Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (185. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zozorla

quote:

Orijinalden alıntı: people are strange

arkadaşlar apple store'da satılan şu case çok mu kalınlaştırıyor telefonu? kullanan var mı? varsa fotoğraf koyabilir mi buraya acaba canlı canlı? :)

http://store.apple.com/tr/product/MF045ZM/A/iphone-5s-case-siyah?fnode=47

veya spigen'in şu modeli nasıl?

http://www.hepsiburada.com/liste/spigen-sgp-iphone-5-5s-ultra-thin-air-mat-siyah-kilif-ekran-koruyucu-hediye/productDetails.aspx?productId=telkilsgp09507&categoryId=16102&SKU=TELKILSGP09507&navq=fh_sort_by%3d-_match_rate%252c-item_sale_count_pl%26fh_secondid%3dtelkilsgp09507%26fh_lister_pos%3d9%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252f%2524s%253d5s%252fbrand%253d%257bspigen20sgp%257d%252f217722%253e%257biphone2052f5s%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483642%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483642_371967%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483642_371967_16102%257d%26fh_refview%3dsearch

Hatta bunlar da spigen ultra air mat siyahın 5simle çekilmiş fotoları

Fyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zozorla -- 23 Aralık 2013; 21:10:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Zozorla kardeşim , Bu kılıf mat kaymayan plastik mi yoksa sert aliminyum kılıf mıdır acaba ? :) Birde apple case siyah mı , yoksa bu kılıf mı sizce :)

• Le Blanc kullanıcısına yanıt
    hocam kusura bakma bir yerde öyle okumuştum hiç jb de yapmadım bilmiyordum o yüzden :)
  • http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-notebook-dizustu-iphone-5s-64gb-gold-16.11.2013-turkcell-genpa-takasli-ucuza-148019676/detay/

İşte size potansiyel dolandırıcı ilanı lütfen inanmayalım böyle ilanlara adamın numarasını aldım sırf adamın ne olduğunu öğrenmek için aradım önce bursadayım dedi. Bursadayım şimdi yapalım dedim alışverişi hemen İzmire yola çıktığını söyledi. Iphone 5S 64gb 1350 liraya bırakıyor. Bana 600 lira kapora yatır dedi.

Not: Kesinlikle cihazı alamak gibi bir düşüncem yoktu amacım adamın dolandırıcı olduğundan emin olmaktı.

• yok abi ne demek, hem zamanla telefonun yavaşlayabilmesi konusunda haklısın, mesela kullanıcılar gereksiz uygulamalar ve bu jb uygulamalarının olduğu repoları alete kaydedince hatırı sayılır bir yavaşlama oluyor.bir de işte bu bankacılık işlemlerinde güvenlik sıkıntısı olabilir, zaten bazı bankalar jbli telefonlarda uygulamalarını çalıştırtmıyor, onun dışında bir eksisi yok jbnin.
  • Tresh T kullanıcısına yanıt
    Kılıf mat plastik, apple case'i bilmiyorum o yüzden yorum yapamıycam kardeş kusura bakma,, ben bunu tcell'den telefonla birlikte sipariş etmiştim, diğer sitelere göre daha uygundu fiyatı.. Çok ta memnunum görüntüsünden falan... Ama yere düşerse mesela korur mu bilemem,, o yüzden şimdilik telefonu düşürmeyi pek düşünmüyorum :DD

• quote:

Orijinalden alıntı: mypolo

quote:

Orijinalden alıntı: EinsteininTorunu

quote:

Orijinalden alıntı: Damlanurk

Arkadaşlar bu touch id de sorun yaşayanlar varmış sizde de böyle sorunlar oluyo mu?

touch ID ilklerde çok güzel okuyor parmağı fakat sonra 1 ay falan sonra geçtikten sonra okumamaya başlıyor home tuşunu silmen gerekiyor sürekli

Aynen katılıyorum ilk başlarda çok güzel okuyordu şimdi ise bazı zamanlar 2-3 kere okumadığı oluyoır gıcık bir durum yani...

