Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (214. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar 5s aaple space grey kullanip siyah apple orjinal deri kilif kullananlar tavsiye edermi. Almayi dusunuyorum da
  • uzay grisi 16gb "abd"
  • Tresh T kullanıcısına yanıt
    Ben mağazadan aldım. Numarası: 0412 290 16 63
  • arkadaşlar umarım bi aveadan altın rengini bulup aranıza katılacağım (çok zor olacak olsa da )
    bu şarj konusunda yabancı forumlarda kornik bi hatadan bahsediyorlardı Apple da kabul etmiş bazı serilerde pil sorununun olduğunu bence birden gözle görülür şekilde değişim yaşadıysanız pil sürenizde Applea gönderin cihazlarınızı
  • Gerçekten temizlik açısından hassas bi kılıf ve zamanla aşınıyor, zaten kılıfın üzerinde de yazıyor orjinal deridir zamanla deformasyon olabilir diye.

Bence silverla siyah kılıf on numara olur, space gray ile de mavi çok güzel oluyor. Kırmızı da fena değil, ikisine de gidiyor. Diğer renkleri pek sevemedim.

Aslında dediğim gibi kılıf kullanmayı sevmiyorum ama bu kılıf cidden çok çok güzel. Sayesinde hayatımda ilk kez bi telefonu uzun süre temiz kullanabilicem sanırım. Normalde benim telefonların temiz kalma süresi 1-2 ayı geçmezdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi widf -- 5 Ocak 2014; 14:47:13 >
  • Tesekkurler cevap icin. Baska bir arkadasa cevap yazmissin bana yaradi. Ben siyah rengi severim. Siparisi verecegim.
  • Arkadaşlar sızden rıcam şu msj gonderdıkten sonra vın vın dıye sesı kapatabılıoz mu ? Nasıl ?
  • Evet ya bende kapatmak istiyorum o msj sesini ve kamera çekim sesini?
  • ayarlar sesler ilgili ses ayarını seçip YOK diyin
  • @widf Aynen öyle hocam, teşekkürler fikirler için bencede güzel ikili olacak,silver ve siyah leather case

@turkmenli Düşünmeden almalısınız,zaten siyah kir ve deformeyi en az belli edecek renk olmasıyla bir adım öne çıkıyor,her renk iphone ile tercih edilebilir,uzay grisi ise cihaz zaten tadından yenmez.Dışı deri içi ise yumuşak bir malzemeden yapıldığı için cihazda çizilme riskini en aza indirmiş Apple,hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekirTemel -- 5 Ocak 2014; 16:09:58 >
  • Arkadaşlar nasıl kapancagını bılen yok mu ya
  • Ya hocam mesaj sesını kısmıcaz.mesajı yollarken vınnnnnn die bi ses cıkıo onu kapatmak ıstıyorum ? bılıorsan aşama aşama yazarsan sevınırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: 41fb4141

Ya hocam mesaj sesını kısmıcaz.mesajı yollarken vınnnnnn die bi ses cıkıo onu kapatmak ıstıyorum ? bılıorsan aşama aşama yazarsan sevınırım

O ses kapanmaz hocam jb ile yapılır sanırım ama net bilgim yok.
  • Siyah, deri kılıf aldım bende. Bakalım nasıl duracak ve eldeki hissi nasıl olacak.
  • "Otterbox iphone 5-5S ekran koruyucu"

bu ürün ön arka ve yanlar için 'full body' koruyucusu, almayı düşünen var ise kesinlikle uzak durmalı. piyasadaki 5 liralık 'jelatinlerden' hiç bir farkı yok..
  • Tşkkürler hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: flowest

"Otterbox iphone 5-5S ekran koruyucu"

bu ürün ön arka ve yanlar için 'full body' koruyucusu, almayı düşünen var ise kesinlikle uzak durmalı. piyasadaki 5 liralık 'jelatinlerden' hiç bir farkı yok..

• Bugün 4s aldım ama talihsizliğim üzerimde. Bu uyarı ne demek acaba bilen var mı? Hesap oluşturmaya çalıştığımda bu uyarıyı alıyorum.

Apple iPhone 5s [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: sugar_klavyeci

Bugün 4s aldım ama talihsizliğim üzerimde. Bu uyarı ne demek acaba bilen var mı? Hesap oluşturmaya çalıştığımda bu uyarıyı alıyorum.

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Wayy sugar en son Nokia 808 Pureview grubunda görmüştüm seni. Telefonu dwğiştirmişsin hayırlı olsun. Benim sevdiğim , seni çiledençıkaran telefonu değişmişin :) Umarım bu sefer sıkıntın olmaz gerçi apple farkı diycem ama nokianın bende yeri ayrıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: unum servus

Ben mağazadan aldım. Numarası: 0412 290 16 63

Peki telefonu 1tam + yarım şarj mı yapıyoe ? Yüzde olarak verwbilir misiniz. Mesela %150 -125 gibi ?
  • 
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.