Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (244. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hangi programları arkada açık bıraktığınız örnek verir misiniz?
    mail, safari telefon rehberi olmalı diye düşünüyorum. bunlar dışında var mı?

mesela hesap makinesi arka planda çalışması pili azaltır mı?
  • bugün mersin vodafone bayilerine baktım hiç bir yerde yoktu neden olabilir ne zaman gelir çalışanlarda bilmiyor bilgisi olan var mı ?
  • Arkadaslar galaxy s2 den 180 derece iphone 5s' e donus yaptim, malum iphonede gorilla glas yok ben kilif olarak kapakli birsey dusunuyorum, ama cogunluk sadece arkayi koruyan deri kiliflardan kullaniyor simdi cepte birseyler oldugunda cizilirmi hani para veya anahtardan bahsetmiyorum en ufak birsey bile cami cizebilir sizce hangi kiliftan alayim ne onerirsiniz
  • Ön arka herhangi bir jelatin kullanıyorum bir de bumperdı galiba ondan kullanıyorum çizilme gibi bir sorun yaşamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar ben çok sevdim iphone u iyiki galaxy s4 ü verip almışım.
    önerdiğiniz uygulamalar var mı? yada öyle bir link var mı ios için kurulması gereken uygulamalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kanoute -- 17 Ocak 2014; 8:13:48 >
  • Bugün evden çıkarken %100'dü.50 dakika müzik dinledim bir baktım %90'a düşmüş.Ekran kapalı,EDGE açık,ses orta seviyede. iPhone 4S kullanıcısıyken bile başıma gelmezdi böyle şeyler."Acaba kalibrasyonu mu bozuldu?" diye düşünüyorum. Fikriniz nedir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Not: Müzik çaldığı için 50 dakika kullanım diyor.
    19.35-8.20 arası müzik dinledim.
    Apple iPhone 5s [ANA KONU]

• Apple case ve kaliteli bir őn jelatin yeterli olur hocam.

• hotmail hesabı nasıl kurulur arkadaşlar. her mail var otomatik olarak ama hotmail i unutmuşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanoute

hotmail hesabı nasıl kurulur arkadaşlar. her mail var otomatik olarak ama hotmail i unutmuşlar

Ismi outlook oldu.

• quote:

hotmail hesabı nasıl kurulur arkadaşlar. her mail var otomatik olarak ama hotmail i unutmuşlar

Hesap ekle dedikten sonra çıkan hesaplardan Outlook.comu seçip, oradan ekleyebilirsiniz.

• teşekkürler
  • Benide ekleyin 16Gb uzay grisi
  • arkadaşlar telefonu edge de kullanmak yani hücresel veri ve 3g seçenekleri var
    hücresel veri yani edge yavaş tabi. ama pili bariz daha az mı harcıyor acaba? 2 kataz harcıyorsa mesela onda seçili tutayım

bir de safari için google arama ikonu yerleştirilebilir mi masaüstüne? yani basınca google arama sayfası çıksın direk. ama safaride arama yapsın.
    google search diye uygulama var ama o sanırım chrome kullanıyordur

teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kanoute -- 17 Ocak 2014; 10:30:03 >
  • quote:

arkadaşlar telefonu edge de kullanmak yani hücresel veri ve 3g seçenekleri var
    hücresel veri yani edge yavaş tabi. ama pili bariz daha az mı harcıyor acaba? 2 kataz harcıyorsa mesela onda seçili tutayım

teşekkürler

arabayla giderken basarsanız, 100kmlik yolu 10dkda gidersiniz haliyle çok yakar
    arabayla giderken basmazsanız 100kmlik yolu 25dkda gidersiniz haliyle az yakar ama geç gidersiniz..
  • Sanırım arkadaş mantığını değil kullandığı bataryayı soruyor. 3G ile büyük fark var mı ben de merak ediyorum.
  • Arkadaşlar dün geldi elime ilk defa kullanıyorum acaba androidde olmayan veya haberim olmayan güzel uygulamalar var mı store da ? Veya telefonun bilinmeyen kısayol tuşları vs gibi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: KKochaKK

Sanırım arkadaş mantığını değil kullandığı bataryayı soruyor. 3G ile büyük fark var mı ben de merak ediyorum.

e bende onu diyorum zaten, neden anlaşılamadı ki? elbette egde, 3g'den çok daha az kullanıyor bataryayı..
  • iphone 5S fırsatlarını hangi konudan takip edebilirim? Biri paylaşabilir mi?

İlk mesaaja da eklenmeli bence.

Teşekkürler.
  • quote:

arkadaşlar telefonu edge de kullanmak yani hücresel veri ve 3g seçenekleri var

bir de safari için google arama ikonu yerleştirilebilir mi masaüstüne? yani basınca google arama sayfası çıksın direk. ama safaride arama yapsın.
    google search diye uygulama var ama o sanırım chrome kullanıyordur

teşekkürler

Evet e bağlantı 3G den daha az şarj tüketir
    Orada yazıyor zaten
  • arkadaşlar pil konusunda memnunmusunuz ? bende almayı düşünüyorum.
    1 saat muzik
    2-3 saat 3g ile nette takılma haber okuma face vb.
    1 saat whatsapp
    bunlar günlük kullanım ortalamalarım.

• 
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.