Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (162. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fx_57,5

quote:

Orijinalden alıntı: Atını Seven Kovboy

quote:

Orijinalden alıntı: Rodin

quote:

quote:

quote:

quote:

Garip ya, her özelliğiyle istediğim telefon bu benim ama şarj önemli bir sorun. Bataryası falan değişse neyse derim de o da yok. Bir kaç kişi daha üstteki soruma yorum yaparsa iyi olur. Ona göre alacağım çünkü. Şarj çabucak biterse s4 falan alacağız galiba napalım.

Harici sarj aletleri var sony yeni cikardi 2800 mah hem ufak pantolon cebine koysan rahatsizda etmez. 60tl civari 2kere şarj eder. Ben daha almadim 5s ama aldigim ilk gunu bundan alacağım kafam rahat eder

Hocam link verebilir misiniz? Baktımda xperia z için falan galiba bulamadım 5s için. Bir de onuda telefon gibi şarj ediyoruz sanırım? Ayrı bir şarj cihazı veriyordur herhalde yanında çünkü ben gece yatarken ikisini de takarım mesela prize sabah alırım çok rahat olur.

http://www.btsony.com/asp/product/3487/Sony-CP-V3-USB-Tasinabilir-Guc-Kaynagi-Siyah

Dh de incelemeside yapildi modeli arat google de iphone kablosunu takinca ip da sarj oluyor tek bir marka icin degil. İncelemeyi izle derim

Bu cidden çok iyi bir şeymiş hocam incelemeyi izledim sağ olun, 5s alacağım o halde sorun kalmadı.

bende 3000 mah olanı var iki defa şarj etmiyor malesef 1,5 defa şarj edip şarjı bitiyor o nedenle hayalkırıklığına uğrayabilirsiniz.

Sizdeki ürünün markasi nedir. Marka onemli piyasada adi sani duyulmamis markalarinda var haliyle memnun kalinmiyor gerce 1kere tam sarj etse bile sorun olmaz bence

Dexim Bluepack S8

hiçbirzaman replica yada piyasada adı sanı duyulmamış hiçbir ürün kullanmadım kullanmam...

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Garip ya, her özelliğiyle istediğim telefon bu benim ama şarj önemli bir sorun. Bataryası falan değişse neyse derim de o da yok. Bir kaç kişi daha üstteki soruma yorum yaparsa iyi olur. Ona göre alacağım çünkü. Şarj çabucak biterse s4 falan alacağız galiba napalım.

Harici sarj aletleri var sony yeni cikardi 2800 mah hem ufak pantolon cebine koysan rahatsizda etmez. 60tl civari 2kere şarj eder. Ben daha almadim 5s ama aldigim ilk gunu bundan alacağım kafam rahat eder

Hocam link verebilir misiniz? Baktımda xperia z için falan galiba bulamadım 5s için. Bir de onuda telefon gibi şarj ediyoruz sanırım? Ayrı bir şarj cihazı veriyordur herhalde yanında çünkü ben gece yatarken ikisini de takarım mesela prize sabah alırım çok rahat olur.

http://www.btsony.com/asp/product/3487/Sony-CP-V3-USB-Tasinabilir-Guc-Kaynagi-Siyah

Dh de incelemeside yapildi modeli arat google de iphone kablosunu takinca ip da sarj oluyor tek bir marka icin degil. İncelemeyi izle derim

Bu cidden çok iyi bir şeymiş hocam incelemeyi izledim sağ olun, 5s alacağım o halde sorun kalmadı.

bende 3000 mah olanı var iki defa şarj etmiyor malesef 1,5 defa şarj edip şarjı bitiyor o nedenle hayalkırıklığına uğrayabilirsiniz.

Sizdeki ürünün markasi nedir. Marka onemli piyasada adi sani duyulmamis markalarinda var haliyle memnun kalinmiyor gerce 1kere tam sarj etse bile sorun olmaz bence

Dexim Bluepack S8

hiçbirzaman replica yada piyasada adı sanı duyulmamış hiçbir ürün kullanmadım kullanmam...

ama kullandığın cihazın verimliliği iyi değil o kapasiteyle 2 kere şarj edemiyorsan sıkıntı var demektir.

• Beyler benim merak ettiğim konu bazı oyunlarda kasma yapmasının kontrastı kapattıktan sonra geçmesinin sebebi ne ?

Hareket de olabilir tam hatırlamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tresh

Aslında 16 gb apple store de 5s ler 2000lira. 12Taksitle 2100falan oluyor sanırım.pişman olacaksanız 32 gb 5 ile , geri verip 12ay tksitle 5s alabilirsiniz . Çok farketmeyecektir fiyat ama sizin seçiminiz. Aklıma birtek bu geldi..

apple store'da 5s 2150 tl ayrıca k.kartına taksitli işlemde fark koyuyor..aynı şekilde turkcell mağazada öyle.istanbul bilişimde 2150'ye satıyor fakat advantage karta 18 ile 24 taksit seçeneği var,buda baya uygun yapıyor advantege kartım oldugu için.artık almış oldum telefonu.kargo yarın elime geçer,fatura kesildikten sonra iade etsemde 12 taksitle aldıgımdan dolayı k.kartıma aynı şekilde iade edilecek.o da işime yaramaz malesef..artık sağlık olsun diyorum..

advantage kartı olup 5s düşünenler istanbul bilişimde ki fırsatı kaçırmasın..

