Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (235. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1) Düzgün kullanmaktan kastınızın ne olduğuna bağlı. Çok iyi bir kılıf alır ve özenli bakarsanız neden olmasın.

2) Kullanım senaryonuza göre yeteceğini düşünüyorum ama dediğiniz seneryoyla kısıtlı kalmayacak oyun, internet ve sosyal medya boyutundan ötürü şarj aletinizi yanınızdan ayırmayacaksınızdır.

3) iPhone da pc üzerinden müzik yüklemek dışında mp3 olayını (jb harici) unutun. Onun dışında sorunuzun cevabı evet.

4) Resmi distribütör garantili olduğu sürece Apple Türkiye ile muhattap oluyorsunuz, kaldı ki vatan bilgisayar müşteri hizmetleride ilgili ve müşteri memnuniyetini düşünen bir firma en azından benim için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türkmenli

Apple store den. Ben pdateknoloji den aldim orasi da olabilir.

Ankarada app store varmıydı ? birde sipariş ile değilde elden almak istiyorum
  • OnlyBRZ kullanıcısına yanıt
    Elden Turkcell lerden falan bulabilirsin. Burdaki Turkcell bayi 150 tl istedi. Kandiracak ad ariyorlar. Verdim siprisi hemen geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gausro

Dostlar merhaba.

Herkezin kandili kutlu olsun öncelikle.

Ben 5 senedir samsung un eski model bir telefonunu kullanıyorum. Artık telefonumu değiştirmek istiyorum.Açıkçası en yeni mobil teknolojiler konusunda baya bir geride kaldım fazla bir bilgim yok android, JB, Root, Rom filan bunlara baya yabancıyım.

Telefon almışken tam almak istiyorum. Ve iphone 5sde karar kıldım.

Sorularım:

1- Telefonu düzgün kullanır isem beni yine minimum 4 sene götürür mü?

2-Üniversite hazırlık ygs-lys öğrencisiyim. Sabah 8 aksam 7 arası dershanedeyim.

Günde

Minimum 3 saat müzik dinlerim.
    Minimum yarım saat internete girerim.
    Yeni telefon olduğundan dolayı bir hevesle belki yarım saatcik de oyun oynarım.

Böyle bir kullanım profilim olacak sabah 8de %100 şarz ile alsam aksam 7de eve girene kadar beni idare eder mi?

[size=4]3-Bu soru benim için çok önemli.
    Whatsap diye bir program varmış.
    Dosya alıp gönderebiliyormuşuz falan.Bir arkadaşım var mesela çözemediği bir soru olursa fotoğrafını çekip whatsapp üzerinden bana sorunsuz şekilde ulaştırabilir mi? Yada aynısını ben yapabilir miyim? Bir sorun çıkar mı?

Sadece resim değil, mp3 de yollamayı veya almayı düşünüyorum.

(Arkadaş Android)

4- Vatan Computer Cevizlibağ şubesinden alınır mı? İleride sıkıntı, sorun filan çıkarsa vatan destek veriyor mu yoksa kazıklamaya mı çalışıyorlar?

Ailem Online App Store 'dan almaya yanaşmıyor

Sorularımı cevaplarsanız çok mutlu olurum.

1- götürür kardeşim götürür de foto çekerim oyun oynarım dersen 32 gb olanını al elinden çıkarmak için 16 gb yi boş yere alma.

2- muzik dinlediğin anlarda interneti kapatırsan 3 saatte vs yiyeceği sarj %25 falan olur o şekilde düşün

3- foto gönderimi yaparsın sorunsuz şekilde sadece indirip programı numaranı tanıtman yeterli :) ama mp3 de yollar o sana ama sadece whatsapp da dinlersin o müziği vs kaydedemezsn cihaza iPhone böyle. Ama pişman olmassin.

Valla ailene soyle arada 300 400 TL fark var kazık yeriz oradan almazsak de belki yanaşırlar ama oyun grafikleri olsun uygulama açılış hızları vs diğer iPhonelardan kat kat iyi şarjıda oldukca iyi diğer iPhone 5 ve 4s lere gore yani kafanda ki soruları çözmeye çalıştım şimdiden hayırlı olsun

• Whoracle1905 kullanıcısına yanıt
    İhtimaller dahili de evvela siparişi nerden vereceğiniz de önemli?Istanbul ve Rize arasında 1-2 gün oynayabilir sipariş teslimi örneğin.Kod vesaire secmiyorsunuz. Şimdiden Hayırlı olsun kardeşim.

• BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    eyv hocam resmi siteden izmire sipariş vericem.
  • @p4mdut
    @m. uzun
    Çok tesekkür ederim ustalar.
    Anladıgım kadari ile whatsapptan sorunsuz sekilde fotograf alıp yollayabiliyoruz.
    mp.3'üde karşi tarafa yollayabiliyorum.
    Fakat karşı tarafın yolladıği içerigi telefona kaydedemiyorum yalnızca whatsaptan dinleyebiliyorum.Olsun fazla sorun değil.
    32 gb alacagım telefonu. 1000den fazla mp3
    1-2 tane oyun ,
    Whatsapp ,facebook gibi gerekli uygulamalar filan olacak.
    32 gb fazlasıyla yeter herhalde.

