Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 7.1 çıktığı anda 5s lerde çok daha iyi bir kullanım deneyimi olacak die düşünüyorum. Az bucuk buglar var şuanki sürümlerde , 7.1 gelsede stabiliteye kavuşsak ne güzel olur.
  • Aşağı yukarı ve sağa sola sayfaları hareket ettirdiğimde yazılar titriyo netliği gidiyo sanki 5 de böyle birşey yoktu diye hatırlıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: black_sea53

quote:

Orijinalden alıntı: emryrgc

Arkadaslar benimde 32 gold cihazim geldi. Uygulamalardan cikinca bazen menu yana kayip oturuyor. Bunu yasayan var mi?

Banada oluyor arıza değil yazılımla ilgili öyle yapılmış 5s te de 5 tede oluyor

Tesekkurler hocam.

Birde normal video cekimi yaparken videonun bir kismini nasil slow motion cekebilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Arkadaslar benimde 32 gold cihazim geldi. Uygulamalardan cikinca bazen menu yana kayip oturuyor. Bunu yasayan var mi?

Tesekkurler hocam.

Birde normal video cekimi yaparken videonun bir kismini nasil slow motion cekebilirim?

Hocam galiba olmuyor bulamadım bende sadece s. motion oluyor yada sadece normal çekim ama siz parça parça çekip movie makedde birleştirebilirsiniz :)) ilerki ios larda olur inş.

• .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vasco1925 -- 16 Aralık 2013; 10:17:26 >
  • vasco1925 kullanıcısına yanıt
    gecmis olsun kullandiginiz kililf.neydi acaba ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • brak13 kullanıcısına yanıt
    3mm lik ince kılıflar 20 t lye satılan çok rahat hafif bir kılıf ama diz hizasından düşüp bu kdr kolay yamulmaması lazım bu kasanın şaka gibi
  • arkadaşlar üç hafta önce vodafone'dan aldığım iphone 5s 64 gb silver cihazım durduk yere sim kartı okumamaya başladı. bende kartı çıkardım taktım, yine okumadı, nano sim kullanıyorum bu arada, neyse sim kartı çıkardığım da şöyle azıcık bir sileyim dedim sim kart chipi biraz soyuldu, sim kartta sorun var diye düşündüm ama sim kartım 2 iphone 5 cihazda çalıştı 1 cihazda çalışmadı gelgelelim esas meseleye arkadaşların 2 si micro sim i keserek nano sim yapmış 1 inde ise nano sim var, ne micro sim nede nano sim benim cihazda çalışmadı.

apple destekten yardım aldım, olay görüntüleyici falan diye bişey var o kayıttan oluşturdum, bugün sabah 10:00 da 00800... lü destek hattını aradım bayağı bir ilgilendil kadın müşteri temsilcisi, telefonumun bilgilerini aldı bana gelen maile yanıt verince cihaz tüm bilgileri gönderiyor bende gönderdim, cihazın her özelliği mükemmel çalışıyordu, müşteri temsilcisi bana: cihazınız çok iyi durumda, hiç donma olayı yaşanmamış uygulama çökmemiş .. dedi, sorunun ağ ayarlarını sıfırlamam gerektiğini söyledi, yaptım olmadı, cihazıın tüm ayarlarını sıfırladım olmadı, cihazı tüm ayar ve içerikleri sil dedim, başta bir iki defa silmedi, bazı sorunlardan dolayı işleminizi yapamıyoruz falan dedi 3. denememe sildi. Yine de çözülmedi başka cihazda çalışan sim kartım ve sim kartı okumayan bir 5s var bende...

çok kötü bu hafta benim için kar lastiği takmayan bir araba (r 12 toros) benim arabaya ( corolla 2012) vurdu, köşeyi dönerken (dönemedi) kaydı ve arka tampona çartı ve düşürdü, buna şükür fark etmesem tam kapılardan vuruyordu. araç halen onarım da anlayacağınız bahtsız bedevi misali 5 gün önce kaza şimdi telefon, ortada kaldık vesselam...

telefonu yarın servise göndereceğim, ne yapacaklar ne edecekler bilemiyorum... umarım sorunum çözülür.
    https://store.donanimhaber.com/f5/95/5f/f5955fa219e74ab10d3a7a9771f9a5a6.jpghttps://store.donanimhaber.com/c9/75/31/c975312a53f665b47221ae545b4f35b1.jpghttps://store.donanimhaber.com/6c/c5/b4/6cc5b419532f14c60ce20aedb3fd59b5.jpg

• quote:

quote:

quote:

Tesekkurler hocam.