Dostum aynı parmagı 2 kez tanıtır isen 1 ay yada 3 ay farketmez cok rahat tanır bende bu yöntemi başka bir forum sitesinden buldum simdi şak diye tanıyor artık :) 2 hafta oldu 1 kez yeniden dene demedi :)

• buferhn kullanıcısına yanıt
    sadce bugün sıkıntı çıkardı ben debiraz onun için yazmıştım.Aslında ben aynı parmağı 3 kez tanıttım.ama şimdi bir sıkıntı yok.
  • ayın 5 inde değişim talep ettiğim 5s uzay grisi yerine 5s silver istemiştim. daha bugün kargoya verilmesi ve teslimat süresininde oldukça uzaması sebebi ile. önceden de havale ile ilgili sorun olmuştu ve case hediye etmişlerdi.. şimdi tekrar bi hediye göndereceklerini söylediler :D
  • Arkadaslar bana 5s icin full body lazim kullananlariniz hangi markayi tavsiye eder birde en ucuz nerde vardir. Yardimci olabilirseniz cok sevinirim...ayrica full body seffaf kaplamalarin + - nelerdir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jacoupe -- 24 Aralık 2013; 0:16:10 >
  • iPhone 5s 32 gb uzay grisi ekle hocam

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: EinsteininTorunu

quote:

Arkadaşlar bu touch id de sorun yaşayanlar varmış sizde de böyle sorunlar oluyo mu?

touch ID ilklerde çok güzel okuyor parmağı fakat sonra 1 ay falan sonra geçtikten sonra okumamaya başlıyor home tuşunu silmen gerekiyor sürekli

Onun haricinde de bir sorun yok herhalde telefonda dimi? Şu söylentilere kafam takıldı da mavi ekran hatası gibi yoksa yarın almayı planlıyorum

Mavi ekranla şuana kadar hiçç karşılaşmadım zaten o sorunuözdü Apple güncellemeyle. Bence al iPhone pişman olmazsın

• buferhn kullanıcısına yanıt
    Ben 3 tane ekledim ayni parmağı ama yine aynı sürekli yeniden deneyin oluyo. Home tuşunu siliyorum ozaman hemen okuyo

• quote:

Orijinalden alıntı: Le Blanc

quote:

Orijinalden alıntı: black_sea53

JAİLBREAK YAPINCA TELEFONUNUZ BİR BAKIMA NADROİD BİBİ HER TÜRLÜ TEHDİTLERE AÇIK OLACAKTIR EVET ÖZGÜR OLUP İSTEDİĞİNİZİ İNDİREBİLECEKSİNİZ AMA VİRÜS KAPMA OLASILIĞI YÜKSELECEK VE ANTİVİRÜS KURACAKSINIZ ODA İOS İN AKICILIĞINI YOK EDER. O ZAMAN GİT ANDROİD AL DANA İYİ EN AZINDAN UCUZ :)))

BİRAZ KAFANIZDAKİ SORU İŞARETLERİNİ GİDERDİYSEM NE MUTLU BANA :)))

konuya hakim olmadan yardım etmeye kalkmayın arkadaşlar.bir kere ios da virüs yok, jb yaptın diye virüs kapmaz telefon.bir diğeri antivirüs programı yok.jb ile sadece birkaç güvenlik sertifikasının yasal geçerliliği kalmıyor ki bu da jb yasal olmadığı için.bu nedenle huylu insanlar bankacılık işlemlerini jbli telefonda yapmaz, halbuki buna da gerek yoktur.

@yigitalpgur sen ne merak ediyordun jb ile ilgili sor yanıtlayayım ama pm at en iyisi konu kirlenmesin, ayrıca apple bölümünde jailbreak alt başlığı da var.

ağzına sağlık zaten arkadaşın üslübundan bazı şeyler belli oluyor.bir işletim sistemini veya markayı kutsallaştırmak,kusursuz olarak görmek,rakip markaları küçümsemek küstahça hor görmek cahilliktir.
    herkes için geçerli bu insanlar markaların kölesi oluyor

• Yaklasik 1 ay önce de ben aldım. 2150 Tl pesin olarak. Fakat biraz borca girdim. Size tavsiyem mümkün oldugunca taksiti azaltmak ya da pesin almak. Telefon sirketlerinin taksiti asiri fazlaya kaciyor. Telefonun değeri 3000 Tl'ye kadar cikiyor. Kredi kartınız yoksa bulabilirsiniz illaki. Apple Store'dan almak mantıklı.
  • Yavas cekim videolari pcye atiyom fakat normal olarak gosteriyor yardimci olabilirmisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: nakres93

Yavas cekim videolari pcye atiyom fakat normal olarak gosteriyor yardimci olabilirmisiniz

bunu bende merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nakres93

Yavas cekim videolari pcye atiyom fakat normal olarak gosteriyor yardimci olabilirmisiniz

Videoyu mail olarak atmanız gerekiyor..

• Arkadaşlar i5 ile 5s arasında fiyat farkına değecek fark varmı sizce habgisi alayım önerileriniz neler acaba sebebini de söylerseniz iyi olur cevap için şimdiden teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.