• Bnde 16gb gold ldım keşke 32 alsaymışım

• quote:

Orijinalden alıntı: CeYCeY_45

quote:

Arkadaşlar Apple Store açılınca dükkanda 5S i kutusunu seçebiliyor muyuz teker teker bakıp ?

Evet arkadaşlar bilen yok mu ?

hocam kusura bakma da, kutusunu seçip nabıcan yahu? bütün kutular aynı (renk seçiminiz dışnda)...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gausro

@p4mdut
    @m. uzun
    Çok tesekkür ederim ustalar.
    Anladıgım kadari ile whatsapptan sorunsuz sekilde fotograf alıp yollayabiliyoruz.
    mp.3'üde karşi tarafa yollayabiliyorum.
    Fakat karşı tarafın yolladıği içerigi telefona kaydedemiyorum yalnızca whatsaptan dinleyebiliyorum.Olsun fazla sorun değil.
    32 gb alacagım telefonu. 1000den fazla mp3
    1-2 tane oyun ,
    Whatsapp ,facebook gibi gerekli uygulamalar filan olacak.
    32 gb fazlasıyla yeter herhalde.

Hocam sadece dediklerinizi yapacaksanız 16 yeter ne gerek var 32 liğe

• Arkadaşlar Home tuşunu dikkatli kullanın çizilmesin yoksa parmak izi okuyamıyormuş
    5s in home tuşunada koruyucu jelatin olsa çizilirmi diye korkmazdık jelatin olsa bu seferde
    Parmak izi okumaz heralde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zozorla

quote:

quote:

Arkadaşlar Apple Store açılınca dükkanda 5S i kutusunu seçebiliyor muyuz teker teker bakıp ?

hocam kusura bakma da, kutusunu seçip nabıcan yahu? bütün kutular aynı (renk seçiminiz dışnda)...

Hocam ben çok pimpirikliyimdir hepsini açıp bakmam lazım kasasında çizik var mı,flash da toz var mı vb şeyler görürsem ilerde beni çok üzer psikolojik olarak kendime kızarım niye bunu aldım diye o kadar para veriyoz sonuçta :/

• battery doctor kullanıyorum, şarj ederken 100%'den sonra "trickle charging" yapıyor yani yavaş yavaş dolduruyor...
    100'den sonra aslında teorik olarak şarj olmuyor olması lazım telefonun, ama ben yine de çıkartmıyorum bekliyorum.. ne zaman tamam derse batt doc o zaman çıkarıyorum,, zaman kaybı...
    bu konuda bilgisi olan var mı? 100% yazınca direk çıkarsak şarjdan? bir iki kere denedim gerçi psikolojik mi bilmem ama sanki batt doc'un sözünü dinleyince daha uzun gidiyor şarj...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mypolo

arkadaşlar bugün dikkat ettim de cihazın üzerindeki jelatin sararmaya başladı özellikle home tuşunun çevresi.Aslında dikkatli kullanırım temizlik açısından ama neden oldu anlamadım.Buff marka jelatin kullanıyordum almanızı tavsiye etmiyorum.Tekrardan jelatin alabilirim fakat hangi marka jelatini almamı tavsiye edersiniz ?

Ttec kullanıyorum ben çook memnunum ama şeffaf alıcaksın üzerinde yokmuş gibi duruyor
    Mat jelatini hiç sevmiyorum ekran çözünürlüğünü gölgeliyor
    Ön arka şeffaf ttec marka tavsiyem 15 tl sen çekersen yoksa 20 tl istiyolar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam ben çok pimpirikliyimdir hepsini açıp bakmam lazım kasasında çizik var mı,flash da toz var mı vb şeyler görürsem ilerde beni çok üzer psikolojik olarak kendime kızarım niye bunu aldım diye o kadar para veriyoz sonuçta :/

bir sorun çıkarsa geri yollarsın değiştirirler zaten.

14 gün iade hakkın var, koşulsuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Whoracle1905

Arkadaşlar çarşamba akşamı iphone 5s siparişi versem cuma günü elimde olur mu sizce ? Bir de model numarası falan seçiyormuyuz yok sonu 28 ya da 29 ile biten gibi ip5teki gibi yoksa bizim ülkede tek bir model mi mevcut ?

Acele etmemekte fayda var bence bekleyip Apple Store dan alın seriyi falan seçebilirsiniz eğer rica ederseniz sonuçta o kadar para veriyorsunuz ben bekleyip mağazadan alacağım biraz titizimdir :)

• hmm anladım.. ama yine de yani seçemesen bile, saydığın kusurlar için direk değişim yapabilirsin...
  • hocam sen çok titizsin yok kutu seçme falan :D Boşver takma bu kadar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: people are strange

quote:

quote:

quote:

quote:

bir sorun çıkarsa geri yollarsın değiştirirler zaten.

14 gün iade hakkın var, koşulsuz.

Koşulsuz iade hakkımın olduğunu biliyorum ama havale gönderemem parayı ve kredi kartından alışveriş yapmama babam izin vermiyor

• Kutuyu seçmendeki amaç nedir anlamadım ? Pazardan portakal almıyoruz sonuçta.

• 
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.