Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (220. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FRAGILE

en iyisi spigen mi ortak? herkes bu markayı öneriyor?

bende o tavsiyere kulak asarak aldım.pişman olmadım.
    internet üzerinden değilde gidip bir mağazadan görerek elleyerek almanızı tavsiye ederim ayrıca
  • speedman kullanıcısına yanıt
    eyvallah sağolasın, güle güle kullanın siz de :)
  • quote:

eyvallah sağolasın, güle güle kullanın siz de :)

teşekkürler hocam

daha iyileri sizin olsun o halde
  • arkadaşlar yeni tel ekliyorum ya da arayan bir noyu yeniden yarat diyorum kişilerde göremiyorum sebebi ne olabilir;?
  • Merhabalar bende dün 5s 16 gb gold alarak aranıza katıldım listeye ekleyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragen -- 7 Ocak 2014; 22:03:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragen

Merhabalar bende dün 5s 16 gb gold alarak aranıza katıldım listeye ekleyebilirsiniz.
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Donanımcı Aras -- 7 Ocak 2014; 22:06:13 >
  • Bodyguardz ekran koruyucu aldım başka birşey öneriyor musunuz
  • arkadaşlar değişim olayında mutlu sona çok yaklaştım..dün kargoya vermişler.bugun takip numarasından baktım erzuruma ulaşmış.yarın da elime ulaşır sanırım.silver yerine space grey rengini istemiştim.aynen de öyle yapmışlar.ama fatura işi hala kafamı karıştırıyor.apple ile görüştüğümde biri eski fatura üzerinden devam edecek diyor diğeri yeni cihazın faturası size gönderilecek diyor.hangisine inanacağımı şaşırdım.değişim yapan arkadaşlar bu konuda beni aydınlatabilir mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: irresistible86

Merhaba arkadaşlar . Apple kimliğinde ki mail adresimi değiştirmem gerekti . Girdim apple id den değiştirdim . Mail aktivasyon işlemlerini hallettim .

Sonra telefona girip itunes store ayarlarında ki mail adresi değişikliğini de yaptım .

İnternetten icloud a da yeni mail adresim ve parolam ile giriş yapabiliyorum .

Fakat telefonda ayarlardaki icloud sekmesinde hala apple kimliğim olarak eski email adresim gözüküyor . Değiştiremedim de. Sadece icloud hesabını sil seçeneği var. Ordaki apple kimliğindeki eski mail adresimi nasıl değiştirebilirim ?

hocam uygulamaları eski apple kimliğinle indirdiğin için olabilir.. fazla uygulama yoksa hepsini silip baştan yüklersen düzelebilir..
    aynı durum benim ipad'de de var, en eski uygulamaları eşimin id'siyle indirmişiz... problem çıkıyor sürekli...

• quote:

Orijinalden alıntı: zozorla

quote:

Orijinalden alıntı: yigitalpgur

quote:

Orijinalden alıntı: diderdrogba

bende turkcell'den aldım fakat cihaz genpa çıkışlı ama kutu içeriğinde apple türkiye garantisi mevcut ve ime ile sorgulayınca 2 yıl apple türkiye garantilili görünüyor. yani gerçekten karışık

hocam türkiye garantili olduğuna nerden baktınız link atar mısınız?

https://selfsolve.apple.com/agreementWarrantyDynamic.do?newid=y

bu ne demek oluyor

Ürününüz Apple'ın Sınırlı Garantisi çerçevesinde uygun donanım onarımları ve servis kapsamındadır.
    Tahmini Son Kullanma Tarihi: 01 Kasım 2015

• Batarya süreleriniz nasıl? Note 3 ve 5s arasındayım. iOS için büyük ekrandan vazgeçilebilir ama batarya sürelerini merak ediyorum. Yoğun ve normal kullanım olarak yazarsanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merha arkadaslar. Biz de dun 32 gb, gri bir 5s aldik. Sormak istedigim bir soru var.

