Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (161. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 134-)tuncekin..............................Uzay Grisi.................................16GB
  • evet sorun var arada canı isteyince okuyor... 1 aylık telefon daha parmak izi arada sirada okuyor...
  • ssccaarrffaaccee kullanıcısına yanıt

N11 de 2029 lira pepsi kapak 11 lira indirim 2 lira aninda indirim siteye uye olursan....bide world card varsa 111 lirada ondan indirim var yaklasik 1900 liraya geliyor....sen aldinmi dersen ben storeden aldim garantisi saglam olsun diye.... N11 deki saticiya guvencim gelmedi. forumdaki ustadlar tavsiye storeden yana kullandilar. N11 dekinide arastir saticinin guvenilirligini iyi arastir aklina yatarsa 1900 iyi fiyat.....ben 2149 liraya storeden aldim ...istanbul bilisimdekinib garantisiyle ayni olabilir garantiyide iyi arastir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sergeant43 -- 15 Aralık 2013; 17:47:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bu 5s hemen yamuluyor mu? Az once arkasima bahsettim bu konuyu yamulur mu filan dedi. Aldi telefonu iki kenarindan bukmeye calisti. Yamulmamis baktim ama bole kolay yamulma oluyor mu?

• değerli kardeşlerim büyüklerim twitter uygulamasından facebook a bağlanma yani attığımız tweet lerin facebook ta görünmesi için uygulama içinden herhangi bir ayar yapabilirmiyiz ? yoksa sadece bilgisayar üzerinden mi yapabiliriz ? yardimlarınızı bekliyorum teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: vasco1925

icloud.com a girip apple id i ile giriş yapın kişiler bölümüne girin ordan hepsini bi anda yada istediğinizi tek tek silebilirsiniz delete tuşu ile

Teşekkür ederim.Büyük kolaylık oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atını Seven Kovboy

quote:

Orijinalden alıntı: Rodin

quote:

Orijinalden alıntı: Fx_57,5

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fx_57,5

quote:

Garip ya, her özelliğiyle istediğim telefon bu benim ama şarj önemli bir sorun. Bataryası falan değişse neyse derim de o da yok. Bir kaç kişi daha üstteki soruma yorum yaparsa iyi olur. Ona göre alacağım çünkü. Şarj çabucak biterse s4 falan alacağız galiba napalım.

Harici sarj aletleri var sony yeni cikardi 2800 mah hem ufak pantolon cebine koysan rahatsizda etmez. 60tl civari 2kere şarj eder. Ben daha almadim 5s ama aldigim ilk gunu bundan alacağım kafam rahat eder

Hocam link verebilir misiniz? Baktımda xperia z için falan galiba bulamadım 5s için. Bir de onuda telefon gibi şarj ediyoruz sanırım? Ayrı bir şarj cihazı veriyordur herhalde yanında çünkü ben gece yatarken ikisini de takarım mesela prize sabah alırım çok rahat olur.

http://www.btsony.com/asp/product/3487/Sony-CP-V3-USB-Tasinabilir-Guc-Kaynagi-Siyah

Dh de incelemeside yapildi modeli arat google de iphone kablosunu takinca ip da sarj oluyor tek bir marka icin degil. İncelemeyi izle derim

Bu cidden çok iyi bir şeymiş hocam incelemeyi izledim sağ olun, 5s alacağım o halde sorun kalmadı.

bende 3000 mah olanı var iki defa şarj etmiyor malesef 1,5 defa şarj edip şarjı bitiyor o nedenle hayalkırıklığına uğrayabilirsiniz.

Sizdeki ürünün markasi nedir. Marka onemli piyasada adi sani duyulmamis markalarinda var haliyle memnun kalinmiyor gerce 1kere tam sarj etse bile sorun olmaz bence

• quote:

Orijinalden alıntı: emryrgc

Arkadaslar bu 5s hemen yamuluyor mu? Az once arkasima bahsettim bu konuyu yamulur mu filan dedi. Aldi telefonu iki kenarindan bukmeye calisti. Yamulmamis baktim ama bole kolay yamulma oluyor mu?

?

• quote:

quote:

Arkadaslar bu 5s hemen yamuluyor mu? Az once arkasima bahsettim bu konuyu yamulur mu filan dedi. Aldi telefonu iki kenarindan bukmeye calisti. Yamulmamis baktim ama bole kolay yamulma oluyor mu?

?

He gardaş öyle bi telefon yapmışlar ki elde tutunca kendi kendine yamuluyor şakamısınız abi siz
    O yamulanlar arka cebine koyup üstüne oturup fark etmeyip sonra telefon kendi kendine yamuldu diyenler

• Arkadaşlar sizce şarzlı kılıfmı hatici batarya mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Flowles

quote:

quote:

?

He gardaş öyle bi telefon yapmışlar ki elde tutunca kendi kendine yamuluyor şakamısınız abi siz
    O yamulanlar arka cebine koyup üstüne oturup fark etmeyip sonra telefon kendi kendine yamuldu diyenler

Elde tutmak dediğim spor yapan adamın elle telefon bükmeye çalışması yani
  • quote:

quote:

quote:

quote:

?

Anladım kardeşim ben senin demek istedigini . Sonuçta kasa aluminyum malzemeden yapıldıgı için dışardan gelen darbelerde yada baskılarda yamulur bunu piyasadaki hangi telefona yaparsan yap yamulur , telefon sonuçta. Ama durduk yere yamuldu diyenlere inanma. Benim telefonum yamulmaz diyen varsa bana getirsin elimle yamultayım markası fark etmez yamultmak istedikten sonra yamultursun

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

?

Anladım kardeşim ben senin demek istedigini . Sonuçta kasa aluminyum malzemeden yapıldıgı için dışardan gelen darbelerde yada baskılarda yamulur bunu piyasadaki hangi telefona yaparsan yap yamulur , telefon sonuçta. Ama durduk yere yamuldu diyenlere inanma. Benim telefonum yamulmaz diyen varsa bana getirsin elimle yamultayım markası fark etmez yamultmak istedikten sonra yamultursun

Bu bükme işini yapan kişiyle çok samimi değildim o yüzden soramadım da çok bastırdın mı diye ama içim gitti Gerçi kılıf vardı belki faydası olur ama bükülmemiş şimdi kontrol ettim de
  • quote:

Orijinalden alıntı: black_sea53

Arkadaşlar sizce şarzlı kılıfmı hatici batarya mı ?

Harici batarya

• hocam nedenini merak ettim ne farkı var ?
  • Benide yazın 16GB uzay grisi

• Arkadaşlar yurt dışından gelen 5s i hat takmadan kullanabiliyormuyuz, birde pasaporta işletmeden hattı taktıkdan 1 ay sonra telefon kapanıyor yoksa direk hatsız telefonu ilk açtıgımızdan itibarenmi

• Iphone 5S 6 soruna çözüm arkadaşlar bu siteyi doğru düzgün türkçeye çevirebilecek bi arkadaşımız var mı
    http://m.digitaltrends.com/mobile/iphone-5s-problems/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BOOOOOOOOOOO -- 15 Aralık 2013; 22:56:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SF01

Arkadaşlar yurt dışından gelen 5s i hat takmadan kullanabiliyormuyuz, birde pasaporta işletmeden hattı taktıkdan 1 ay sonra telefon kapanıyor yoksa direk hatsız telefonu ilk açtıgımızdan itibarenmi

Hattı taktıktan sonra 1 ay süren var . Sim kart takmadan etkinleştireöiyosun yurt dışında etkinleştir bence sonra sim kartsız kullanırsın

• 
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.