Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (242. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 240241242243244
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: brownness

quote:

Orijinalden alıntı: bora260

quote:

Orijinalden alıntı: zozorla

Ayarlar --> Duvar Kağıtları ve Parlaklıktan değiştireceksin hocam.

Hocam yok öyle değil. Resim koymak demiyorm. Şimdi sen mesela ayarlara girince arka renk beyaz ya ben siyah olsun istiyorum. Öyle bşy yapılabiliyomu. Yapılsa çok hoş duruyo :))

Ayarlar>genel>erişilebilirlik> renkleri tersine çevir

Bu olabilir mi

Öyle yapınca resimlerde etkileniyo. Beyaz temayı siyah yapmak istiyorm ben. Twitet da @fr0st nin yaptığı uygulama gibi. Ama apple store da bulamadm bi türlü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johan_PRD

beyler babam dün kendisine almış 5s. apple kimliği oluşturacağım, kendime oluşturduğumda kayıt olurken kredi kartı seçeneğinden hiçbiri vardı şimdi yok. illa kartı vermek mi gerekiyor?

İphoneturkey.co m a gir. Orda detaylı bulabilirsin aradığını. Kredi kartsız yapılıyo

• arkadaşlar iyi akşamlar , 5 ile 5s arasında çok aşırı bir fark var mı özellikler açısından , şuan 5s alırsam sıkıntıya gireceğim biraz ama artık iphone a da geçmek istiyorum ikinci el iphone5 almak mantıklı mı beni nekadar süre rahat götürür ?
  • PhysicalEducation kullanıcısına yanıt
    Sinirlari zorlayip 5S almak daha mantikli diye dusunuyorum. 2. el kayitli yurtdisi 16gb 5S bakabilirsiniz :)

Bir de 5SC diye bir model cikacagini dusunmuyorum

• 16gb silver ekle hocam
  • bora260 kullanıcısına yanıt
    peki arkadaşlar ben bulamadım kredi kartsız girişi ve bilgileri vermek zorunda kaldım bi sıkıntıyla karşılaşırmıyım veya nasıl iptal etme imkanı varmı teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johan_PRD

beyler babam dün kendisine almış 5s. apple kimliği oluşturacağım, kendime oluşturduğumda kayıt olurken kredi kartı seçeneğinden hiçbiri vardı şimdi yok. illa kartı vermek mi gerekiyor?

App stora gştin herhangi bir ücretsiz uygulamayı indire basın sonra giriş yap yada hesap olusturmder hesap olustura basın oerdan olusturun hicbiri seceneği sadece orada cikiyor ama bu islemi yapmadan ayarlardan açîk olan ağp store hesabindan cikis yapin

• Merhaba arkadaşlar.iphone 5s kullanıcısıyım.ios 7.02 yüklü cihazda.sorun şuki cihazıma güncellemeleri denetle dediğimde "güncellemeler denetleniyor" diyor ve o ekranda kalıyor.yani var yada yok demiyor.öyle dakikalarca kalıyor aynı ekranda.

Aynı hesapla iPad mini de kullanıyorum onda bir sorun yok.acaba bir ilgisi olabilirmi aynı hesabı kullanıyor olmamın? konu hakkında bilgisi olan aydınlatırsa çok sevinirim.

• oyun oynamayan ve film izlemeyen yani bunları yüklemeyecek birisi için 16 gb ideal midir?

apps , müzik , navigasyon gibi uygulamalar olacak içinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master-Fİ

Merhaba arkadaşlar.iphone 5s kullanıcısıyım.ios 7.02 yüklü cihazda.sorun şuki cihazıma güncellemeleri denetle dediğimde "güncellemeler denetleniyor" diyor ve o ekranda kalıyor.yani var yada yok demiyor.öyle dakikalarca kalıyor aynı ekranda.

Aynı hesapla iPad mini de kullanıyorum onda bir sorun yok.acaba bir ilgisi olabilirmi aynı hesabı kullanıyor olmamın? konu hakkında bilgisi olan aydınlatırsa çok sevinirim.

Cem Yılmaz taktiği işe yaradı,aç kapa yaptım kendine geldi cihaz 7.04 ü buldu şimdi yükleyecem.

• Arkadaslar bende vodafone dan taahhütlü GOLD 5S aldım. 4-4S-5 seriyi sürdürüyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: by _GoKhAn

Arkadaslar bende vodafone dan taahhütlü GOLD 5S aldım. 4-4S-5 seriyi sürdürüyoruz.

hangi tarifeye ne kadar ekleterek aldın hocam ? hayırlı olsun ? banada mantıklı geliyor
  • kredi kartı bilgilerimi kabul etmeyen sipariş formunun , bankanın "bir sorun yok deyip", apple ın "valla bilmiyorum abi", bende almaktan vazgeçtim kartımı tekrardan kapattırıyorum yazık lan bana o kadar uğraştım.
  • kanoute K kullanıcısına yanıt
    16 yeterli hocam.

• Bana siyah tema lazım :) jb siz olmuyomu bu iş

• quote:

Orijinalden alıntı: kanoute

quote:

Orijinalden alıntı: euzun72

quote:

Orijinalden alıntı: kanoute

andoidden gmail e yedeklediğim telefon rehberim var.
    gmail hesabıma girip rehbere basıp görebiliyorum.

tek tek elle phone 5s e girmek durumundayım bunları? yoksa androidddeki gibi alabilir mi otomatikman hepsini?

Ayarlar/ Mail,takvim,kişiler/Gmail içinde kişiler sekmesini açın.
    Öncelikle aynı yerde "hesap ekle"den Gmail hesabını kurmuş olmanız gerekir elbette.

teşekkürler

teşekkürler tekrar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kanoute -- 16 Ocak 2014; 14:38:03 >
  • Arkadaşlar telefonu bilgisayardan yönetmek mümkün müdür ?
    Telefonu kullanmadan mesaj filan atabilmek için
    hatta mümkünse whatsapp filan kullanmak istiyorum
    çok şey mi istiyorum ?
  • app store u ilk açtığımda 10 tane filan uygulama gösterdi.
    bedava indirin hepsini diye.

iworks vs gibi . ama arkadaş aldı baktı biraz girmiş appstore a kayboldu onlar. ilk kurulum sırasında olumsuz yanıt verdi sanırım
    nasıl bulacam tekrar o paketi

eve geldim güncelleme yaptım ios u. şimdi 17.99 tl görünüyor her biri appstore da

yardım lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kanoute -- 16 Ocak 2014; 18:18:34 >
  • Telefon satin aldigimizda elimize ulastigi zaman öncelikle dikkat etmemiz gereken, yazilimsal donanimsal veya her türlü kontrol etmemiz gereken şeyler nelerdir arkadaslar? örnegin ölü piksel diye bir sıkıntı varmis mesela, nedir bu ve nasil kontrol edilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efsane190789 -- 16 Ocak 2014; 16:01:26 >
  • aRKADAŞLAR APP DE ücretsiz olarak görünen uygulama (TRAFI App) indireceğim zaman ödmeye yönlendiriyor nasıl oluyor böyle bişey ?
  • 
Sayfa: önceki 240241242243244
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.