Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
22.556
Cevap
231
Favori
767.724
Tıklama
Giriş
    2425 Mesaj
    Uzay grisi 16 gb
    |
    |
    Bir arkadaştan duydum.. Amerikadaki app storedan kredi kartı ile iphone 5s siparişi vermiş.
    telefon 1 hafta içinde adresine gelmiş.burda sadece pasaporta kayıt parası ödeyip telefonu açtırmış.
    böyle bir olay var mı?ben pek inanmadım ama gümrük vergisi vs. ödemeden nasıl alabilir yurtdışından telefon?

bilginiz var mıdır?

öyle bişey söz konusu değil türkiye için yeni açılan online store dışındaki hiçbir apple store'dan türkiye adresinize teslim sipariş veremezsiniz.

zaten ordan sipariş verince de pasaport kaydı falan gerekmiyor.
    |
    |
    onurhanbal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

Orijinalden alıntı: widf

öyle bişey söz konusu değil türkiye için yeni açılan online store dışındaki hiçbir apple store'dan türkiye adresinize teslim sipariş veremezsiniz.

zaten ordan sipariş verince de pasaport kaydı falan gerekmiyor.

şöyle olmuş olabilir - iş yerinden arkadaşın alışverişine şahit olmuştum - amazon'dan sürekli kitap sipariş ederdi, bir ara amerikada da bulunmuş kendisi... sonra bir ara kız arkadaşı için fotoğraf makinası sipariş etti, direk iş adresine (gebze) geldi makina. daimi üye olunca belki de bu tür siparişler getirtilebiliyor...
    |
    |
    Bahsedilenler: onurhanbal
    .
  • Yüzbaşı
    377 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: sercan149

Çek kodu için çok teşekkürler fakat almak istediğim kılıf 49.90 tl ne olacak şimdi. Of ya

sitede bir çok ürün 49.90 dolayısıyla çek düşmüyor
    aslında mail atıp düzeltilebilir
    Bu hediye çekini kullanmak için en düşük alışveriş miktarını aşmanız gerekmektedir. (Kdv Hariç 50 TL)
    |
    |
    Bahsedilenler: limonlu mercimek

:) yapacak bir şey yok :) lg g2'nin fazla ürünü yok zaten.

ilk başta fiyat sınırı yoktu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi limonlu mercimek -- 14 Ocak 2014; 16:05:03 >
    |
    |
    brak13 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Peki süresi hakkında bilginiz varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    limonlu mercimek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

istersen bilgi@spigen.com.tr ye mail at sor
    |
    |

32 gb Uzay Grisi rengindeki telefonumu dün Vatan Bilgisayardan Apple Tr'deki fiyata aldım ne eksik ne fazla.

Kutudan cihazla beraber cıkan jelatini hala çıkarmadım haftaya da jelatin aldığım zaman tam olacak şu an ekonomik olarak sıfırım.
    Bir prestige param yok o derece

App Store hesabımı filan olusturdum , uygulama-oyun-whatsap- facebook vs indirdim.

Dün şarzı %5e inene kadar elimden bırakamadım gerçekten mükemmel birşey, nedense devamlı ona temas etmek, dokunmak istiyorum mükemmel hissettiriyor..Cihazla ilgili Herhangi bir sıkıntım yok.
    Sadece ufacık bir şey var. Sorun etmeli miyim etmemeli miyim bilmiyorum fazla rahatsız edici değil ama gözüme takıldı işte.

Olay şu: Görev kapatma penceresinden mesela açık olan uygulamaları kapatıp tekrar ana ekrana dönünce yarım ya da 1 saniyelik bir donma oluyor?
    Ve beni endişelendiren şey bu sürenin ileride artması, 4-5 saniyelere çıkması

Aynı olayı yaşayan var mı dostlar ? Dert edilecek bir olay mı sizce yoksa önemsiz mi?

