Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
22.629
Cevap
230
Favori
771.929
Tıklama
Giriş
    3981 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: babay22

Arkadaslar benim de telefonum 5s uzay gri. Ancak gecen gün telefonu cebime saldim sandim bir de baktim telefon yerde. Sadece koselerinde cizikler ve bir kosesinde ezilme mevcut. Yeni kasa nerden bulabilirim?

Gecmis olsun gg

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    433 Mesaj

Kap siprişi ne vermiştin hocam orjinal 5S case faln mı ne renk bi kap aldın acaba?
    |
    |
    Underrated kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ben de 7.0.3 kullanıyuorum ben ce yükleme çünkü bazı sıkıntıların olduğunu duymuştum yazılımsal olarak okumustum da.Onun için 7. 1 i bekliyorum o zaman direkt geçcem imkan olursa gerek yok 4 e
    |
    |
    K.a.a.N kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    arkadaşlar telefonu alalı 1ay olmuştu ilk kez bugün düşürdüm Yaklaşık omuz seviyesinden kaldırıma düştü, orjinal apple siyah deri kabı vardı pek koruyacağını sanmazdım ama hiçbir şey olmadı telefona. Yani gerçekten koruyan bir kapmış alacak arkadaşlar olursa tavsiye ederim.

edit: az önce fark ettim ekranda hafif çizilme varmış, aldığım zaman ekran koruyucu da takmıştım, dayanamadım çıkardım baktım ekranda bir sorun yok koruyucu çizilmiş,
    ben ucuz atlattım siz de aman dikkat edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iDenis -- 26 Aralık 2013; 20:10:55 >

iPhone 5S'in ekranı 5'lere göre daha sıcak renklidir, göz sağlığı için yapılmıştı sanırım bütün 5S ler böyle telefonlarınızda bir sorun yok.
    |
    |
    Bahsedilenler: M.Uzun , diderdrogba
    quote:

Orijinalden alıntı: M.Uzun

quote:

Orijinalden alıntı: diderdrogba

quote:

arkadaşlar 5s 32 gb siyah aldım geldi fakat ekran sarı ekran :S hiç sevmediğim şey türkcelle iade sebebim buydu değişim istesem normal ekranlı gelir mi yoksa hepsi böyle mi ? iphone 5 var kardeşimde onun beyaz benimki bariz sarı ekran

resimdeki sağdaki iphone 5 türkcellden aldığım sarı ekran soldaki kuzenin ip 5 ve onda sorun yok görüldüğü gibi iphone 5s de sağdaki ile birebir

siz yazınca dikkat ettim benim ekranımda da var biraz sarımtırak renk, özellikle ayarlara girince yukarda ayarlar yazısının oldugu alanda mevcut. geçen hafta turkcell mağazadan almıştım telefonu. yalnız parlaklıgı artırınca biraz düzeldi, bunla alakalı olabilir. ayrıca eklediğiniz resimde beyaz i5 daha sarımtırak duruyor.. siz telefonu iade ettiniz mi? ne kaar süre kullandınız? turkcell bu durumdan dolayı iadeyi kabul etti mi?

7 günlük cayma hakkım vardı sizin geçti ise zor geri vermeniz ama 5s de bile bu şekil ise artık ekranlar bu sekilde üretiliyor gibi geliyor bana.

Benimkide hafif sarımtrak yani buz beyazı gibi gri beyaz degil hafif sarımtrak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    826 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: iDenis

iPhone 5S'in ekranı 5'lere göre daha sıcak renklidir, göz sağlığı için yapılmıştı sanırım bütün 5S ler böyle telefonlarınızda bir sorun yok.

Hepsi öyle diyorsunuz yani? Kesin bilgi mı hocam bu

quote:

Kesin hocam çok kişi bu sorundan bahsetmişti, hepsi öyle ben de arkadaşımın iPhone 5'iyle yan yana karşılaştırdım benimki de öyle.

