Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: rahh00 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 iOS )
22.556
Cevap
231
Favori
767.209
Tıklama
Giriş
    3791 Mesaj
    32gb icin en uygun fiyat nedir? Istanbul bilisimi buldum ama gozden kacan vardir belki de.
    http://www.istanbulbilisim.com.tr/apple-iphone-5s-32-gb-uzay-gri-cep-telefonu-fiyati,72386.html

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    "Türkiye Cumhuriyetinin, özellikle bugünkü gençliğine ve yetişmekte olan çocuklarına hitap ediyorum: Batı senden, Türk'ten çok geriydi. Manada, fikirde, tarihte bu böyleydi. Eğer bugün batı teknikte bir üstünlük gösteriyorsa, ey Türk Çocuğu, o kabahat da senin değil, senden öncekilerin affedilmez ihmalinin bir sonucudur. Şunu da söyleyeyim ki, çok zekisin! .. Bu belli. Fakat zekânı unut! .. Daima çalışkan ol..."
    Mustafa Kemal ATATÜRK
  • Teğmen
    248 Mesaj
    şöyle bir sorunum var eski htc one'ımın kulaklığıyla uzun süre müzik dinledikten sonra kulaklığı çıkardığımı algılamıyor telefon. çıkarmama rağmen müzik devam ediyor ve dışarı ses vermiyor. dolayısıyla telefon görüşmesi de yapamıyorum. bunun çözümünü bilen var mı yoksa başka telefonun kulaklığını kulandığımdan mı bu şekilde oluyor?
    |
    |
    beyler saçma bir soru olacak ama bu gün ip 5 den 5s e geçtim. telefon bildiğimiz ip5 iyi güzel ama birşey kafama takıldı. Telefonumu genelde sessizde kullanırım. Yeni aldıgım 5s telefon titreken bayağı sinir bozucu bir ses geliyor. Sanki metal metale vuruyor. İp 5 de böyle bir sorun yoktu. İphone 5 den geçipte böyle saçma bir olayla karsılasan varmı? Acaba orta tuştaki bilezikten mi kaynaklanıyor die düşündümdüm ama sanmıyorum. Varmı konu hakkında yorumu olan..

Evet benim 4s te hic bir zaman boyle problem olmamisti sapasaglam kasa o cihazlar
    Ama babamin 5 inde senin sorunun vardi
    Bi ara babamin 5 ini aldim 1 hafta kadar kullandim
    Geceleri mutlaka titresime alip uyurum
    Sabah arayan fln olur rahatsiz oluyorum salak msjlar fln. 4s te ruhum duymazdi o telefon titrer titrer yok ben duymazdim halinin ustunde yerde
    5 i aldim ayni sanardim ya bir titresim sesi geliyor dedigin gibi demiri demire surter gibi anladim bunun kasa sorunlu
    Simdi 5s imde bu dert suan yok umarimda cikmaz
    Senin kasada sorun saniyorum
    Arkadasin 5 te denedim bu sikinti yoktu mesela
    Degisken bi durum
    Suan tek sikayetim bi arkadasta demis yukarda
    Klavyede yazarken saniyelik donma oluyor cozemedim ama yazilim %99 bu problemde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Hykr0 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5830 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ambience

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/apple-iphone-5s-64-gb-gold-muhtesem-bir-cihaz-5-106753358

Fiyat sizce uygunmu?

Sorman hata 64 gb ı adam o fiyata verio bi işte olabilir içinde

|
    |

Orijinalden alıntı: ambience

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/apple-iphone-5s-64-gb-gold-muhtesem-bir-cihaz-5-106753358

Fiyat sizce uygunmu?

abi kaç yaşında adamsınız şu ilanlara neden itibar gösteriyorsunuz ? bir uyanık siz misin koca ülkede de 2 yıl tr garantili dediği cihazı 16 gb 5c fiyatına alacaksınız ?

