Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (249. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mypolo

PİL KALİBRE etmek tam olarak pilin tamamen bitmesi telin kapanması olayı mı?Ayda bir defa yapsak bir zararı olur mu ben hiç yapmadım ama bu hafta yapıcam...

pilin kalibre edilmesi olayı pilin tamamen bitirilip sonra tamamen doldurulup %20'nin altına düşene dek kullanılıp tekrar doldurulmasıdır.bunu apple zaten ayda yada 3 haftada bir yapılmasını tavsiye ediyor.pile herhangi bir zararı kesinlikle yoktur aksine faydası vardır(belirtilen zaman dilimlerinde bir yapıldığı takdirde)..
  • hiç lanet olsun boyle telefona dedıgınız oldumu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unknown_identifier

Arkadaşlar yurtdışından gelen cihazım Hücresel veri ve 3G yi etkinleştirince çekiyor.kapatınca 3G yi servis yok diyor.kayıt yaptırmamıştım. Kapanma böyle mi oluyor.

Problem vodafondan kaynaklanıyormuş.m.shiftdelete.com da açıklama yapılmış.düzeldi çok şükür.bende cihaz kapandı yada bozuldu sanmıştım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Red Alert kullanıcısına yanıt
    16 alma 32 al yeterli değil 16
  • galatasaray19o5 kullanıcısına yanıt
    Sipariş verdikten 25 saat sonra Tlf elimdeyi üstelik siparişi eft ile yaptım. Çok hızlılar
  • benim telefonda ekran dondurme olaylarinda problem var gibi. cektigim fotolar yan kaydediliyor galeriye. galerideyan tutmama ragmen ekran yan donmuyor. acaba telefonda ariza olabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: galatasaray19o5

quote:

Orijinalden alıntı: M.Uzun

quote:

Orijinalden alıntı: Xlargest

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Xlargest

quote:

Vatandan 32gb uzay grisi almayi düşünüyorum ama pil olayı ve garanti olayı düşündürüyo

appstoredan al, bende kredi kartını bekliyorum çarşamba günü bende sipariş vereceğim.

Nakit alacağım için mağazadan almayi planlıyorum

garanti konusunda düşünceliysen demiştim, genel sorunlar çıkarsa vatan tereddütlü davranır, ben en çok erkandaki çatlak yada çizikten tırsıyorum

Garanti konusunda apple storeun eline kimse su dokemez bende vatandan alma derim

Storedan alayım o zaman. Sorunlu bir telefon göndermelerinede imkan yok zaten 14 gün içerisinde değiştirme imkanımda olacak .

En geç ne zaman gelir acaba İZMİR'e ?

Bugun siparis verirsen en geç sali veya carsamba elinde olur haftasonu diye :)

• http://img24.imageshack.us/img24/3058/wkrq.jpg
    http://img802.imageshack.us/img802/4510/tov6.jpg

5s var ve bu karelenmeler var oyunda.

4s te herhangi bir sorun yol denedım ama 5s de bu var cihaz bozuk mu? Suan sadece sorun bu oyunda var

• kadirtas kullanıcısına yanıt
    Ben herzaman öyle yapıyorum pil tamamen bitiyor tlfn kapanıyor öyle şarja takıyorum acaba sürekli böyle yapıncada bi zararı oluyor mudur

• 16 GB Space Gray ile ben de aranızdayım .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mersinli.

http://img24.imageshack.us/img24/3058/wkrq.jpg
    http://img802.imageshack.us/img802/4510/tov6.jpg

5s var ve bu karelenmeler var oyunda.

4s te herhangi bir sorun yol denedım ama 5s de bu var cihaz bozuk mu? Suan sadece sorun bu oyunda var

Oynadığınız oyunun ios 7 optimizasyonu henüz yapılmamış olabilir.
  • arkadaşlar bu bataryaları şarj etme şekillerine fazla kafa yormayın, ayda bi kalibrasyon vs. yapmak faydalı olabilir ancak ne yaparsanız yapın macbook'undan ipod'una iphone'una hatta playstation'ın joystickine kadar alayı en nihayetinde li-ion pil ve her şarjdan sonra ömrü biraz daha azalacak.

genelde li-ion piller için kapasitesi %80'e düşene kadar 1000 cycle yapılabilir deniyor. yani ilk gün 1000 dakika dayanabilen batarya her gün bi kere 0'dan 100'e şarj ederseniz 3 yıla yakın bi süre 800 dakika ve üzeri dayanacaktır.

zaten kullanıcıların büyük kısmı bi telefonu 3 sene kullanmıyor bile, o yüzden fazla kafa yormayın tadını çıkarın
  • quote:

Orijinalden alıntı: sergeant43

Ben herzaman öyle yapıyorum pil tamamen bitiyor tlfn kapanıyor öyle şarja takıyorum acaba sürekli böyle yapıncada bi zararı oluyor mudur

evet öyle yapmanız zararlıdır. bu pillerin özelliği sürekli şarj et azalsın bidaha şart et şeklinde ömrü uzayan şekilde olması.

oyuzden şarjın tamamen bitmesine izin vermeyin.
  • Ekranın küçük olması sorun oluyor mu?
    Haziran gibi iPhone 6 çıkabilirmiş onu bekleyeyim diyorum.
  • Telefonu sonunda kutusundan çıkardım. Sim kart takılmadan aktif olmuyor yazıyor her yerde ancak ben direk sim kart takmadan rahatça kullandım telefonu? Her özelliği rahatça kullanıyorum ilginç.

Ayrıca kutudan simkart takma yerini sökmeye yarayan zımbırtı çıkmadı

Telefonun kapasitesi 12.92GB, Birkaç uygulama kurdum resim falan attım 6.18gb boş yer kaldı 32GB alın kesinlikle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oscar Bravo Echo

Ekranın küçük olması sorun oluyor mu?
    Haziran gibi iPhone 6 çıkabilirmiş onu bekleyeyim diyorum.

iphone 6 haziranda gelmez kardeş,eylül ekim gibi anca gelir buraya,politikaları bu değiştirmezler,,ayrıca o zamana kadar simdi 5s alsan eskir zaten,,üstüne kor 6 alırsın,,ben şahsen öyle yapmayı düşünüyorum
  • Arkadaslar bluetooth aciyorum, cihazlar araniyor diyor öyle devam ediyor.. Yanimda bluetooth acik olan telefonu bulamiyor.. Sebebi nedir?

• efsane190789 kullanıcısına yanıt
    Yanınızdaki cihaz apple ürünü değilse, bulmaz. geçmiş olsun
  • dalgıç murat kullanıcısına yanıt
    Yanlışın var apple polıtıkasına göre ıphone 6 en geç nisan-mayıs gelecek
    Apple senede ıkı cıhaz cıkarıo bunlardan yenı olanı sene başı "s" olanı yıl sonu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

Yanınızdaki cihaz apple ürünü değilse, bulmaz. geçmiş olsun

Hocam ciddi misin sen :) o da ilginçmiş.. Aygitlar araniyor yaziyor, o çember dönüyor sürekli.. Aceba cihazin bluetooth aygitinda mi sıkıntı var diye düşündüm

• 
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.