Kılıftan ben de almayı düşünüyorum da, memnun musunuz? Yıpranma var mı?

|
    |
    iDenis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Siyahını kullanıyorum 20 Kasım'dan beri hiçbir yıpranma yok sadece kılıf biraz zor çıkıyor ben tırnağımla çıkarmaya çalışırken lightning girişinin oradaki kısmı biraz hırpaladım. Daha sonra yöntemini buldum üstlerden biraz ittirince çıkıyor kılıf, çok iyi sardığı için telefonu kilit tuşunun sallanma sesini de önlüyor.
    |
    |
    Bahsedilenler: metal can
    quote:

quote:

quote:

Kesin hocam çok kişi bu sorundan bahsetmişti, hepsi öyle ben de arkadaşımın iPhone 5'iyle yan yana karşılaştırdım benimki de öyle.

Teşekkürler hocam o zaman ypaacsk birşey yok alışmaya bakiyim

|
    |

• Yarbay
    2095 Mesaj

Aynen öyle hocam.
    |
    |
    Bahsedilenler: M.Uzun
    quote:

Siyahını kullanıyorum 20 Kasım'dan beri hiçbir yıpranma yok sadece kılıf biraz zor çıkıyor ben tırnağımla çıkarmaya çalışırken lightning girişinin oradaki kısmı biraz hırpaladım. Daha sonra yöntemini buldum üstlerden biraz ittirince çıkıyor kılıf, çok iyi sardığı için telefonu kilit tuşunun sallanma sesini de önlüyor.

Hocam hangi kılıfı kullanıyorsunuz resmi var mı ?

|
    |

Tesekkurler ben de alayım o zaman, siz de güle güle kullanın :-)

|
    |
    iDenis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

@metal can teşekkürler.

@M.Uzun

Apple'ın kendi iPhone 5S kılıfı Apple Store'da görebilirsiniz.
    |
    |
    Bahsedilenler: metal can , M.Uzun
    Yakın zamanda inşallah bizde katılırız
    |
    |
    iphone 5s telefonun açarken icloud yüklemesi istedi. sonra ekran elma logosunda kaldı. henüz parmak izimi tanıtmadığım için home+kapatma tuşuna basarak yaptığımız format işlemini yapamıyorum. Nasıl yardımcı olabilirsiniz?

Yaklaşık bir hafta önce vatandan 16 gb silver modelini 1999 tl ve parafla peşin fiyatına 16 taksit olarak aldım. Ürün Apple garantili, ME433TU/A modeli. Apple'in sitesinden sorgulattığımda bir sorun görünmüyor. Ancak Türkiye'de hangi firma garanti hizmetini sağlıyor bunu bulamadım. Genpa ve Brightstar'dan imei sorgulattım ama bişey çıkmadı. Apple'in garanti hizmetini Türkiye'de hangi firma sağlıyor?

İkinci sorum da kutudan çıkan garanti belgesinde firma kaşesi, mühür, vs. bulunmuyor bu bir sorun olur mu yoksa fatura yeterli midir garanti için?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tifosi58 -- 26 Aralık 2013; 22:08:09 >

• Yüzbaşı
    379 Mesaj
    16 GB SİLVER Herkese Selam İphone a devam
    |
    |
    i5 6600 - EVGA GTX 1070 FTW- AOC AGON AQ241QG 1MS 144HZ - NZXT S340 ELİTE WHİTE - MSİ H170 GAMİNG M3 - CORSAİR DDR4 2400MHZ 8X2-COUGAR 700W 80PLUS BRONZE - PHANTEKS WHİTE EXTENSİON CABLE KİT -Adata SU800 128GB SSD - 2,5 TB HDD - TECHNİCS RPDH 1200 HEADPHONE - DXRacer BLACK&RED DX-OHFE08-NR-1
HızlıCevap
Reklamlar
SEO
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,650
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.