz verdiler dienler var nedir bu işin aslı ?

Telefonu Apple Türkiye garantili alacaksın o zaman.. 23. Ay da da arızalansa ( kullanıcı hatası değilse) yenisini verirler. Ayrıca Apple Türkiye şu an sadece online destek verse de sitesinde göstermiş olduğu anlaşmalı teknik servislere yönlendiriyor ve sıkıntı olmuyor.
    Evo ,Pegasus , Gen-Pa gibi paralel ithalatçıdan 50 TL daha ucuz diye alırsan sonra başın ağrır. Adamlar iphone un içini açmaya çalışıyorlar haşat edip bırakıyorlar.

Hocam karne hediyesi olacağı için babama diyorum istanbul da Türkiye şubesi açılacak diyorum eee şurda yakında teknosa varken ben niye ordan alıyım en ufak bir şey olduğunda istanbul a mı gideyim işim gücüm yok mu benim diyor ve kargolamayla uğraşamam diyor ben ne kadar Apple Store dan istesem de babama anlatamadım

karne hediyesi mi?
    ulan yaşlandık bee..

karne var mı ya hala? :)) ben olsam hepsi pekiyi değilse almazdım :)) android alırdım aklın başına gelsin diye :DD

not: kardeş takılıyorum, yanlış anlama, can sıkıntısı işte...
  • quote:

Orijinalden alıntı: halikarnasss

Üst tuş sallanıyor arkadaşlar teşhir cihazıda böyleydi herkesde böylemi. ?

Bende de ayni sekilde cok sallaniyor bide sanki ilkine gore cok icine gocmus gibi ama kilifla kullandigim icin bi problem yasamiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gencler merhabalar ben cihazi 1 ay once internetten apple storedan aldim.Cihazin belli sorunlari var sari ekran olmasi,kilit tusunun sallanmasi gibi ama ben bu duruma alistim fakat yinede telefonun boyle olmasi kafami kurcaladi.Degisim talep etsem degistirirler mi ? Birde ben simdi alistim yine buna benzer cihaz gelir fln ugrasmak istemiyorum bir oneriniz var mi ne yapmaliyim kullanmaya devam mi edeyim

• quote:

Orijinalden alıntı: nakres93

Gencler merhabalar ben cihazi 1 ay once internetten apple storedan aldim.Cihazin belli sorunlari var sari ekran olmasi,kilit tusunun sallanmasi gibi ama ben bu duruma alistim fakat yinede telefonun boyle olmasi kafami kurcaladi.Degisim talep etsem degistirirler mi ? Birde ben simdi alistim yine buna benzer cihaz gelir fln ugrasmak istemiyorum bir oneriniz var mi ne yapmaliyim kullanmaya devam mi edeyim

Bunlar heskeste var rahat ol. Ekran asiri derecede sari degilse sorun yok yeni gelen cihazda da ayni sorunlar olacak %99

• Arkadaşlar şarj süreleriniz nasıl? Sabah evden çıkarken %90 dı biraz internete girdim 5-10 dk oyun oynadım %83 şu anda normal mi? 3g filan kapalı

• Telefon geldi ayarlar kısmını geçemiyorum WİFİ bağlantısında KATIL butonu aktif değil .
  • quote:

Orijinalden alıntı: halikarnasss

Üst tuş sallanıyor arkadaşlar teşhir cihazıda böyleydi herkesde böylemi. ?

Normal
  • quote:

Orijinalden alıntı: galatasaray19o5

Telefon geldi ayarlar kısmını geçemiyorum WİFİ bağlantısında KATIL butonu aktif değil .

Ses ekle de bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedman

quote:

Telefon geldi ayarlar kısmını geçemiyorum WİFİ bağlantısında KATIL butonu aktif değil .

Ses ekle de bakalım

Nasıl yani
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: speedman

quote:

Ses ekle de bakalım

Nasıl yani

Müşteri hizmetlerini arayın beraber kurulumu yapın. Çok yardımcı oluyorlar.

• Arkadaşlar benim tel hergün 1 defa kendi kendine reset atar gibi 6-7 saniye Apple amblemi çıkıyor be hemen tel kendine geliyor. Sizlerde de oldumu hiç?

• Telefonu kullandıkça bu telefonsa diğerleri ne diyorum kendime
  • Nasıl sizce?
    Apple iPhone 5s [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: sercan149

Arkadaşlar benim tel hergün 1 defa kendi kendine reset atar gibi 6-7 saniye Apple amblemi çıkıyor be hemen tel kendine geliyor. Sizlerde de oldumu hiç?

1 aydır kullanıyorum daha 1 kere reset attı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • efsane190789 kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen 3G kapalı ve pek oyun oynamadınız. Eğer öyleyse normal.

• Gold 16 gb ekle listeye,
  • quote:

Evet aynen. Peki mesela 3G açık olsa ve internete hiç girmemiş olsam yani hücresel veri açık olsa bu süre daha da mı kısalır?

• Appstore oy verme yerine ismimi yanlis yazdim arkadaslar degistirme imkanim yokmu
  • efsane190789 kullanıcısına yanıt
    Süre biraz kısalır tahminim %74-75 olurdu mesela.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sercan149 -- 22 Ocak 2014; 15:40:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efsane190789

quote:

Evet aynen. Peki mesela 3G açık olsa ve internete hiç girmemiş olsam yani hücresel veri açık olsa bu süre daha da mı kısalır?

Cihazın gösterdiği şarj yüzdelerine pek aldanmamak lazım, ben bunun yazılımsal olduğunu düşünüyorum.. İşte bir örnek;

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.