Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (169. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zozorla

quote:

Orijinalden alıntı: Xcutter

Müzik uygulamasını yan çevirin bu sırada müzik açın ve soldan sağa hızlıca çektirin telefon hafif şekilde donuyor 1 sn kadar. İlk defa böyle birşey gördüm İhşallah düzeltirler yazılımsal bir sorun sanırım donanım gayet iyi gibi

hocam tarif ettiğiniz gibi yaptım ama donma olmadı bende...
    yazılımsaldır muhakkak ama belki de arkada çalışan başka bir uygulamadan kaynaklanıyordur...

zoom out yapıp 4 tane sıra olunca yapın işlemi 3 'lü 2 li sıralarda kasma olmuyor. Bide 667 tane şarkı var bende. 320 kbps lik hepsi belki ondandır mb olarak fazla yer kaplıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: umut_87

arkadaşlar bugün telefonumu fabrika ayarlarına döndürmek zorunda kaldım. Daha önce dosya/klasörler ekranı şeffaftı, ve alt menünün arkası gri değildi. Ancak şimdi bunu değiştiremiyorum. Dosya şeffaflığını/transparanlığını nasıl değiştirebilirim?

Çözüm buldunuz mu bu duruma ?

• Arkadaşlar beni de yazın listeye.
    İphone 5S 32 Gb Silver
  • Most wanted gibi agir oyunlari telefon sarjdayken oynamak bataryaya ciddi hasar verebilir mi?

• Merhaba arkadaslar sonunda 4 ten 5 s gecis yaptim ama birkac sorun olucak bu kasa acikligi denilen olay nedir nasil anlasilir? İkincisi power tusu sallantida olmasi normal midir? İlginiz icin simdidden tesekkurederim

• Şimdi aklımda maalesef yok ama bazı oyunlar sistemde iken bile stabilliği bozuyor. Ram'den bile temizlememe rağmen telefonu ağırlaştırıyordu. Dün Tetris yüklemiştim mesela ve o oyun yüzünden Rayman gibi hiç kasmayan bir oyunda bile kasılmalar hissettim ve o gereksiz oyunu da kaldırdım. Çok şükür düzeldi şimdi. Şu anda bende ; Limbo, Little Inferno, GTA III, Nova 3, Modern Combat 4, Dead Trigger 2, Tiny Thief, World of Goo, Max Payne, Fists of Awesome, Badland, Cut the Rope TT ve Device 6 var isterseniz bana danışabilirsiniz

• Arkadaslar slow motion videoyu instagrama veya whatsappdan birine gonderinde normal gozukuyor. Nasil slow motion gonderebilirim?

• Bugun benim dogum gunum. Apple store hediye fln veriyor mu. Bilginiz var mi. Veriyorsa kacirmayalim.

• Sanmam dostum hediye doğum günün için fln :D

• Merhaba arkadaslar sonunda 4 ten 5 s gecis yaptim ama birkac sorun olucak bu kasa acikligi denilen olay nedir nasil anlasilir? İkincisi power tusu sallantida olmasi normal midir? İlginiz icin simdidden tesekkurederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Tresh

Sanmam dostum hediye doğum günün için fln :D

Mail bile atmamis pehhhhh

• Türukcell kampanyası için güzel haberler vereyim,

1. son 6 aylık fatura tutarı 500 TL üstü olmalı.
    2. faturalı hat sahibi ve 1 yıldan fazladır kullanılıyor olmalı
    3. sistemde hiç bir tane gecikmiş fatura olmamalı..

öpüyorum karamehmet ve ekibini, çok başarılı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hadibjk

Merhaba arkadaslar sonunda 4 ten 5 s gecis yaptim ama birkac sorun olucak bu kasa acikligi denilen olay nedir nasil anlasilir? İkincisi power tusu sallantida olmasi normal midir? İlginiz icin simdidden tesekkurederim

Kasa açıklığı parlak elmas kesim kısım ile plastik ekran çerçevesi arasındaki kısımda kağıt sokunca girebilecek kadar boşluk olmasıdır. (Bunu çok önemli bir sorun olarak görmüyorum ben)
    Güç tuşundaki sallanma ve ses de herkeste var, yani normal. Hayırlı olsun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Milk with Oreo -- 19 Aralık 2013; 1:20:47 >
  • apple tv hediye ediyorsa turkcell cidden on numara kampanya yapmış demektir.

o kadar fatura ödedik yıllardır, ben yurtdışından telefon alınca böyle bi kampanya yapmak akıllarına geldi
  • ya gece gece yine takıntı yaptım bana 10unda bi telefon geldi 12sinde yanında cizikler oldugunu fark ettim değişim talep ettim 14 ünde yeni telefon geldi geldiği gün ekranında ufak bi cizik fark ettim ama bu sefer aldırmadım koruyucu jelatin taktım takınca belli olmuyor gerçi jelatin yokkende dikkatli bakman gerekiyor ama aklıma geldi yine durduk yere değiştirsem mi ki yoksa takmasam mı ki kafaya
  • 32 GB Silver var dostum ekle benide
  • gopgop kullanıcısına yanıt
    Çok çok küçük bir şey ise kafana takma derim. Zaten ne kadar iyi baksan da cebinde falan mecbur olacak bir şey bu

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zozorla

quote:

Müzik uygulamasını yan çevirin bu sırada müzik açın ve soldan sağa hızlıca çektirin telefon hafif şekilde donuyor 1 sn kadar. İlk defa böyle birşey gördüm İhşallah düzeltirler yazılımsal bir sorun sanırım donanım gayet iyi gibi

hocam tarif ettiğiniz gibi yaptım ama donma olmadı bende...
    yazılımsaldır muhakkak ama belki de arkada çalışan başka bir uygulamadan kaynaklanıyordur...

zoom out yapıp 4 tane sıra olunca yapın işlemi 3 'lü 2 li sıralarda kasma olmuyor. Bide 667 tane şarkı var bende. 320 kbps lik hepsi belki ondandır mb olarak fazla yer kaplıyor

yok hocam 4 sırayken de donma yok... belki dediğiniz gibi bellekle alakalıdır, bende 96 şarkı var...

• quote:

Orijinalden alıntı: dnmhbrok

Bugun benim dogum gunum. Apple store hediye fln veriyor mu. Bilginiz var mi. Veriyorsa kacirmayalim.

mutlu yıllar hocam... apple store'u bilmem de bazı AVM'ler kitap hediye ediyor doğum günü olanlara :D

• MhtCN kullanıcısına yanıt
    Ayarlar, genel, erişebilirlik, kontrastı arttır-azalt.
  • 
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.