Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: scalebor90

Tamam hocam. Peki sizde de yukarıda bahsettiğim gibi bir durum varmı?

Benim li1 kasımda gelecek avea dan ön sipariş verdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizzat kullanan ve goren arkadaslar;

Gold mu silver mı? Ona gore alicam zevkinize guveniyorum

Bu arada sirf 16 gb az gelir diye, 32 gb amerika cihazlarina yoneliyorum. Avrupanin da garantisi 1 yil gerci, cok bisey kaybetmiyorum sanirim.

• Iphone5 lerde olan çizilme space greyde oluyor mu 5de siyah renk alan cok sorun yasamıştı

• iPhone 5S 16 GB Uzay Grisi almış bulunuyorum eklerseniz sevinirim. ABD ürünü 1700 liraya aldım sıkı bir pazarlık sonucu. Kaldı bir tek pasaport işi.
  • merhaba arkadaşlar ben 16 yaşındayım. büyük bir iphone hayranıyım. 11 kasım yaş günüm. yaş günümde bana annem istediğim bir şeyi alacak çünkü 2 senedir almadılar. almamaları kararını ben istedim. şimdi iphone 5s bana fazla gelirmi çaldırırım telefonu diye korkuyorum alırsam imzamdakini alacam. ? evet sorumu sordum ohh.
  • quote:

Orijinalden alıntı: banlanmayanadam

merhaba arkadaşlar ben 16 yaşındayım. büyük bir iphone hayranıyım. 11 kasım yaş günüm. yaş günümde bana annem istediğim bir şeyi alacak çünkü 2 senedir almadılar. almamaları kararını ben istedim. şimdi iphone 5s bana fazla gelirmi çaldırırım telefonu diye korkuyorum alırsam imzamdakini alacam. ? evet sorumu sordum ohh.

Allah başka dert vermesin kardeş
  • quote:

Orijinalden alıntı: banlanmayanadam

merhaba arkadaşlar ben 16 yaşındayım. büyük bir iphone hayranıyım. 11 kasım yaş günüm. yaş günümde bana annem istediğim bir şeyi alacak çünkü 2 senedir almadılar. almamaları kararını ben istedim. şimdi iphone 5s bana fazla gelirmi çaldırırım telefonu diye korkuyorum alırsam imzamdakini alacam. ? evet sorumu sordum ohh.

Anlayamadim yani çaldıracağından korktuğun için mi istemiyorsun 5 veya 4s e bak ozaman veya 5c ye

• 4S'i değiştirme kararı aldım da, 5S ile 5 arasındaki net farkları açıklayacak bir arkadaş alıntılayabilir mi ? Bir de xperia z1 mi 5S mi diye düşünüyorum, malum kamera, ekran ve fiyat farkları ilk aşamada göze çarpıyor.kararsızım açıkçası, birkaç arkadaş yardım ederse sevinirim.
  • Eklemediklerimi not aldım vakit buldukça listeye ekleyecem

• Yazarmısınız? iPhone 5S 64 GB Altın Sarısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: black_sea53

quote:

Orijinalden alıntı: OW Ready Linux

Yazarmısınız? iPhone 5S 64 GB Altın Sarısı

Yazdım hocam. bu arada yukardaki arkadaşa bu cevabım konuyu beğenmiyorsan sktr ol git

karakterini belli ediyorsun merak etme konuyuda sildirmesini bilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: pistachio

Gece sarja takmadan bikez daha ss aldım, daha açıklayıcı gözükür diye bunuda koyuyorum.

Kullanım süresince wifi kapatmadım. Sabah dışarıda olduğum sürede (yaklaşık 1 saat) 3g açıktı, onun dışında Edge. Parlaklık tam ortada. Whatsapp, Twitter, Facebook, Instagram ve konuşma (en fazla 1 saat) genel olarak yaptığım. Bide yarım saat kadar oyun oynamışımdır.
    Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Arkadaşlar neyse konuyu çok dağıtmadan 5 ve 5s in şarz. Kıyaslamasını yapalım 5S inki ss de 5inki ss koyamadım o yüzden yazıyorum9 saat 16 dk bekleme 5 saat 58 sk kullanımda %20 ye indi

• alıp kullanmaya başlayanlar ; 5 te yer alan kasa çizilme / soyulma sorunu devam ediyormu ? bazı incelemerde bunun çözüldüğünü belirtmişler , sizde aynı gozlemi yapma imkanınız oldu mu ?
  • Bir arkadaş düşürmüştü ezilmişti ama soyulmamıştı önceki sayfalarda var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarkGuardian-53 -- 29 Ekim 2013; 20:00:15 >
  • Şu 1 Kasım gelse de piyasasını bir görsek.Ben de duruma göre almayı düşünenlerdenim.Uzay Grisi var aklımda.Koyu renkler hoşuma gidiyor nedense. Çizik belli olur diyenler de kafamı karıştırmıyor değil
  • bende ABD den uzay girişi iP 5s 16gb aldım beni de eklermisin, yaklaşık 15 gündür kullanıyorum cihazı, herhangi bir çizilme yok. avea hat kullanıyorum, interneti genellikle yavaş olması sıkıntılı, touch ID ve kamerasını çok beğendim. ilerleyen zamanlarda izlenimlerime devam edeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caferhan

Apple Store online satışa başlayacakken,Avea'dan,hem de 24 ay taahhtle almak mantıklı olmaz,biraz daha beklemekte fayda var.

Online satış ne zaman başlayacak acaba bi bilginiz var mı?
  • Ön-arka jelatin ile kullanıyorum yanlar sağasağlam boya atma problemi falan yok

Model uzay grisi.

• 1 kasim sozlesmeli gelecek. 5S in fiyati 1990 TL garantili vodafone ve turkcelde 24 ay taahutlu. Bilginize

• quote:

Orijinalden alıntı: gunbah

1 kasim sozlesmeli gelecek. 5S in fiyati 1990 TL garantili vodafone ve turkcelde 24 ay taahutlu. Bilginize

1990 lira 5s. pek inandırıcı gelmedi bana.
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.