Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (182. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu an fiyat ve garanti olarak en uygun nereden alabilirim telefonu? 16 gb almayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigitalpgur

arkadaşlar jailbreak hakkında bilgisi olan ve ios 7 için çıkan jbyi yapan biri var mı?

jb işlemini eksisi ve artısıyla öğrenmek istiyorum iosta yeniyim bilen varsa paylaşırsa sevinirim

neden jb yapmak istiyorsunuz?
  • quote:

arkadaşlar jailbreak hakkında bilgisi olan ve ios 7 için çıkan jbyi yapan biri var mı?

jb işlemini eksisi ve artısıyla öğrenmek istiyorum iosta yeniyim bilen varsa paylaşırsa sevinirim

eksi yanı telin güvenlik yıldızlarını tek tek sökersiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: o.sahin

Sadece sim kart değişikliği yaptıysan eğer kesinlikle ara. Yeni sim kartı açmak 1 dakikalık bir iş. Senin kartı açacak eleman kesin açmayı unutmuştur.

Hocam kart benim adıma olmadığından yapamadım öyle. yeni bi hat aldım yeni bi numara yani. sistemden açamadı yoğunluk varmış gün içinde açılcak dedi. hala açılmadı ama
  • Arkadaşlar iphone 5'e göre 5S'in şarj durumu nasıl.? Daha mı uzun gidiyor yoksa yaklaşık aynı mı.? Bazı arkadaşlar süre paylaşmış ama malum kullanıma göre değişir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar çok oyun oynacayacak birisiyim eğer 5s i alırsam ama bütçem kısıtlı Iphone 5 beni 3 sene götürür mü sizce yeni oyunlar konusunda aileme yük olmak da istemiyorum
  • bora260 kullanıcısına yanıt
    Geç olsun güç olmasın, yarın açılır artık.
  • Ya ben bunu anlamıyorum . Arkadaşım kendi paranı kazanamayacak yaştaysan iphone alıp ailenin kısıtlı bütçesini niye zora sokasın ki. Android bir telefon yeterli gelmiyor mu ? Bütçeniz el veriyorsa alırsınız . Sıkıntıya düşecekse almayın lütfen. Yük olmayı geçtim ortalama bir maaşın 1,5katı civarında bir telefon bu. Lütfen iyi tayin ediniz durumlarınızı. Bakıyorum ilk sayfalarından beri takip ettiğim foruma, ilk okul ve lise çağındaki çocuklar bile iphone aldırıyorlar ailelerine.

Bizim 8.sınıfta babamızdan kalan 6600 Nokianın efsane olmuş telefonu geldi diye sevinirdik. Artık millet 0 2000 liralık telefonlar alıyorlar o yaşlarda. Ya halkımız çok zenginleşti , yada doymak bilmeyen bie toplumun temelleri atılmaya başlandı.. Saygılar.

• ya arama gelince nasıl reddediliyor :) kilit tuşuna iki kere basmak dışında
  • quote:

Orijinalden alıntı: KKochaKK

quote:

neden jb yapmak istiyorsunuz?

jb yapmak istiyorum değilde ilk etapta jb hakkında bilgi almak istiyorum diyelim eksisiyle artısıyla ne olduğunu bilsem ona göre karar vereceğim hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: black_sea53

quote:

eksi yanı telin güvenlik yıldızlarını tek tek sökersiniz.

nasıl yani hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Fahrenheit

quote:

Orijinalden alıntı: oorhun

Arkadaşlar daha önceden 4s kullanıyordum internet hızım gayet iyidi şimdi 5s e geçince nano sim gerekli olduğı için kartı kırdırmak zorunda kaldım. İnternet hızı 3g açık olmasına rağmen çok düşük. Turkcellden aldığım için 100 mb iphone özel internet paketi verdi acaba ondan dolayımı yoksa kartlamı alakalı

Telefonu restart yapın, hızınızda artış yoksa büyük ihtimal simden kaynaklanıyordur.

Geçenlerde ofiste internetin 3G olmasına rağmen çok yavaş olduğunu farkettim, Ookla ile test yaptım indirme hızı 0.80 MBit çıktı. Power ve home tuşlarına basılı tutarak restart ettikten sonra yeniden test ettim hız 17.18 MBit'e yükseldi.

Cevabınız için teşekkürler dediğiniz şekilde yaptım fakat değişen birşey olmadı.Önce turkceli arayıp o da olmazsa yeni bir tane nano sim kart alacağım.

• oorhun kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam. Degisen birsey yoksa turkcell'i arayin, son care sim degisimi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim telefon da konuşurken ses gidiyor ve aramayı bitir dediğimde bitti diyor ancak arama ekranı kapanmıyor. Kalıyor bir 10 saniye. Sizlerde böyle bir sorun var mı? Yazılımsal gibi geldi bana.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam arkadaslar. Silver grey 16gb ile ios dunyasina donus yaptim.

• Bugun 4G LTE acik 4 saate takin internette dolastim, tam doluydu yuzde 12'ye indi

• quote:

Orijinalden alıntı: tntntn

http://www.sanalpazar.com/Apple-Iphone-5s-16gb-A1457-Ingiltere__isp13477705?option=watch

Bundan almak mantıklı mıdır sizce ne dersiniz?

Fiyat çok uygunda adam yeni üye, sıfır referans, sıfır satış. Yine de kayıtsız da olsa güvensem ben bile alırım. Adamla konuşmak lazım
  • merhaba arkadaşlar önemli bir fırsatı haber vermek istedim. Brightstar distribütörlüğünde Teleservice garantisi altına iphone 5s 16gb white silver modelini 1925 TL satıyoruz.
    Almak isteyen arkadaşlar inceleyebilir. Ürünler Distribütör ürünüdür. paralel ithalat veya Grey market ürünü değildir.

Sadece kulaklık çıkmamaktadır.

https://www.brightmobil.com/en-ucuz/iphone-5s-16-gb-beyaz-gri-kulaklik_swap
  • merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım daha önceden iphone 4 kullanıyordum gerçekten iphone 5s kullanınca çok acayip hissettim her yönüyle :) telefon çok iyi çok hızlı hiçbir sorun yok çizik vs yok sadece uzay grisi olduğu için çok toz çekiyor oda sorun değil sonuçta jiletin kaplı

eklersen sevinirim hocam

iphone 5s 16gb uzay grisi

herkese iyi günler...
  • 
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.