Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (207. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ufuk777

Az once enteresan birsey keşfettim touchid ile parmak izi eslestirmesi sırasında her bir eslestirmede 2 farklı parmak okuttuk arkadasla onun işaret parmağı ve benimki bu sekilde esleme bitti sonuc:iki parmaklara kilidi açtı tek eslestirme ile boyle birsey deneyen yada bilen var mı?

• ufuk777 kullanıcısına yanıt

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok iyimiş ya :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar fotograf paylaşımı ile bişey sorcaktım.Bazı arkadaşlar çeşitli çerçeveler yapıyorlar ya da 5 tane resim yatay dikey vb şekilde ekleyip tek bir resim gibi paylaşıyorlar.Bunun nasıl yapıldığını açıklayacak bir arkadaş arıyorum programla falan mı ?
  • arkadaşlar bir sorunum var yardımcı olursanız sevinirim..
    2 aralıkta tanıdık telefoncudan ip5s almıstım.benm için apple storedan sipariş geçmişti.home tusunda herhangi bir sorun yoktu.fakat bugun home tusuna basarken farkettim ki daha tuşa basmadan tık sesi geliyor ve bastıgımda normal tık sesi geliyor.yani tusa bir kez bastıgımda iki kez tık sesi geliyor.daha önceki iphone larda da bu soruna rastlamıstım ama 5s de olacagını dusunmuyordm.apple ın tartısma forumunda da pek çok kişinin bu sorunla karsılastıgını gördüm.ama bir çözüm yolu bulamadım.sorunu yasayanlar apple magazasından değişim sağlamışlar ama türkiyede böyle birşey söz konusu değil biliyorsunuz.şimdi bana önerileriniz ne olur? benim cihazı değiştirme sürem doldu mu?yardımlarınızı bekliyorum.
    Teşekkürler..
  • Merhaba arkadaslar space gray iphone 5s kullaniyorum, kardesimin iphone 5 ve diger iphonelaela karsilastirdigda benimkinin ekrani bayagi bir sari 5 gun once aldim cihazi sizce duzelir mi? Yapisianindan dolayi bazilarinin ekraninin sari oldugunu biliuorum ama artik rahatsizlik vermeye basladi, ne yapmaliyim?

• benide eklerseniz sevinirim dostlar 16 gb uzay grisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mypolo

Arkadaşlar fotograf paylaşımı ile bişey sorcaktım.Bazı arkadaşlar çeşitli çerçeveler yapıyorlar ya da 5 tane resim yatay dikey vb şekilde ekleyip tek bir resim gibi paylaşıyorlar.Bunun nasıl yapıldığını açıklayacak bir arkadaş arıyorum programla falan mı ?

instacollage isimli program işini görür dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedman

quote:

Orijinalden alıntı: ufuk777

Az once enteresan birsey keşfettim touchid ile parmak izi eslestirmesi sırasında her bir eslestirmede 2 farklı parmak okuttuk arkadasla onun işaret parmağı ve benimki bu sekilde esleme bitti sonuc:iki parmaklara kilidi açtı tek eslestirme ile boyle birsey deneyen yada bilen var mı?

gercekten denediniz mı var mı boyle birsey sizin cihazlardada ?

• quote:

Orijinalden alıntı: kadirtas

quote:

Orijinalden alıntı: mypolo

Arkadaşlar fotograf paylaşımı ile bişey sorcaktım.Bazı arkadaşlar çeşitli çerçeveler yapıyorlar ya da 5 tane resim yatay dikey vb şekilde ekleyip tek bir resim gibi paylaşıyorlar.Bunun nasıl yapıldığını açıklayacak bir arkadaş arıyorum programla falan mı ?

instacollage isimli program işini görür dostum

moldiv de çok çeşit sunuyor, ben kullanıyorum.

• Arkadaşlar teşekkürler işime yaradı programlarınız...İnstagramda böyle bir olay yok heralde bu kadar ayrıntılı ama moldiv çok kullanışlıymış
  • sercan149 kullanıcısına yanıt
    Aynı anda çok fazla program açık olduğundan oluyordur. Bir sıkıntı yok. Bence.
  • artık benide ekleyebilirsiniz 16 gold....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Losgalacticos

quote:

Orijinalden alıntı: webdh2

Yıl olmuş 2014 hala 16 gb hafızalı telefon mu alıyorsunuz ? Paranızı çöpe atıyorsunuz haberiniz yok.

Her yıl düzenli olarak nesil atlayan ve telefonunda gereksiz şeyleri barındırmayan kullanıcı için 16 gb tam biçilmiş kaftan.

aynen sanki bir şey satın aldığımızda 1 kez indirebiliyoruz marketten :)

bazıyon tak iniyor zaten herşey.internet hızlandı artık.
    256-512kbps internet kullansak hadi neyse.
  • ios 7.1 ne zaman gelecek acaba şu 1 saniyelik takılma sorunları kalkar umarım
  • Cingirakli Dumbelek kullanıcısına yanıt
    Bu 1 saniyelik takılmalar nerelerde oluyor. Benim hiç başıma gelmedi

• zengin84 Z kullanıcısına yanıt
    Açık olan uygulamaları kapattıktan sonra menüye tıkladığınızda 1 saniyelik işlevsizlik oluyor veya kilidi açtıktan hemen sonra tek gördüğüm noktalar bunlar. Sadece menüde gerçekleşiyor yani.
  • açık olan uygulamaları toplu halde kapatmanın bir yolu var mı?
  • Cingirakli Dumbelek kullanıcısına yanıt
    Evet haklısınız dediğinz gibi ana ekrana yeniden dönünce bi kasma gibi bişe oluyor hic fark etmemiştim sadece saat tam oturmuyodu onu fark etmıstım 7.1 ile düzelir muhakkak aslında bnm için önemli olan uygulama performansı ve buda son derece basarılı hem safari de wi fi hızı olsun hem oyunlardaki akıcılık müthiş

İyi geceler elde 5s olunca uykuda gelmiyor ;)

• 3310 mantıgıyla kullanılan iphone 5s space grey

Listeye girelim
    Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Fişe taktı demiş ama şike yok şarj etmedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit+ -- 3 Ocak 2014; 1:51:49 >

• 
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.