• Milk with Oreo kullanıcısına yanıt
    64 gb almayı düşündüm fakat 1950+48 tl vade farkı 2000 tl geliyordu nerdeyse 5s fiyatına.. 32 gb psikolojik sınır 2000 tl den daha uygun oldugu için tercih ettim şaka bir yana 50 tl ye iki katı hafıza çok uygun olsada 32 gb işim göreceği için param cebimde kalsın istedim..yoka bu seferde 64 gb mı 5s mi diye kafam karışacaktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Artles

Beyler benim merak ettiğim konu bazı oyunlarda kasma yapmasının kontrastı kapattıktan sonra geçmesinin sebebi ne ?

Hareket de olabilir tam hatırlamıyorum

O kasma yapan oyunlar nerde bi bulamadım gitti. Kasmıyor telefon hiç bi oyunda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: black_sea53

hocam nedenini merak ettim ne farkı var ?

Şarjlı kılıf.fazla kalınlaştırır telefondan soğursun

• Dedefon kullanıcısına yanıt
    Traffic racer ilk zamanlar yapmiyordu simdi yapiyor birde angry birds go'da da felaket yapiyor

• quote:

Traffic racer ilk zamanlar yapmiyordu simdi yapiyor birde angry birds go'da da felaket yapiyor

Traffic Racer'da takılma var mı bilmiyorum ama Angry Birds Go'da herhangi bir takılma fark etmedim, ayrıca oyun çok güzel olmuş.

• Arkadaslar 1.5 haftadır kullanıyorum cihaz çok güzel ama 2 şeyi beceremedim.

1. Mp3 indirme programı, (or/ spotify gibi programlar sadece online müzik dinlemeyi sağlıyor)

2. pdf- word belgelerimi telefonda görüntüleme sıkıntısı. (ör/ e-mailden e-mailime attım sadece 1 pdf i safarinin okuma belgesinde görüntüleyebildim bunu ibooks programında görüntüleyemiyorum.)

3. Şu an ücretsiz bir program buldum çok güzel bişy, Instapaper 30 gün ücretsiz , giriyosunuz okumak istediğiniz makaleyi sonra oku deceneği ile kaydediyosunuz. offline yolda belde okuyun. Çok hoşuma gittii bu uygulama.
  • spotifty gibi programların local desteğide var. Premium üye olursanız (verdiği hizmete göre bence aylık cüzi bir miktar) , wireless bağlantınız olduğunda ve kota sıkıntınız olmadığı bir anda , dosyaları telefona spotify üzerinden alabilir ve istediğiniz zaman offline olarak dinleyebilirsiniz.

https://support.spotify.com/se/learn-more/guides/#!/article/Listen-offline

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi root- -- 16 Aralık 2013; 9:47:24 >
  • hocam cüzzi ücret dediğin ne kadar? ayrıca biliyosun türkçe şarkılar hemen yer almıyor belli bir süre sonra ekleniyor. siz mp3 işini nasıl hallediyosunuz. itunes kullanmadan halletmem lazım şu işi.
  • navigator_ N kullanıcısına yanıt
    İtools kullan tut sürükle ile yüklersin

• navigator_ N kullanıcısına yanıt
    Sınırsız Mp3., cetin akarhttps://appsto.re/tr/uXPeN.i

• quote:

olmasi garip

• Artles kullanıcısına yanıt
    Assistive touch açıksa kapatın bir de öyle deneyin

• quote:

Orijinalden alıntı: navigator_

hocam cüzzi ücret dediğin ne kadar? ayrıca biliyosun türkçe şarkılar hemen yer almıyor belli bir süre sonra ekleniyor. siz mp3 işini nasıl hallediyosunuz. itunes kullanmadan halletmem lazım şu işi.

aylık 10 dolar ve tüm cihazlarınızda kullanabiliosunuz o özellikli , pc - mac - ipad - iphone vs. şahsen ben spotify ile hallediyorum. artık sistemler mp3 indirip saklamak yerine , olabildiğince bulut sistemlerinde tutmaya yöneliyor , yöneltiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: zGr.

quote:

Orijinalden alıntı: navigator_

hocam cüzzi ücret dediğin ne kadar? ayrıca biliyosun türkçe şarkılar hemen yer almıyor belli bir süre sonra ekleniyor. siz mp3 işini nasıl hallediyosunuz. itunes kullanmadan halletmem lazım şu işi.

aylık 10 dolar ve tüm cihazlarınızda kullanabiliosunuz o özellikli , pc - mac - ipad - iphone vs. şahsen ben spotify ile hallediyorum. artık sistemler mp3 indirip saklamak yerine , olabildiğince bulut sistemlerinde tutmaya yöneliyor , yöneltiyor

doğru diyosun da aylık 21 tl ödeyemem, music müptelası değilim. sadece beğendiğim şarkıları dinliyorum.
  • arkadaslar, iphone için en iyi 2013 uygulamaları die bir başlık açsak(var mı bilmiyorum) nasıl olur? sonucda burda da yazabiliriz ama sadece apps ların yer aldığı bir başlık çok işimize yarar. ne dersiniz?
  • Benide ekle hocam
    16GB Space Gray

• 
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.