Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (245. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple Store'den geçtik bakalim siparisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kanoute K kullanıcısına yanıt
    Safariyi açın google sayfasına girin. Aşağıda ortada ok gibi tuşa basın ve ana ekrana ekleyin. İstediğiniz olucak. Her türlü sayfa için yapabilirsiniz. Mesela ben donanımhaberi böyle açıyorum çok kolay oluyor.

• beni de listeye ekleyebilirsin. 16 GB silver.
  • quote:

Orijinalden alıntı: halikarnasss

arkadaşlar pil konusunda memnunmusunuz ? bende almayı düşünüyorum.
    1 saat muzik
    2-3 saat 3g ile nette takılma haber okuma face vb.
    1 saat whatsapp
    bunlar günlük kullanım ortalamalarım.

bu saydıklarınızla 100%'den 25-30% civarına iner 3G açık stand by ve telefonu kurcalama sürelerini de eklersek 10% civarına iner,, biraz da telefon görüşmesi 5%'le falan biter gün...
    tavsiyem - konum servisleri ve wifi kapalı, parlaklık manuel 40% civarında olsun telefon genelde... hatta kullanmadığınız zamanlarda 3G'yi kapatmaya da üşenmezseniz rahat rahat 1 gün gidiyor...

• Silent Guardian kullanıcısına yanıt
    Evden çıkarken 100dü ama ne zamandır 100dü hocam,, bazen bir anda düşüyor aşağıya doğru.. Mesela buyrun fotodaki 31dk kullanım müzik falan değil, sırf wifi ile face twitter falan... Ama bazen de şarjdan çekiyorum nerdeyse hiçbişey yapmadan 98e iniveriyor.. Yazılımsal olsa gerek..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zozorla -- 17 Ocak 2014; 12:27:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: flowest

quote:

Orijinalden alıntı: KKochaKK

Sanırım arkadaş mantığını değil kullandığı bataryayı soruyor. 3G ile büyük fark var mı ben de merak ediyorum.

e bende onu diyorum zaten, neden anlaşılamadı ki? elbette egde, 3g'den çok daha az kullanıyor bataryayı..

Evet biliyoruz. Ben sadece istatistik özelliklerini sormuştum. Tam ornı ve çektiği batarya oranını?

• quote:

Orijinalden alıntı: yasintekgoz

iphone 5S fırsatlarını hangi konudan takip edebilirim? Biri paylaşabilir mi?

İlk mesaaja da eklenmeli bence.

Teşekkürler.

http://forum.donanimhaber.com/m_68970315/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: zozorla

Evden çıkarken 100dü ama ne zamandır 100dü hocam,, bazen bir anda düşüyor aşağıya doğru.. Mesela buyrun fotodaki 31dk kullanım müzik falan değil, sırf wifi ile face twitter falan... Ama bazen de şarjdan çekiyorum nerdeyse hiçbişey yapmadan 98e iniveriyor.. Yazılımsal olsa gerek..

anladım hocam ilgin için teşekkürler sabah 7 de evden çıkıyorum akşam evdeyim bu kullanım heralde yetecektir bana

• uzay grisi 16 gb kullanıyorum. şarj konusunda özellikle oyunlardan sonra büyük sıkıntı yaşıyorum. hatta günde 3 kere falan şarj etmek zorunda kalıyorum kesintisiz kullanabilmem için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mitokondris

uzay grisi 16 gb kullanıyorum. şarj konusunda özellikle oyunlardan sonra büyük sıkıntı yaşıyorum. hatta günde 3 kere falan şarj etmek zorunda kalıyorum kesintisiz kullanabilmem için.

3 kere mi ? Bu şekilde devam ederseniz herhalde 1 sene batarya ölür :S
  • telefonum geldi nano sim kartim yok yinede acip kullanabilirmiyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feather

quote:

uzay grisi 16 gb kullanıyorum. şarj konusunda özellikle oyunlardan sonra büyük sıkıntı yaşıyorum. hatta günde 3 kere falan şarj etmek zorunda kalıyorum kesintisiz kullanabilmem için.

Bi gece şarja takıyorum sabaha tam olsun diye. Sabah işe giderken servisle 2 saat yolum oluyor. Müzik dinliyorum oyun oynuyorum internete giriyorum. İşeyerine gelince yarılanmış oluyor. İşyerinde de akşama kadar yetmesi için öğlen yine şarja takıyorum. akşama kadar yine internettir oyundur vs gidiyor şarjı. E bi de bunun dönüş yolu var :) sanırım ben biraz takıntılıyım, telefonun şarkı 50den aşağı düşünce tilt oluyorum :)

• quote:

Oyun cok goturuyor basitlerde birsey yokta adam akilli oyunlarda sarj biter ama normal ve internet kullaniminda daha onceki iphone modellerinden bariz sekilde iyi 5s

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Feather

quote:

Bi gece şarja takıyorum sabaha tam olsun diye. Sabah işe giderken servisle 2 saat yolum oluyor. Müzik dinliyorum oyun oynuyorum internete giriyorum. İşeyerine gelince yarılanmış oluyor. İşyerinde de akşama kadar yetmesi için öğlen yine şarja takıyorum. akşama kadar yine internettir oyundur vs gidiyor şarjı. E bi de bunun dönüş yolu var :) sanırım ben biraz takıntılıyım, telefonun şarkı 50den aşağı düşünce tilt oluyorum :)

Anladım hocam Şarkı için mp3 kullanmanızı tavsiye ederim. Ben mp3 kullanıyorum. Telefon için daha sağıklı olur. :))

• Ilk açılışta kart olmadan açılmaz. Fakat sonrasında kartı çıkartıp kullanabilirsiniz.

• Bende bu ara ağır bir cenabetlik var ama çözemedim:

Hiçbir darbe almamasına rağmen çalan telefonu cebimden çıkardım ve bu haldeydi. Kasım ayında Turkcell Mağaza' dan almıştım.

3 gün önce de 60" Led durup dururken mefta oldu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu sim kart olmadan aktive etmenin yolu yok mu? iTunes yoluyla aktif etme olayı eski cihazlarda varmış ama 5S'te deneyen var mı?
  • 3g etkinleştir ikonu ekleme şansımız var mı masa üstüne ?

her seferinde ayarlar- hücresel -3g etkinleştir - seçmek zor geliyor.
  • Bu kabi aldim suni deri ama telefonu takarken surtunme yapiyor cizildi diye korktum simdide kullanmaya tirsiyorum ilk ayfonum napayim siz anlarsiniz bu isten kullaniyimmi bunu. Plastik gibi iphonun girdigi yeri

• quote:

Orijinalden alıntı: kanoute

3g etkinleştir ikonu ekleme şansımız var mı masa üstüne ?

her seferinde ayarlar- hücresel -3g etkinleştir - seçmek zor geliyor.

Haklısın olsaydı güzel olurdu. Ama malasef yok sanırım.
  • 
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.