Slowmo çekip sonradan oynatırken aşağıdaki barda slowmotion kısmının neresi olacağını seçebiliyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Rodin

quote:

Orijinalden alıntı: Fx_57,5

quote:

Garip ya, her özelliğiyle istediğim telefon bu benim ama şarj önemli bir sorun. Bataryası falan değişse neyse derim de o da yok. Bir kaç kişi daha üstteki soruma yorum yaparsa iyi olur. Ona göre alacağım çünkü. Şarj çabucak biterse s4 falan alacağız galiba napalım.

Harici sarj aletleri var sony yeni cikardi 2800 mah hem ufak pantolon cebine koysan rahatsizda etmez. 60tl civari 2kere şarj eder. Ben daha almadim 5s ama aldigim ilk gunu bundan alacağım kafam rahat eder

Hocam link verebilir misiniz? Baktımda xperia z için falan galiba bulamadım 5s için. Bir de onuda telefon gibi şarj ediyoruz sanırım? Ayrı bir şarj cihazı veriyordur herhalde yanında çünkü ben gece yatarken ikisini de takarım mesela prize sabah alırım çok rahat olur.

http://www.btsony.com/asp/product/3487/Sony-CP-V3-USB-Tasinabilir-Guc-Kaynagi-Siyah

Dh de incelemeside yapildi modeli arat google de iphone kablosunu takinca ip da sarj oluyor tek bir marka icin degil. İncelemeyi izle derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fx_57,5 -- 16 Aralık 2013; 5:05:35 >

• vasco1925 kullanıcısına yanıt
    Ucuz kiliflarda bu sekilde sorun olabiliyor. Dandik plastik olunca kacinilmaz oluyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

Garip ya, her özelliğiyle istediğim telefon bu benim ama şarj önemli bir sorun. Bataryası falan değişse neyse derim de o da yok. Bir kaç kişi daha üstteki soruma yorum yaparsa iyi olur. Ona göre alacağım çünkü. Şarj çabucak biterse s4 falan alacağız galiba napalım.

Harici sarj aletleri var sony yeni cikardi 2800 mah hem ufak pantolon cebine koysan rahatsizda etmez. 60tl civari 2kere şarj eder. Ben daha almadim 5s ama aldigim ilk gunu bundan alacağım kafam rahat eder

Hocam link verebilir misiniz? Baktımda xperia z için falan galiba bulamadım 5s için. Bir de onuda telefon gibi şarj ediyoruz sanırım? Ayrı bir şarj cihazı veriyordur herhalde yanında çünkü ben gece yatarken ikisini de takarım mesela prize sabah alırım çok rahat olur.

http://www.btsony.com/asp/product/3487/Sony-CP-V3-USB-Tasinabilir-Guc-Kaynagi-Siyah

Dh de incelemeside yapildi modeli arat google de iphone kablosunu takinca ip da sarj oluyor tek bir marka icin degil. İncelemeyi izle derim

Bu cidden çok iyi bir şeymiş hocam incelemeyi izledim sağ olun, 5s alacağım o halde sorun kalmadı.

