Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (251. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

32-64 arasında kaldım 64 alacaktım sigarayı bırakma hediyesi olaarak sonra ileride satmada zorlanma sorunu dank etti 32 mi alsam ne yapsam 64 her türlü kafama yatıyor ama işte satış konusunda sıkıntı cıkartacaktır elbet.
  • İphone 5S 32 GB alarak aranıza katıldım,İphone 4S varken ram miktarı genelde %70-80 lerde gezerdi,bundada %70 lerde,sebebi nedir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tifosi58

quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

Yanınızdaki cihaz apple ürünü değilse, bulmaz. geçmiş olsun

Ben Sony vaio laptopla sorunsuz eşleştirdim...

Benim cihaz Nokia'yi bulmuyor, ne iş? Daha dogrusu aygitlar araniyor yazisi sürekli sabit kaliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben de bugün 5s almayı düşünüyorum. Ama MediaMarkt'tan alacağım. Garanti konusunda bir sıkıntı olur mu sizce apple.com dan alınan bir cihaza göre?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba beyler bebde uzay grisi 16 gb 5s ile aranizdayim :)

• Store'in sitesi store.apple.com/tr miydi ?
  • Evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wirm

Koskoca app storeda #Animania yok bu nasil is Adam gibi anime indirip izleyecegim app yok resmen. Olanlar da in app purchase istiyor.

Alternatif bilen?

Maalesef appstoreda o tarz şeyler çok yok :) sırf o yüzden android kullanıyorum dünya kadar uygulama var o iş için çoğuda iyi Zaten küçük ekraneda anime izlenmez boşver

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fukasaku -- 19 Ocak 2014; 11:32:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: [_HadeS_]

quote:

Koskoca app storeda #Animania yok bu nasil is Adam gibi anime indirip izleyecegim app yok resmen. Olanlar da in app purchase istiyor.

Alternatif bilen?

Maalesef appstoreda o tarz şeyler çok yok :) sırf o yüzden android kullanıyorum dünya kadar uygulama var o iş için çoğuda iyi Zaten küçük ekraneda anime izlenmez boşver

Ben hepsini telefondan izliyorum daha zevkli Sirf bu yuzden JB yapip in app purchase olayini iap cracker ile halletmeyi dusunuyorum. Hayir 1-2 dolar olsa alicam aylik 12lira diyor

• arkadaşlar forumun bir yerinde rastlamıştım ancak 2 gündür arıyorum bulamıyorum..SPIGEN Türkiye sitesinden bir arkadaş foruma özel kılıflarda indirim kodu almıştı, hatta yanlış hatırlamıyorsam ekran koruyucu da gönderiyorlardı..Kod hala geçerli midir? Yardımcı olursanız sevinirim..Ekran koruyucu ve kılıf önerilerinizi bekliyorum..Teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sharecar

arkadaşlar forumun bir yerinde rastlamıştım ancak 2 gündür arıyorum bulamıyorum..SPIGEN Türkiye sitesinden bir arkadaş foruma özel kılıflarda indirim kodu almıştı, hatta yanlış hatırlamıyorsam ekran koruyucu da gönderiyorlardı..Kod hala geçerli midir? Yardımcı olursanız sevinirim..Ekran koruyucu ve kılıf önerilerinizi bekliyorum..Teşekkürler..

Evet kod hala geçerli

10 tl değerinde

Lazım mı ?
  • Mesaj yazarken Emoji kullandığımız zaman karşı tarafa kare işareti çıkıyor, nedendir?
  • speedman kullanıcısına yanıt
    lazım ama %25 gibi bir indirim hatırlıyorum galiba..bu 49.9 olan kılıflar için geçerli değil mi? Bir de ekran koruyucu tavsiye edersen çok sevinirim arkadaş..
  • sharecar S kullanıcısına yanıt
    KDV hariç en. Az 50 tl lik üründe kullanılıyor. KDV hariç fiyattan 25 tl düşüyor. Yani yaklaşık30 tl indirim oluyor. DONANIM25 yazıyosunuz. Hala devam ediyorsa.

• sercan149 kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim deneyeyim...
  • Bugun sarjda iken telefonun asiri derecede isindigini fark ettim. Daha once boyle bir sorunla karsilasan oldu mu ? Sebebi nedir acaba ?

• Hepsiburada.com'dan satın aldığım Spigen SGP Kuel C10L 1,5m USB iPhone 5/5s Lightning Data Kablosu'nu ne yazık ki kullanamıyorum.
    İade etmeden önce forumdaşlara önereyim istedim.

Ürün şahane fakat kullanamıyorum.
    Neden derseniz SPIGEN SGP Neo Hybrid Ex Slim Metal serisi kılıflarla kullanıma uygun değilmiş.
    Ürün detayında uyumlu değildir de yazıyormuş ama, uyarıyı görmeyip almış olduk bir kere.
    Kılıf ve data kablosunun uç kısmı arasında ölçü uyumsuzluğu var.
    Tercihimi kılıfı kullanmaktan yana yaptığım için de kablo boşa çıktı.

Ürün hepsiburada.com'da 49,90 tl + Kargo şeklinde satılıyor.

http://www.hepsiburada.com/liste/spigen-sgp-kuel-c10l-15m-usb-iphone-5-5s-lightning-data-kablosu-ipod-iphone-ipad/productDetails.aspx?productId=teldatasgpc10l&categoryId=29010123&SKU=TELDATASGPC10L&navq=fh_sort_by%3d-_match_rate%252c-item_sale_count_pl%26fh_secondid%3dteldatasgpc10l%26fh_lister_pos%3d0%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252f%2524s%253dsgp%255cu0020kuel%26fh_refview%3dsearch

İlgilenen olursa 40 tl'ye bırakırım.
    İstanbul içi elden teslim imkanım da olur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tamer306 -- 19 Ocak 2014; 15:59:49 >

• Tamam çok teşekkür ederim tavsiyene uyacağım üstad

• Arkadaşlar kuzenime Apple Online Store dan aldıgım İphone 5s Case Black'i satıyorum... Hiç kullanılmadı sadece kontrol etmek için açılmıstır... İlgilenen olursa pm atabilir..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: [_HadeS_]

quote:

Alternatif bilen?

Ben hepsini telefondan izliyorum daha zevkli Sirf bu yuzden JB yapip in app purchase olayini iap cracker ile halletmeyi dusunuyorum. Hayir 1-2 dolar olsa alicam aylik 12lira diyor

Sorunu çözdüm. JB saolsun

3 yıl Rootlu Galaxy S2 kullandıktan sonra karar verdim, JB'li 5S kesinlikle en iyisi. Telefon uyku modundayken touch id'ye parmağımı koyarak açmak paha biçilemez

• 
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.