Telefonun gun tusunda saga slla dogru ufsk bir oynama var. Acaba benzer bir durumla karsilassn var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler telefonda bildirim geldiğinde sadece titriyor neden olabilir.Telefonda sim cart yok şuanda 2 gun sonra sim cart takıcam.Wireless dan bağlanıyorum sadece.Ayarlar sesden,sonra bildirimlerden hepsi açık.Ama wassup fbook msj geldiği zaman telefon sadece titriyor ses felan yok sizce neden olabilir?
  • Arkadaşlar herkese selamın aleyküm. Yaklaşık 2 aydır takip ediyorum 5s kullanıcılar kulübünü. Bir 5s'im yok ama gümüş renk iphone 5 sahibiyim. Çoğu kişinin tek endişesi kılıfsız kullanırsam acaba düşer mi ? Düşerse ezilir mi ? Ezilirse fiyatta ne kadar zarar ederim vs. gibi tilkiler dolanıyor bundan eminim O yüzden bende çoğu kişi kılıf arayışları içinde buldum kendimi sürekli. Telefonu yaklaşık 5 aydır felan kullanıyorum. Birkaç tane kılıf kullandım ama hiç memnun olmadım. Kullanıdığım kılıflar hep 20-30 TL'lik çok da kaliteli olmayan kılıflardı.

Bende dedim anasını satarım milyarlık telefon kullanıyoz ama bir 100 tl vermek zorumuza gidiyo diyerek kendime kızdım ve apple'ın orijinal kılıfını sipariş ettim. İlk geldiğinde çok güzeldi herkes çok beğendi ben mavi rengini almıştım. Ulan sonra bi baktım 1 hafta sonra felan kenarları siyahlaşıyor ön taraf ve arka tarafları hafiften hafiften renk atıyor. Sonra müşteri hizmetlerini aradım apple'ın ve iade ettim. Anlayacağınız 100 liralık kılıf bile tırt çıkıyorsa gerisini siz düşünün. Ha bir de siyahını alın rengi belli etmez felan demeyin bence paranıza gerçekten yazık etmiş olursunuz. Kılıf allah için çok kaliteli ama zamanla mide bulandıracak cinsten.

Bende arayışlarımı sürdürürken spigen markayı herkes çok övüyordu hiç oralı olmadım. Derken tak etti hadi bir de onu deneyek bakalım dedim ve spigen.com.tr denilen siteden şu kılıfı aldım: http://www.spigen.com.tr/iPhone-5-Case-Slim-Armor-S-Satin-Silver,PR-332.html Sanırsınız ki spigen resmi türkiye sitesi halbuki anka telekom diye geçen normal bir site Beyefendiler kendilerine yılbaşı izni vermiş geçen hafta. Ben çarşamba günü kılıfı sipariş ettim ama baya şüphelendim. Baktım iki telefon numarası var ikisi de açmıyor. Dedim herhalde gitti para felan neyse cumartesi günü açtı işte tatildik o gün dedi :) Neyse pazartesini bekleyelim ancak o zaman gelir dedim kargolar pazar tatil olduğundan.

Derken pazartesi oldu ve baktım iki tane kargo gelmiş arastan. Diğeri ne dedim kargocuya bilmiyorum dedi merak ettim. Baktım iki tane göndermiş herifler
    Apple iPhone 5s [ANA KONU] Sonra aradım tabi vicdanım el vermedi bir yanlışlık olduğunu tahmin ettim. Adam evet yanlışlık oldmuş dedi onu geri iade eder misiniz dedi bende kargocu gittiii dedim :) Yarın verseniz de olur dedi ama hâla duruyor masada üşeniyorum Yalnız nu kılıfı şimdiye kadar niye almamışım dedirtti bana resmen. Apple'ın orijinal case'inde güç butonu adeta yok olmuştu ve basarken çok zorlanıyordum. Bu ise tak diye tepki veriyor anlayacağınız çok hoşuma gitti ve kesinlikle tavsiye ediyorum. Ben aldığımda 37 liraydı şimdi 49 tl olmuş. Birde içinden çıkan orijinal mi değil mi olan zımbırtıyı sorgulattım ingilizce bir sonuç çıktı translate'ye bastım kopyala-yapıştır'ı ürün orijinaldir gibi bir şey çıktı

