Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (239. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar,
    Bir arkadaştan duydum.. Amerikadaki app storedan kredi kartı ile iphone 5s siparişi vermiş.
    telefon 1 hafta içinde adresine gelmiş.burda sadece pasaporta kayıt parası ödeyip telefonu açtırmış.
    böyle bir olay var mı?ben pek inanmadım ama gümrük vergisi vs. ödemeden nasıl alabilir yurtdışından telefon?

bilginiz var mıdır?
  • onurhanbal O kullanıcısına yanıt
    öyle bişey söz konusu değil türkiye için yeni açılan online store dışındaki hiçbir apple store'dan türkiye adresinize teslim sipariş veremezsiniz.

zaten ordan sipariş verince de pasaport kaydı falan gerekmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: widf

öyle bişey söz konusu değil türkiye için yeni açılan online store dışındaki hiçbir apple store'dan türkiye adresinize teslim sipariş veremezsiniz.

zaten ordan sipariş verince de pasaport kaydı falan gerekmiyor.

şöyle olmuş olabilir - iş yerinden arkadaşın alışverişine şahit olmuştum - amazon'dan sürekli kitap sipariş ederdi, bir ara amerikada da bulunmuş kendisi... sonra bir ara kız arkadaşı için fotoğraf makinası sipariş etti, direk iş adresine (gebze) geldi makina. daimi üye olunca belki de bu tür siparişler getirtilebiliyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sercan149

Çek kodu için çok teşekkürler fakat almak istediğim kılıf 49.90 tl ne olacak şimdi. Of ya

sitede bir çok ürün 49.90 dolayısıyla çek düşmüyor
    aslında mail atıp düzeltilebilir
    Bu hediye çekini kullanmak için en düşük alışveriş miktarını aşmanız gerekmektedir. (Kdv Hariç 50 TL)
  • brak13 kullanıcısına yanıt
    :) yapacak bir şey yok :) lg g2'nin fazla ürünü yok zaten.

ilk başta fiyat sınırı yoktu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi limonlu mercimek -- 14 Ocak 2014; 16:05:03 >
  • limonlu mercimek L kullanıcısına yanıt
    Peki süresi hakkında bilginiz varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok, ama fazla uzun süreceğini sanmıyorum...

istersen bilgi@spigen.com.tr ye mail at sor
  • Arkadaşlar yardımlarınız, yorumlarınız için çok tesekkür ederim.

32 gb Uzay Grisi rengindeki telefonumu dün Vatan Bilgisayardan Apple Tr'deki fiyata aldım ne eksik ne fazla.

Kutudan cihazla beraber cıkan jelatini hala çıkarmadım haftaya da jelatin aldığım zaman tam olacak şu an ekonomik olarak sıfırım.
    Bir prestige param yok o derece

App Store hesabımı filan olusturdum , uygulama-oyun-whatsap- facebook vs indirdim.

Dün şarzı %5e inene kadar elimden bırakamadım gerçekten mükemmel birşey, nedense devamlı ona temas etmek, dokunmak istiyorum mükemmel hissettiriyor..Cihazla ilgili Herhangi bir sıkıntım yok.
    Sadece ufacık bir şey var. Sorun etmeli miyim etmemeli miyim bilmiyorum fazla rahatsız edici değil ama gözüme takıldı işte.

Olay şu: Görev kapatma penceresinden mesela açık olan uygulamaları kapatıp tekrar ana ekrana dönünce yarım ya da 1 saniyelik bir donma oluyor?
    Ve beni endişelendiren şey bu sürenin ileride artması, 4-5 saniyelere çıkması

Aynı olayı yaşayan var mı dostlar ? Dert edilecek bir olay mı sizce yoksa önemsiz mi?

Bu arada eski telefonu radyo ve mp3 çalar olarak kullanıyorum şimdilik

• Tel hayırlı olsun. Bahsetiğin sorun yazılımsal daha önceki sayfalarda bahsedildi normal yani. Ay sonuna doğru bir güncelleme gelecek o zaman sorun ortadan kalkar herhalde.

• merhaba arkadaşlar
    takas yoluyla aldığım vodafone faturası olan telefonumun hangi garanti firması bakıyor nerden öğrenebilirim ?

16gb uzay gri
  • Arkadaslar kusurA bakmayin lidteyi güncelleyemedim yurt disinda idim şimdi döndüm türkiyeye bu hafta sonu herkesi listeye ekleyecem

• Aynı problemin olmadığı 5s ben görmedim, rahat ol yarım saniye de ilerde artmıyor merak etme.. Arkadaşın dediği gibi yazılımsal bir problem, güncelleme ile düzeleceğini düşünüyorum ben de...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar kardeşim de samsung var onun contol center menüsünde gps falan var.Biz de o menü yok ne işe yarar ona göre onun la eş değer konum servisleri falan mı var anlamadım ...
  • Bu gece sipariş vericem ancak rengine karar vermedim. Her şeyde favorim siyahtır bu modelde de çok beğendim ancak ip5 teki gibi çok kolay çiziliyor diyorlar ve gösteriyor diyorlar aklım beyaza gidiyor. Sizin fikirleriniz neler ?

Düzeltme: Arkadaşlar s3 teki micro sim kart acaba iphone 5s ilede uyumlu mu yoksa yine kestirmem gerekiyor mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whoracle1905 -- 14 Ocak 2014; 20:21:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SturdyHead

Ben 16 GB aldım, iyi ki de 16GB aldım çünkü gayet yetiyor ve 32GB vereceğim fark cenimde kaldı. Ağır oyun falan diyenler için şunu söyleyim ; Max Payne, GTA serisi Asphalt8, RR3 ve Modern Combat 4 dışında bütün 3D oyunlar çöp. Evet bir de Most Wanted var onu da atlamayim. Evet bu oyunların her biri 1GB'ın üzerinde hepsini aynı anda yüklemeye kalkarsanız 32GB lazım olur tabi ki ama şunlardan 3'ünü sıkılana kadar oynadıktan sonra silip yenilerini yüklerseniz 16GB yeter. Onlar da bitince 2D oyunların dışında tek oyuna bakmazsınız bile.

+1

300 tl fark değermi. bence değmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Biohazard -- 14 Ocak 2014; 21:59:50 >
  • Bodyguardz full body kullanan var mi ? Siparis ettim bi tane. Kullanan varsa deneyimlerini paylasabilir mi ?

• arkadaşlar Hotmail de mail leri silerken çöp kutusuna taşınmadı falan diye hata veriyor.silmiyor sizlerdede böylemi mecbur arşive atı seçiyorum ayarlardan sileceklerimi arşive atıyorum ..
  • Arkadaslar gece cihaz şarj olur iken aynı anda da oyun inse wifi den bir sıkıntı olur mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: gausro

Arkadaslar gece cihaz şarj olur iken aynı anda da oyun inse wifi den bir sıkıntı olur mu?

%100 doluyken şarjda bırak ve o şekilde indir. Daha sağıklı olur kanımca..
  • 
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.