Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (253. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: atat54

quote:

Orijinalden alıntı: Craie

Ekleyin 16gb silver gray.Ben 16 kullanıyorum,64 alan arkadaşları da anlamıyorum.Ayrıca 128gb 4g li iPad mini kullanıyorum,tablet her zaman olmasa da en ufak bir gezintide bile yanımda.Küçücük ekrana ödenen depolama farkına yazık bence.Resimleri de dropbox'atsam,icloud'a yedekler,zaten müzik uygulama var,videoları da izlemeye değmez.Ama tek iPhone kullananlar için farz.

Birde benim ekran çizildi telefonu 1 ocakta aldım 18 günde çizildi yaw çok belli değil ama...

Silver gray?

Space gray mi ; silver mı?

Afedersiniz,siyah space gray.Her şeyim siyah televizyon ipad iphone alacağım mac'e bile siyah kılıf takacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: borasezer

quote:

Orijinalden alıntı: Wirm

JB'siz açılmıyor. Uygun tweak ile sorunsuzca açıyorum böylece home tuşu basmaktan aşınmıyor

Şöyle:https://vimeo.com/84488384 Videoyu forumdan bir arkadaş kendi çekmiş.

Jb nasıl yapacaz tel 5s iOS 7.0.4

Forumda mevcut konusu JB icin ozel bolum var :) 2dk suruyor cok kolay bir islem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cahilliğimin kusuruna bakmayın.5s de kamera ayarlarını nasıl yapıyoruz.fotoğrafı çekince düzenleme var ama ben çekmeden düzenlemek istiyorum, mesela androidde kamerayı açınca ayarlar için bir simge oluyordu.(megapiksel ayarı, makro ayarı, manzara modu,parlaklık vb.) birsürü ayar vardı.5s de bu ayarları nasıl yapıyoruz.Ana menüden ayarlara girince kamera ayarları var ama bunlar yok.

• Beyler 5s 32GB almıştım ekranın tam oturmaması gerekçesiyle değişim işlemi başlattım. Sanki sarı ekrandan da şüpheleniyordum. Sağolsunlar telefonsuz kalmamam için önce yenisini gönderdiler sonra eskisi için eve kurye gönderdiler. şöyle izah edeyim

Eski 32gb : İos sürüm 7.0.3(yani daha eski seri bir cihaz) ekran tam oturmamış kasaya. ekranın alt köşesine bastırınca tık tık ses çıkıyor. Sarı ekran var. Kilit tuşu sallanıyor.
    Yeni 32gb : İos sürümü 7.0.4 olarak geldi. ekranda oturma problemi yok jilet gibi. Ekran eskiyle yanyanayken florasan gibi bembeyaz. Bununda daha az da olsa kilit tuşu sallanıyor
  • hocam mrb bişey soracağım.
    bende 32gb beyaz aldım üst kısımda çerçeveyle ekran arasında açıklık var o yüzden değiştirmeyi düşünüyorum
    telefonu vodafone dan aldım apple a göndersem hallolur mu?
    apple ın sitesinden ulaşmay açalışıyorum arıyorlar ama telesekreter arıyor oda sonraki bi zamana devredildi vs deyip kapanıyor
  • Beni de alabilirmisiniz hocam? TeknoSA'dan 16GB Uzay grisi. sipariş ettim. Eklediğiniz zaman pm atarsanız sevinirim imzamı değiştiririm.

• benim telefon facebook ve facebook messenger da uyarı vermiyor artık.

bugün uyurken hem ses hem titreşim filan yaptı uyandırdı beni. faceden mesaj atmış arakdaş. o sırada uyku sersemi olarak bişeyler yaptım.kapatmışım sesi. ama nasıl anlamıyorum
    bildirim merkezinde hem facebook hem messener da . işaretler sesler ve başlıklar açık durumda
    herşey yeşil
    ama mesaj atıyorlar şimdi. telfon sinyal vermiyor

mail gelince sinyal veriyor ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: sercan149

Burada birisi mail ile atarsan izlenebiliyor demişti. Ama denemedim.

Evet mail atınca oldu ama bu sefer de videoyu sıkıştırdı ve görüntü kalitesi bozuldu biraz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Craie

arkadaşlar onion case'imi internette beleşe buldum sizce bunu alabilir miyim?
    http://www.onioncase.com/goods.php?id=285

Nasıl oluyor yav bi alıp denesek mi? Belki gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: Mbeyazca

hocam mrb bişey soracağım.
    bende 32gb beyaz aldım üst kısımda çerçeveyle ekran arasında açıklık var o yüzden değiştirmeyi düşünüyorum
    telefonu vodafone dan aldım apple a göndersem hallolur mu?
    apple ın sitesinden ulaşmay açalışıyorum arıyorlar ama telesekreter arıyor oda sonraki bi zamana devredildi vs deyip kapanıyor

