Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (212. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar apple store'da satılan deri kılıfların SİYAH olanından kullanan var mı? varsa memnun mu acaba?

diğer renkler kirden simsiyah oluyor da, SİYAHı nasıl acaba? bir de kalitesi nasıldır? yırtılma, eskime vs.

space grey almayı düşündüğümüzden hemen kılıfla kullanmamız gerek çünkü soyulursa moralim bozulur, asabım bozulur.

bununla kullanırsak soyulma olur mu bir de?

çok sordum biliyorum ama kullanan varsa, bilgilendirirse sevinirim.
  • Hocam ben de yokum listede..

Silver 32 gb..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • people are strange kullanıcısına yanıt
    ben kullanıyorum dostum siyah 5S case.Çok da memnunum hem koruması iyi hem de çok kibar renk dedğişimi yırtılma falan olmaz gibi düzenli kullanırsan sıkıntı olcağını sanmıyorum.En azından etraftaki kaba kılıflardan daha iyi.Ayrıca takıp çıkarırken çok zor oluyor ama en azından kenarları çizilmiyor
  • çok çok teşekkür ediyorum. çok faydalı oldu :)
  • Yerinde bir düşünce,şuan ortada dediğin konularda güvenilir kaynaklardan haber yok,şahsen bende takip editorum iPhone 6yı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 16 gb space ekler misin benide

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 32gb space Grey

• iPhone 6'nın 2014 sonbaharında tanıtılacağı düşünülürse (tabi gelenek bozulmazsa), elle tuttulur bilgiler yaza doğru ancak gelmeye başlar.
  • Mr.Fahrenheit kullanıcısına yanıt
    Bu durumda beklemek de pek mümkün gözükmüyor. İdareten almak en mantıklı yol gibi. 64 bit işlemciye de geçildi tek sorun ekran çözünürlüğü. Kamerayı 12-13 MP seviyesine getirip ekran çözünürlüğünü de FHD seviyelerinde yaparlarsa işte budur diyeceğim bir cihaz çıkmış olur.
  • Arkadaşlar uzun zamandır forumdaki bu bölümü takip ediyorum. Sanırım çoğu kişi 5s'ten memnun bende para biriktirdim ve beni en az 4 yıl götürecektir. Şuan iphone 4 var bende 2010 yılından beri kullanıyorum. Kısmetse bende apple storedan 64 gb uzay grisi alıcam. Yanında siyah casede düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekcaredrogba

Arkadaşlar uzun zamandır forumdaki bu bölümü takip ediyorum. Sanırım çoğu kişi 5s'ten memnun bende para biriktirdim ve beni en az 4 yıl götürecektir. Şuan iphone 4 var bende 2010 yılından beri kullanıyorum. Kısmetse bende apple storedan 64 gb uzay grisi alıcam. Yanında siyah casede düşünüyorum.

Orijinal Apple kırmızı deri kılıf ile mükemmel olur bence.

• oncelikle merhaba bugun bende kavustum 5s'ime ilk sarjı nasıl yapmalıyım belli bir süresi fln varmi yoksa %100 e kadar dolması yeterlimi *
  • darkmumo kullanıcısına yanıt
    İçindeki şarjı %5-10 seviyesine getir sonra şarja tak, %100 olduktan sonra 45dk daha şarjda tut bitti gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SturdyHead

quote:

Arkadaşlar uzun zamandır forumdaki bu bölümü takip ediyorum. Sanırım çoğu kişi 5s'ten memnun bende para biriktirdim ve beni en az 4 yıl götürecektir. Şuan iphone 4 var bende 2010 yılından beri kullanıyorum. Kısmetse bende apple storedan 64 gb uzay grisi alıcam. Yanında siyah casede düşünüyorum.

Evet kırmızıda güzel duruyor. 2750 fiyatı var az önce forumda 5c 1300-1500 arası fiyatları görünce ben ne yapıyorum dedim kendi kendime. 5c aklımı çelmeden almalıyım yarın.
  • Hocam beklemek için çok zaman var dediğiniz gibi. iPhone 6 en iyi ihtimalle Ekim-Kasım döneminde satışa çıkar. Ben şahsen yazın ABD'den 5 alabiliyordum ancak 3 ay sonra 5s çıkacağı için beklemeyi tercih ettim, Kasım'da buradan aldım. Ama şu anda nereden baksanız 10-11 ay var.

Bu arada kameranın megapixel olayı çok büyütülüyor. Eğer poster vs. bastırmayacaksanız yüksek megapixelli cihaza ihtiyaç yok. Bilinenin aksine kameranın çekim kalitesini belirleyen unsurlar lens kalitesi ve sensör büyüklüğü. Bu açıdan bakacak olursanız da 5s'in gerek gece gerek gündüz çekim kalitesi oldukça tatminkar.
  • sizinde kilit tuşlarınız sallanıyor mu ?
    benim sallanıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedman

sizinde kilit tuşlarınız sallanıyor mu ?
    benim sallanıyor

Sallanıyor evet. Birçoğumuzda var herhalde. Ciddi bir şey değil sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: aecgfb

quote:

Orijinalden alıntı: speedman

sizinde kilit tuşlarınız sallanıyor mu ?
    benim sallanıyor

Sallanıyor evet. Birçoğumuzda var herhalde. Ciddi bir şey değil sanırım.

cihazı kilitlerken a.touch u kullanıyorum onunla kilitliyorum ama
    açarken mecbur ya home a yada ona basıyoruz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SturdyHead

quote:

Evet kırmızıda güzel duruyor. 2750 fiyatı var az önce forumda 5c 1300-1500 arası fiyatları görünce ben ne yapıyorum dedim kendi kendime. 5c aklımı çelmeden almalıyım yarın.

16 Gb olanının fiyatı 2100'den pahalı değil yahu. 1300-1500 olan 5c ise yine 16 Gb'dır.

• @Mr.Fahrenheit Teşekkürler kardeşim evet muhtemelen uzun bir süre var dediğin gibi evvela 5S in keyfini sürelim şimdilik

@tekçaredrogba 64 bit işlemci 4 yıl rahat götürür şuan cihaz gayet stabil ama bazı hatalar var daha iyi durumda olabileceğini biliyoruz bunlarda güncellemelerle tamamlanır,hayırlı olsun şimdiden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekirTemel -- 4 Ocak 2014; 21:58:13 >
  • 
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.