Bu arada eski telefonu radyo ve mp3 çalar olarak kullanıyorum şimdilik

• Yüzbaşı
    926 Mesaj

Tel hayırlı olsun. Bahsetiğin sorun yazılımsal daha önceki sayfalarda bahsedildi normal yani. Ay sonuna doğru bir güncelleme gelecek o zaman sorun ortadan kalkar herhalde.

|
    |
    gausro kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    takas yoluyla aldığım vodafone faturası olan telefonumun hangi garanti firması bakıyor nerden öğrenebilirim ?

16gb uzay gri
    |
    |

|
    |

Aynı problemin olmadığı 5s ben görmedim, rahat ol yarım saniye de ilerde artmıyor merak etme.. Arkadaşın dediği gibi yazılımsal bir problem, güncelleme ile düzeleceğini düşünüyorum ben de...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    gausro kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    .
  • Yüzbaşı
    433 Mesaj
    arkadaşlar kardeşim de samsung var onun contol center menüsünde gps falan var.Biz de o menü yok ne işe yarar ona göre onun la eş değer konum servisleri falan mı var anlamadım ...
    Bu gece sipariş vericem ancak rengine karar vermedim. Her şeyde favorim siyahtır bu modelde de çok beğendim ancak ip5 teki gibi çok kolay çiziliyor diyorlar ve gösteriyor diyorlar aklım beyaza gidiyor. Sizin fikirleriniz neler ?

Düzeltme: Arkadaşlar s3 teki micro sim kart acaba iphone 5s ilede uyumlu mu yoksa yine kestirmem gerekiyor mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whoracle1905 -- 14 Ocak 2014; 20:21:14 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: SturdyHead

Ben 16 GB aldım, iyi ki de 16GB aldım çünkü gayet yetiyor ve 32GB vereceğim fark cenimde kaldı. Ağır oyun falan diyenler için şunu söyleyim ; Max Payne, GTA serisi Asphalt8, RR3 ve Modern Combat 4 dışında bütün 3D oyunlar çöp. Evet bir de Most Wanted var onu da atlamayim. Evet bu oyunların her biri 1GB'ın üzerinde hepsini aynı anda yüklemeye kalkarsanız 32GB lazım olur tabi ki ama şunlardan 3'ünü sıkılana kadar oynadıktan sonra silip yenilerini yüklerseniz 16GB yeter. Onlar da bitince 2D oyunların dışında tek oyuna bakmazsınız bile.

+1

300 tl fark değermi. bence değmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Biohazard -- 14 Ocak 2014; 21:59:50 >
    |
    |

• Onbaşı
    39 Mesaj
    Bodyguardz full body kullanan var mi ? Siparis ettim bi tane. Kullanan varsa deneyimlerini paylasabilir mi ?

|
    |
    AMD Phenom II X6 1055T (2.8GHz,9MB,125W,AM3)+MSI 890GXM-G65 AMD 890G DDR3 2133(OC) Soket AM3 +MSI N460GTX Cyclone 1GD5/OC 256Bit GDDR5 (DirectX 11) PCI-E 2.0 (Overclock)+Hi-Level 4GB (2GBx2) 1333MHz DDR3 +Western Digital Caviar Black 1TB 64MB+THERMALTAKE VJ40001W2Z V9+Cougar HEC-700TE 700W+XIGMATEK RED SCORPION LGA775 & AMD AM2/754/939/940+samsung 20''syncmaster 206BW
  • Yarbay
    2390 Mesaj
    arkadaşlar Hotmail de mail leri silerken çöp kutusuna taşınmadı falan diye hata veriyor.silmiyor sizlerdede böylemi mecbur arşive atı seçiyorum ayarlardan sileceklerimi arşive atıyorum ..
    |
    |

Orijinalden alıntı: gausro

Arkadaslar gece cihaz şarj olur iken aynı anda da oyun inse wifi den bir sıkıntı olur mu?

%100 doluyken şarjda bırak ve o şekilde indir. Daha sağıklı olur kanımca..
    |
    |
e-ticaret
üniversite
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
izmir web tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,437
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.