|
    |

Orijinalden alıntı: Mariachi@

Arama ya da msj gelmeyince titrememe sorunu olan var mi hic

Ben de yeni fark ettim, ayarlarda titreşim açık fakat msj geldiğinde titriyor fakat aranınca titremiyor. Başka bir yerden ayar filan mı yapmak gerekiyor aceba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Sanmıyorum çok buyuk bir kampanya olmadığı sürece bu fiyata yaklaşan bir mağaza olsun,iyi fiyat vermişler

|
    |
    AnotheRDie kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: KakaoluBiskuviCetesi

Bu iPhone titreşimleri hep kafasına göre oynar

Öyle şey mi olur ya

|
    |
    Power tus + home
    Resetledim
    Suan durum okey ama uyuz oldum ufaktan
    23 tane 100 luk verdim pis apple

|
    |
    Bugün garip birşey keşfettim. iPhone 5S te ki HDR doğru çalışmıyor. HDR li ile HDRsiz fotograf arasındaki fark neredeyse yok denebilecek kadar az. Ancak aynı kareyi HTC One ile çektiğimde HDR li ile normal arasında uçurum kadar fark var.

Orijinalden alıntı: efsane190789

quote:

Orijinalden alıntı: Mariachi@

Arama ya da msj gelmeyince titrememe sorunu olan var mi hic

Ben de yeni fark ettim, ayarlarda titreşim açık fakat msj geldiğinde titriyor fakat aranınca titremiyor. Başka bir yerden ayar filan mı yapmak gerekiyor aceba?

Çözüldü sorun

|
    |
    1 marta kadar yaklaşık 45 kişi var bekleyen onları listeye ekleyip sıkça sorulan soruları vs güncelleyeceğim zamanım oldukça sorunlar ve çözümleri diye bir bölümde açacağım aynı zamanda diğer bir projem olan fiyat bilgileri operatör siteler mağazalar vs. yazacağım.Eğer varsa istekleriniz söyleyin bana. Olumsuz ve olumlu eleştirilerinizi bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi black_sea53 -- 27 Şubat 2014; 19:19:03 >
    |
    |
    Selam beyler. Foursquare uygulaması stabil çalışan var mı? Bende check in bildirimleri bazen geliyor bazen gelmiyor. Özellikle 3G de çok nadir geliyor. Foursquare'e ticket attım fakat birşey çıkmadı. Beyler, sizde bildirimleri açın falan diye cevap atmayın bozuşuruz yeteri kadar ingilizcem ve gereğinden fazla telefon bilgim var. En azından heryeri kurcalıyorum Bir test yaptık ortak bir arkadasa check in attırdık ben ve bir arkadasım, ondaki iphone 4'e anında geldi bildirim fakat bana gelmedi. Beğeniler falan geliyor tek sorun check in'de. Yorumlarınızı alayım
    |
    |

• Binbaşı
    1130 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: KakaoluBiskuviCetesi

Bu iPhone titreşimleri hep kafasına göre oynar

titresimler kafasına göre oynamaz,isterseniz titreşimi özelleştirebiliyorsunuz,,şöyle>AYARLAR>SESLER>ZİL TONU>en üstte titreşim yazan yere girip STANDART lardan birini yada YENİ TİTREŞİM YARAT tan parmağınızı ekrana basıp bırakarak istediğiniz şekilde titreşimi özelleştirebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dalgıç murat -- 27 Şubat 2014; 19:56:16 >
    |
    |
    14421 Mesaj
    Hala iphone kullanan var mi ya?

|
    |

Bu fiyat gercek mi yanlislik mi var ?

"Türkiye Cumhuriyetinin, özellikle bugünkü gençliğine ve yetişmekte olan çocuklarına hitap ediyorum: Batı senden, Türk'ten çok geriydi. Manada, fikirde, tarihte bu böyleydi. Eğer bugün batı teknikte bir üstünlük gösteriyorsa, ey Türk Çocuğu, o kabahat da senin değil, senden öncekilerin affedilmez ihmalinin bir sonucudur. Şunu da söyleyeyim ki, çok zekisin! .. Bu belli. Fakat zekânı unut! .. Daima çalışkan ol..."
    Mustafa Kemal ATATÜRK
HızlıCevap
Reklamlar
e-ticaret
haberler
üniversite
google reklamları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,953
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.