Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (257. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Wirm

quote:

Orijinalden alıntı: __GeneraL__

tresh...

dostum önceki telefonumda çift cekirdekliydi.. internette vasattı ama s4 gecince harbiden hız bakımından herseyde 10 numara geldi gözüme.ama 5s cekirdek kalitesiyle iyidir orasını bilemem herkes memnun gibi gözüküyor yağ gibi akıyo diyosunuz..
    ayrıca 5s neden bu kadar pahalı yaparlar anlamıyorum.. 64 gb olanı 2.600 tl ye kadar cıkıyo.
    hadi pahalı yapıyosun bi özellik koy farklı şeyler olsunki parasına degsin.. s4 ilk cıktıgında 2.000 tl idi.. özellikleriyle herkesi cezbetti suan sıfırı 1.500 civarı 2. el 1.200 civarı.. iphonların sevdigim kısmıda 2.elde kolay deger kaybetmemesi.. o bakımdanda tercih sebeblerim arasında 5s. android gibi sürekli yazılım güncellmesi alıyormu iphonlar..
    samsunglar nerdeyse sürekli alıyor. benim s4 4.3 geldi ama bazen gelmez olaydı diyorum telefonda arada bir donma oluyor bugunde kendi kendine kapandıı.. bilmiyorum nolcak böyle
    samsung yazılım gönderiyo telefonların içine ediyo.. önceki telefonum ace 2 idi android 2.3 den 4.1 güncelleme aldı telefonun içinee etti en sonunda cıldırdım vurdum yere paramparca oldu...

Güncelleme konusunda Apple en iyisi tartışmasız

5S'ten pişman olmanız için tek sebep 4" ekran olabilir. Sorun yoksa geçin keyfinize bakın Ben şahsen film dizi her şeyi 4" ekranda rahatça yapıyorum o yüzden mutluyum.

kesinlikle katılıyorum 4" ekran yeterli diyenlerdenim ve mutluyum herşeyi tek cihazdan yapmak sorunsuz klitlenmeden ve donmadan yapabilen telefon zaten aradığın teldir dye düşünürüm. o yüzden 5s gold.da bnm için öyle bir tel alacaklar için tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sergeant43

Ben herzaman öyle yapıyorum pil tamamen bitiyor tlfn kapanıyor öyle şarja takıyorum acaba sürekli böyle yapıncada bi zararı oluyor mudur

her zaman değil ayda bir kere yapmak bataryaya zarar vermez..
  • Arkadaşlar 5s alma arefesindeyim.
    Önemli bi konu var bu iphone 2 yıllık garanti süresince arızalınca direk deişim talebinde bulunabiliyomuyuz sıfır cihazmı veriyorlar bununla ilgili çok konu gördüm 1 ay kalmış garanti bitimine sıfır cihaz verdiler dienler var nedir bu işin aslı ?
  • i5s 32 gb yurtiçi garantili 10 günlük telefonu 1800 liraya alma şansım var. ne dersiniz fiyat iyi mi sizce ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaReZ

i5s 32 gb yurtiçi garantili 10 günlük telefonu 1800 liraya alma şansım var. ne dersiniz fiyat iyi mi sizce ?

Bence iyi. 16 gb 700 dolar civarındaydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaReZ

i5s 32 gb yurtiçi garantili 10 günlük telefonu 1800 liraya alma şansım var. ne dersiniz fiyat iyi mi sizce ?

Gayet iyi lakin ben 2400 verip kutuyu ilk açan olmayı seçerdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar batarya süresi sizce nasıl ? 3G sürekli açık, çoğunlukla internete girerim ara sıra ufak oyunlardan oynarım. Bence gayet iyi gibiiii.
    Apple iPhone 5s [ANA KONU]
  • kadirtas kullanıcısına yanıt
    Peki üstad birdaha yapmam kulaktan dolma böyle yapmanın faydalı olduğunu söylediler eskiden ....yani%10-20olsada şarj yapsanlda. birşey olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sergeant43 -- 21 Ocak 2014; 17:07:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atat54

quote:

Orijinalden alıntı: Eliva

16 GB Space Gray ile ben de aranızdayım .

Size kaç gb kullanım alanı bırakıyor sistem?