Kılıf hâla duruyor bir yandan teslim etmek istemiyorum diğer yandan vicdanım el vermiyor çarşıya çıktığımda götürür veririm ama. Bu ilk mesajım bu kulüp sayasında biraz uzun oldu kusura bakmayın arkadaşlar, vesselam :)

• enesilhan E kullanıcısına yanıt
    geri göndermelisin tabiki , bunun üşenilecek bir yanı yok.senin aldığın ürünün gelmediğini bir düşün, neler yapacağını mesela? o yüzden sana yakısan gidip kargoya teslim etmektir
  • Evet bende Spigenin bu kılıfını aldım. Gerçekten çok memnunum. Hep yine kalite kalitedir. Para yalan söylemiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enesilhan

Arkadaşlar herkese selamın aleyküm. Yaklaşık 2 aydır takip ediyorum 5s kullanıcılar kulübünü. Bir 5s'im yok ama gümüş renk iphone 5 sahibiyim. Çoğu kişinin tek endişesi kılıfsız kullanırsam acaba düşer mi ? Düşerse ezilir mi ? Ezilirse fiyatta ne kadar zarar ederim vs. gibi tilkiler dolanıyor bundan eminim O yüzden bende çoğu kişi kılıf arayışları içinde buldum kendimi sürekli. Telefonu yaklaşık 5 aydır felan kullanıyorum. Birkaç tane kılıf kullandım ama hiç memnun olmadım. Kullanıdığım kılıflar hep 20-30 TL'lik çok da kaliteli olmayan kılıflardı.

Bende dedim anasını satarım milyarlık telefon kullanıyoz ama bir 100 tl vermek zorumuza gidiyo diyerek kendime kızdım ve apple'ın orijinal kılıfını sipariş ettim. İlk geldiğinde çok güzeldi herkes çok beğendi ben mavi rengini almıştım. Ulan sonra bi baktım 1 hafta sonra felan kenarları siyahlaşıyor ön taraf ve arka tarafları hafiften hafiften renk atıyor. Sonra müşteri hizmetlerini aradım apple'ın ve iade ettim. Anlayacağınız 100 liralık kılıf bile tırt çıkıyorsa gerisini siz düşünün. Ha bir de siyahını alın rengi belli etmez felan demeyin bence paranıza gerçekten yazık etmiş olursunuz. Kılıf allah için çok kaliteli ama zamanla mide bulandıracak cinsten.

Bende arayışlarımı sürdürürken spigen markayı herkes çok övüyordu hiç oralı olmadım. Derken tak etti hadi bir de onu deneyek bakalım dedim ve spigen.com.tr denilen siteden şu kılıfı aldım: http://www.spigen.com.tr/iPhone-5-Case-Slim-Armor-S-Satin-Silver,PR-332.html Sanırsınız ki spigen resmi türkiye sitesi halbuki anka telekom diye geçen normal bir site Beyefendiler kendilerine yılbaşı izni vermiş geçen hafta. Ben çarşamba günü kılıfı sipariş ettim ama baya şüphelendim. Baktım iki telefon numarası var ikisi de açmıyor. Dedim herhalde gitti para felan neyse cumartesi günü açtı işte tatildik o gün dedi :) Neyse pazartesini bekleyelim ancak o zaman gelir dedim kargolar pazar tatil olduğundan.