Hocam vodafone dan aldıysanız apple birşey yapamaz malesef. Online apple store dan alsaydınız koşulsuz şartsız iade alıyorlar.
  • hocam yaklaşık 12 gün oldu 5s i alalı. telefonla konuşma sırasında sık sık kesilmelerle karşılaşıyorum. çok kere yaptı. iade yazdım dün itibariyle..
  • Bende 3. 32gb 5s Space Grey geldi, ilki 7.0.3 ile gelmişti ve home tuşu aşırı ses yapıyordu, ikinci cihaz geldi yine 7.0.3 ile ve ekran ile kasa arası boş artı dediğiniz ekran oynaması bende de vardı .
    Yine değişti ve üçüncü gelen cihazda da ekran ile kasa arası boştu ancak başka sorun yok , versiyon 7.0.4 ile geldi. Ancak hepsinin power tuşu sallanıyor artı ekran renkleri aynıydı yani ekrandan yana bir şikayetim yoktu.
    Yarın boşluk için yeni cihaz gönderecekler bakalım dördüncü cihaz nasıl gelecek ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: step-team

Bende 3. 32gb 5s Space Grey geldi, ilki 7.0.3 ile gelmişti ve home tuşu aşırı ses yapıyordu, ikinci cihaz geldi yine 7.0.3 ile ve ekran ile kasa arası boş artı dediğiniz ekran oynaması bende de vardı .
    Yine değişti ve üçüncü gelen cihazda da ekran ile kasa arası boştu ancak başka sorun yok , versiyon 7.0.4 ile geldi. Ancak hepsinin power tuşu sallanıyor artı ekran renkleri aynıydı yani ekrandan yana bir şikayetim yoktu.
    Yarın boşluk için yeni cihaz gönderecekler bakalım dördüncü cihaz nasıl gelecek ?

Hocam benim de 3. cihazım ilkini 16 gb aldım cihazın kilit tuşu bile sallanmıyordu. mükemmel sorunsuz bir cihazdı. ama 16gb yetmeyeciğin farkettim 32gb istedim oda ekranın sarı olduğunu düşündüm. Karşılaştırma vs yapmadan bana öyle geldi ve ekranın alt tarafına bastırınca tık tık ses gelip yerine oturuyordu. değişim cihazım geldi ve karşılaştırdım hakkaten eski cihazımın ekranı ile yanyana koyunca armut ampul ile florasan kadar fark var arasında

• Arkadaşlar gün içinde atılan smslerin saatleri yazmıyor bunları görebilmenin bir imkanı var mı ? Sadece ilk mesajın saatini gösteriyor sonrası yok ben arada gelen mesajların saatlerini de öğrenmek istiyorum bunun bir yöntemi yok mu ?
  • 14 gün geçmişse değişim talep edemiyoruz değil mi artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: thelord03

Arkadaşlar gün içinde atılan smslerin saatleri yazmıyor bunları görebilmenin bir imkanı var mı ? Sadece ilk mesajın saatini gösteriyor sonrası yok ben arada gelen mesajların saatlerini de öğrenmek istiyorum bunun bir yöntemi yok mu ?

Sms'i sola dogru cekerseniz, sagda belirecektir.

• Arkadaşlar merhaba önemli bir sorum olacak.Note 3 ten 5 S e yeni geçtim şimdi ben note 3 kullanırken samsung marka harici batarya kullanıyordum.Çıkışı 5volt 1.8amper.
    Note 3 ü bununla şarj ediyordum sıkıntı yaşamadım.Fakat 5s imin şarj aletinden çıkışına baktım 5volt 1 amper gördüm şimdi benim harici batarya ile arasında 0.8amper akım farkı var.Yani ben eğer harici bataryam ile i phone şarj edersem fazladan akım yüklemiş olacağım cihaza.Bunun cihaza veya bataryaya bir zararı olur mu?
  • scoopi kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler çok iyiymiiş ya sinirlenmiştim sırf bu yüzden :)

Birde kelimenin ortasında bir harfi yanlış yazınca imleç o kelimenin arasına girmiyor. Ya başına yada sonuna gidiyor.

Dostum birde mesajlara özel gülücükler yok sanırım. Emojiyi aktif ettim ama oda karşıya kare kare şeklinde gidiyor. Kendine ait veya programla yüklenen gülücükleri yok mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thelord03 -- 19 Ocak 2014; 23:08:40 >
  • arkadaslar samsung s4 kullnıyorum onu satıp sıfır iphone 5s almak istiyorum pişman olurmuyum..
    bide iphone hakkındaki haberleri duymussunuzdur. casus yazılım ile müşterilerini dinleme olayı..
    iphone bunu inkar etsede insanın kafasında kuşku kalıyor.. gerci her telefon dinlenebilir ama iphone özellikle bunu yapıyosa napacaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: __GeneraL__

arkadaslar samsung s4 kullnıyorum onu satıp sıfır iphone 5s almak istiyorum pişman olurmuyum..
    bide iphone hakkındaki haberleri duymussunuzdur. casus yazılım ile müşterilerini dinleme olayı..
    iphone bunu inkar etsede insanın kafasında kuşku kalıyor.. gerci her telefon dinlenebilir ama iphone özellikle bunu yapıyosa napacaz

3 gün önce bende s3 ten geçtim. Vallaha kısıtlamaları göze alabiliyorsanız geçin derim. Telefon güzel ama s4 e göre çok kısıtlanırsınız bence.

• 
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.