Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (228. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    evet de farketmiyor magazadan da 2yıl tr ise.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xlargest -- 10 Ocak 2014; 23:15:22 >
  • Xlargest Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biohazard

Arkadaşlar En uygun orijinal şarz cihazı nereden alabilirim teşekkürler

Online Apple store' 50 cm kablo aldim 50 ₺ ödedim. Eğer başlığını da alacaksan o da ayrıca 50₺. Hemen geliyor. Ben pazar gece yarısı sipariş ettim salı sabah elimdeydi. Bence orjinal al. Hem 12 taksit yapıyolAr hem devlisanlı ürün kullaniıyor olacaksın. Başın ağrımaz. Bir de kredikartından puan çektirebiliyorsun. Bu gerçekten çok hoş bir şey...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar galaxy s3 ten iphone 5s e geçiceğimde, suan telde takılı olan Mıcro SIM var değistirmeye gerek varmı sım kartı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnlyBRZ

Arkadaslar galaxy s3 ten iphone 5s e geçiceğimde, suan telde takılı olan Mıcro SIM var değistirmeye gerek varmı sım kartı ?

Elbette, artık NANO sim kullanmalısın. Micro'nun bir küçüğü..
  • quote:

Orijinalden alıntı: flowest

quote:

Orijinalden alıntı: OnlyBRZ

Arkadaslar galaxy s3 ten iphone 5s e geçiceğimde, suan telde takılı olan Mıcro SIM var değistirmeye gerek varmı sım kartı ?

Elbette, artık NANO sim kullanmalısın. Micro'nun bir küçüğü..

Ne kadarlık bi ücreti var nanoya çevirmek için, bilginiz varmı ? ( avea için )
  • OnlyBRZ kullanıcısına yanıt
    15 Lira kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

15 Lira kardeşim

Eyvallah sagolasın
  • BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    Ben 5 tl bır turkcell bayesınde kestırdım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Flowles kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı olmuyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 41fb4141 4 kullanıcısına yanıt
    Yalnız yeni kart yapılıyor hocam ,kesme vesaire yok zira bu fiyatın sebebi buydu.Hatta 1 gün sonra aldım yeni sim'i
  • Arkadaşlar saçma bir soru ama ilk defa iphone alacağım içi soruyorum cahilliğimi mazur görün. s3 kullanıyordum o hat iphone için uyumlu değil mi ? Gerçi o hat n70 nokia için bile uydu da iphone için başka türlü kesim vs gerekmiyor sanırım.
  • Beyler telefonun sağ üst kısmından camı çıktı :D ne yapmak gerekir direk servismi?

• quote:

Orijinalden alıntı: okan702

Beyler telefonun sağ üst kısmından camı çıktı :D ne yapmak gerekir direk servismi?

appstore dan aldıysan direk gönder, o değil de nasıl yaptın kardeşim bu cam çıkmasını :) değiştirirler kafana takma

• appstore değil vatandan alındıys ne oluyor bu durumda? onlar değiştirmiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zulfiquarr

quote:

Orijinalden alıntı: Biohazard

Arkadaşlar En uygun orijinal şarz cihazı nereden alabilirim teşekkürler

Online Apple store' 50 cm kablo aldim 50 ₺ ödedim. Eğer başlığını da alacaksan o da ayrıca 50₺. Hemen geliyor. Ben pazar gece yarısı sipariş ettim salı sabah elimdeydi. Bence orjinal al. Hem 12 taksit yapıyolAr hem devlisanlı ürün kullaniıyor olacaksın. Başın ağrımaz. Bir de kredikartından puan çektirebiliyorsun. Bu gerçekten çok hoş bir şey...

başlığı alırsak o başlık elektrik prizine takılmasını sağlıyor di mi?

kabloyu alırsak sadece bilgisayardan usb girişinden şarj ediliyor. yani yavaştır diye düşünüyorum. peki windows bilgisayardan da şarj ediyor mu usb ile yoksa illa macbook mu olacak?

galaxy s4 lerin şarj aleti orjinal 29 tl. bunda 100 tl :) herşeyi pahalı sanırım iphone un.
    teşekkürler

• oyun oynamayan müzik indirmeyen birisine 16 gb yetecektir diye düşünüyorum
    işim internetle genelde. youtube da bişeyler izlerim. internet sitelerine girerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetemin1985

quote:

Orijinalden alıntı: okan702

Beyler telefonun sağ üst kısmından camı çıktı :D ne yapmak gerekir direk servismi?

appstore dan aldıysan direk gönder, o değil de nasıl yaptın kardeşim bu cam çıkmasını :) değiştirirler kafana takma

Turkcellden almıştım genpa ile görüştüm gönder gelsin dediler :D vallahi nasıl çıktı anlamadım kenarı attı camın
  • Benide eklermisin uzay grisi 64 gb
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanoute

appstore değil vatandan alındıys ne oluyor bu durumda? onlar değiştirmiyor mu?

bildiğim kadarıyla o da apple garantili ama yinede sor aldığın yere.

• 
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.