Derken pazartesi oldu ve baktım iki tane kargo gelmiş arastan. Diğeri ne dedim kargocuya bilmiyorum dedi merak ettim. Baktım iki tane göndermiş herifler
    Apple iPhone 5s [ANA KONU] Sonra aradım tabi vicdanım el vermedi bir yanlışlık olduğunu tahmin ettim. Adam evet yanlışlık oldmuş dedi onu geri iade eder misiniz dedi bende kargocu gittiii dedim :) Yarın verseniz de olur dedi ama hâla duruyor masada üşeniyorum Yalnız nu kılıfı şimdiye kadar niye almamışım dedirtti bana resmen. Apple'ın orijinal case'inde güç butonu adeta yok olmuştu ve basarken çok zorlanıyordum. Bu ise tak diye tepki veriyor anlayacağınız çok hoşuma gitti ve kesinlikle tavsiye ediyorum. Ben aldığımda 37 liraydı şimdi 49 tl olmuş. Birde içinden çıkan orijinal mi değil mi olan zımbırtıyı sorgulattım ingilizce bir sonuç çıktı translate'ye bastım kopyala-yapıştır'ı ürün orijinaldir gibi bir şey çıktı

Kılıf hâla duruyor bir yandan teslim etmek istemiyorum diğer yandan vicdanım el vermiyor çarşıya çıktığımda götürür veririm ama. Bu ilk mesajım bu kulüp sayasında biraz uzun oldu kusura bakmayın arkadaşlar, vesselam :)

slim ile Saturn arasında kaldım :)

bu arada D&R de indirim var %15 daha uygun fiyatlara geliyor ama Saturn olanını alıcam gibi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: zozorla

quote:

Orijinalden alıntı: tekcaredrogba

quote:

Orijinalden alıntı: SturdyHead

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SturdyHead

quote:

Arkadaşlar uzun zamandır forumdaki bu bölümü takip ediyorum. Sanırım çoğu kişi 5s'ten memnun bende para biriktirdim ve beni en az 4 yıl götürecektir. Şuan iphone 4 var bende 2010 yılından beri kullanıyorum. Kısmetse bende apple storedan 64 gb uzay grisi alıcam. Yanında siyah casede düşünüyorum.

Orijinal Apple kırmızı deri kılıf ile mükemmel olur bence.

Evet kırmızıda güzel duruyor. 2750 fiyatı var az önce forumda 5c 1300-1500 arası fiyatları görünce ben ne yapıyorum dedim kendi kendime. 5c aklımı çelmeden almalıyım yarın.

16 Gb olanının fiyatı 2100'den pahalı değil yahu. 1300-1500 olan 5c ise yine 16 Gb'dır.

64 GB modeli 2750 lira 16 bana yetmez fiyatınında 2063 lira biliyorum ama 16 5C alıp kalan parayı laptopa mı harcasam zaten laptopda yenilecektim.

valla hocam parayı ne kadar zamanda biriktirdin bilemem ama, bence 5c alacağına ip4'le bir sene daha idare et.. paranın da topunu laptop'a yatır.. en azından tel/laptop'tan birisi kaliteli olsun..
    şimdi gidip 5c alıcan, artan diyelim ki 1300tl'ye de ortalama bir laptop....

artık 5c'nin A6 çipine, kalitesiz görüntüsüne mi yanarsın, yoksa laptop'u seneye tekrar değiştirmen gerektiğine mi...

Teşekürler önerileriniz için ancak ben 32gb Gold aldım ikinci el uygun fiyata geldi. 1850 liraya. 3500 lira gibi bir bütçem vardı her iki cihaz için.

• arkadaşlar swap cihaz nedir?
  • quote:

geri göndermelisin tabiki , bunun üşenilecek bir yanı yok.senin aldığın ürünün gelmediğini bir düşün, neler yapacağını mesela? o yüzden sana yakısan gidip kargoya teslim etmektir

Yanlış anlaşılmasın ben evimden kalkıp çarşıya gitmeye üşeniyorum hocam Kılıfı çarşıya çıktığımda illa ki vereceğim
  • 
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.