• Arkadaşlar bulundugum şehirde 2000 tl'nin altında 16 gb iphone 5 yoktu malesef.net'den araştırdıgım da ise en uygun 1800 tl'ye istanbul bilişimde vardı fakat ürün ellerinde yokmuş.velhasıl turkcell mağaza'dan 1900 tl'ye 12 taksit 32 gb modelini satın aldım..
    aslında geçen yılın ürününe bu kadar para vermek doğrumu bilmiyorum hatta 250 tl daha verip 24 ay taksitle 5s almadıgıma pişman oldum ( advantage kart kampanyasına sonradan dikkat ettim ) tek tesellim aralarında dişe dokunur bir fark olmaması + aldıgım ürünün 32 gb depolama alanı.. 16 gb pek yetmiyor.
    telefonu açmadan geri göndersem,fatura kesildiği için iadeye girecek ve param k.kartıma 12 taksitle ödenecek yani o..pulu olacak. o yüzden son pişmanlık neye yarar diyorum
    yurt dışı ürünlerin kayıt vs. durumlarıyla uğraşmak istemediğim için,açıkcası ilerde sorun çıkmasından korktugumdan.distribütör garantisi önceliğimdi.
    ilk iphone telefonum oldugu için siz iphone kullanıcılarının görüşünü almak istiyorum; bu şartlarda aldıgım model ve verilen para sizce çokmu saçma olmuş..?
    saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercaner jr. -- 15 Aralık 2013; 15:13:30 >

• Aslında 16 gb apple store de 5s ler 2000lira. 12Taksitle 2100falan oluyor sanırım.pişman olacaksanız 32 gb 5 ile , geri verip 12ay tksitle 5s alabilirsiniz . Çok farketmeyecektir fiyat ama sizin seçiminiz. Aklıma birtek bu geldi..

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bu cidden çok iyi bir şeymiş hocam incelemeyi izledim sağ olun, 5s alacağım o halde sorun kalmadı.

bende 3000 mah olanı var iki defa şarj etmiyor malesef 1,5 defa şarj edip şarjı bitiyor o nedenle hayalkırıklığına uğrayabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ercaynne

Arkadaşlar bulundugum şehirde 2000 tl'nin altında 16 gb iphone 5 yoktu malesef.net'den araştırdıgım da ise en uygun 1800 tl'ye istanbul bilişimde vardı fakat ürün ellerinde yokmuş.velhasıl turkcell mağaza'dan 1900 tl'ye 12 taksit 32 gb modelini satın aldım..
    aslında geçen yılın ürününe bu kadar para vermek doğrumu bilmiyorum hatta 250 tl daha verip 24 ay taksitle 5s almadıgıma pişman oldum ( advantage kart kampanyasına sonradan dikkat ettim ) tek tesellim aralarında dişe dokunur bir fark olmaması + aldıgım ürünün 32 gb depolama alanı.. 16 gb pek yetmiyor.
    telefonu açmadan geri göndersem,fatura kesildiği için iadeye girecek ve param k.kartıma 12 taksitle ödenecek yani o..pulu olacak. o yüzden son pişmanlık neye yarar diyorum
    yurt dışı ürünlerin kayıt vs. durumlarıyla uğraşmak istemediğim için,açıkcası ilerde sorun çıkmasından korktugumdan.distribütör garantisi önceliğimdi.
    ilk iphone telefonum oldugu için siz iphone kullanıcılarının görüşünü almak istiyorum; bu şartlarda aldıgım model ve verilen para sizce çokmu saçma olmuş..?
    saygılar

Keşke 50₺ daha koyup 64 GB alsaydınız, ileride satmanız gerekirse daha az zarar ederdiniz.
    http://magaza.turkcell.com.tr/akilli-telefon/Apple-iPhone-5-64GB/1004817/132210.html

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar merhaba. Android den terfi edip IP5s space gray 16 gb alıp aranıza katıldım.Gerçekten kullanımı çok kolay ve malzeme kalitesi çok iyi.Yalnız bir sorum olacaktı.Rehber deki kişileri silmenin daha kolay bir yolu var mı acaba?
  • http://www.istanbulbilisim.com.tr/apple-iphone-5s-16gb-altin-rengi-cep-telefonu-fiyati,69103.html

en para kullansam 2079 tl mı odeyecem en uygun yer burasımıdır
  • kartalizmar K kullanıcısına yanıt
    icloud.com a girip apple id i ile giriş yapın kişiler bölümüne girin ordan hepsini bi anda yada istediğinizi tek tek silebilirsiniz delete tuşu ile
  • 22 kasımda aldığım telefonun değişim i için belli bir süre varmı değişim talep edebilirmiyim halen ?
  • 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.