13,2 GB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eliva -- 21 Ocak 2014; 17:17:54 >
  • Yahu arkadaş adamın kendi malı teknosa ondan iyimi verecek garantiyi ...forumu iyi oku garanti ile tecrübesi olanlar önceden yazdı garantide şüphesiz Apple yorumsuz

• quote:

Orijinalden alıntı: senpaituyun

Arkadaşlar 5s alma arefesindeyim.
    Önemli bi konu var bu iphone 2 yıllık garanti süresince arızalınca direk deişim talebinde bulunabiliyomuyuz sıfır cihazmı veriyorlar bununla ilgili çok konu gördüm 1 ay kalmış garanti bitimine sıfır cihaz verdiler dienler var nedir bu işin aslı ?

Telefonu Apple Türkiye garantili alacaksın o zaman.. 23. Ay da da arızalansa ( kullanıcı hatası değilse) yenisini verirler. Ayrıca Apple Türkiye şu an sadece online destek verse de sitesinde göstermiş olduğu anlaşmalı teknik servislere yönlendiriyor ve sıkıntı olmuyor.
    Evo ,Pegasus , Gen-Pa gibi paralel ithalatçıdan 50 TL daha ucuz diye alırsan sonra başın ağrır. Adamlar iphone un içini açmaya çalışıyorlar haşat edip bırakıyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arefe değil arife*

• Bazı internet sitelerinde Kliksa , Media markt gibi Resmi distrübütör garantisi diyor. Bunlar kesinlikle Apple Türkiye garantisi
    Değil. Paralel ithalat..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amerika'dan getiren bir arkadaştan.1600 alış fiyatım ama daha kayıt yaptıramadım kutusunda duruyor.

• s3 ten iphone 5s telefonuna geçtim. Muhteşem bir şey seri kaliteli zarif safari mükemmelmiş faha iyi uygulaması var mı bilmiyorum safariden. Bir daha android almam zaten 5s beni baya bir götürür. ios ve android için yapılmış uygulumalarda bile fark var adamlar ios'a önem veriyomuş telefonda tık yok. geçicek olan düşünmesin gitsin alsın bir iphone.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atat54

quote:

Arefe değil arife*

Arefe ve Terviye günü

Terviye, Arefe gününden bir önceki güne denir. Terviye günü oruç tutmak çok faziletlidir. Hadis-i şeriflerde buyuruldu ki:
    (Allahü teâlâ, Terviye günü oruç tutan ve günah söylemeyen müslümanı elbette Cennete koyar.)

Bi işine bak ki hadi senin dedigin dogru ben yanlış yazdım olamazmı insanlık hali
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whoracle1905

s3 ten iphone 5s telefonuna geçtim. Muhteşem bir şey seri kaliteli zarif safari mükemmelmiş faha iyi uygulaması var mı bilmiyorum safariden. Bir daha android almam zaten 5s beni baya bir götürür. ios ve android için yapılmış uygulumalarda bile fark var adamlar ios'a önem veriyomuş telefonda tık yok. geçicek olan düşünmesin gitsin alsın bir iphone.

Hala android kullananlar zavallılar 😃
  • Merhaba, Turkcell'den 5s Aldık Garantisine K.V.K Dediler Ama K.v.k dan Sorgulatınca KAyıt Bulunamadı Diyor . Apple Storeden Sorgulatınca Altta Eklediğim Bilgiler Çıkıyor. Cihaz Apple Storeden Alınan Ürünlerle Aynı Garantiye Sahip Degilmi ?
    Apple iPhone 5s [ANA KONU]
  • arkadaşlar iş yoğunluğum nedeniyle foruma pek giremedim en geç pazar gecesi pm atan herkes listede adını görecektir.
  • Sonuna kargo yola çıktı yarın akşam üstü elime geçer diye düşünüyorum.. :)
  • 
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.