Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (159. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Biriniz imkansız diyor biriniz her türlü..
  • Rodin kullanıcısına yanıt
    Önceki sayfalarda da kullanım sürelerini paylaşan arkadaşlar var bakabilirsiniz

6-7 saat standart gider.. Müzik dinlemek ekran kapalıyken çok fazla yemiyor

Benim kullanımımda internet paketim bitik olduğu için hücresel veri kapalıydı ama wifi 5 saat açıktı mesela.. Facebook Twitter vs.. 1 saat kadar müzik, yarım saat oyun...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zozorla

Benim kullanımımda internet paketim bitik olduğu için hücresel veri kapalıydı ama wifi 5 saat açıktı mesela.. Facebook Twitter vs.. 1 saat kadar müzik, yarım saat oyun...

Anladım, mesela benim resim derslerim var günde 5-6 sat oluyor. Resim çizerken müzik dinlemek iyi oluyor bunun için soruyorum dersler 40dkdan 6x40=240 dk yani 4 saat müzik dinlerim. E birde arkadaşlarla kız arkadaşla falan mesajlaşma var o da 5 saat falan olsa, dediğim gibi arada twitter, facebook, instagram ve dhye baksam. 30 dk falanda oyun oynasam idare eder herhalde beni? Okulda şarj etme şansımda var aslında ama derste telefon kullanmak varken şarja takınca yine telefonsuz kalıcam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rodin

quote:

Orijinalden alıntı: zozorla

Anladım, mesela benim resim derslerim var günde 5-6 sat oluyor. Resim çizerken müzik dinlemek iyi oluyor bunun için soruyorum dersler 40dkdan 6x40=240 dk yani 4 saat müzik dinlerim. E birde arkadaşlarla kız arkadaşla falan mesajlaşma var o da 5 saat falan olsa, dediğim gibi arada twitter, facebook, instagram ve dhye baksam. 30 dk falanda oyun oynasam idare eder herhalde beni? Okulda şarj etme şansımda var aslında ama derste telefon kullanmak varken şarja takınca yine telefonsuz kalıcam.

Hocam bana dayanmıyor nedense

• Garip ya, her özelliğiyle istediğim telefon bu benim ama şarj önemli bir sorun. Bataryası falan değişse neyse derim de o da yok. Bir kaç kişi daha üstteki soruma yorum yaparsa iyi olur. Ona göre alacağım çünkü. Şarj çabucak biterse s4 falan alacağız galiba napalım.
  • quote:

Garip ya, her özelliğiyle istediğim telefon bu benim ama şarj önemli bir sorun. Bataryası falan değişse neyse derim de o da yok. Bir kaç kişi daha üstteki soruma yorum yaparsa iyi olur. Ona göre alacağım çünkü. Şarj çabucak biterse s4 falan alacağız galiba napalım.

Şarzlı kılıf alabilrsiniz hocam hem korur hem şarz eder

• Evdeki bilgisayarıma itunes'u kurdum kullanıyorum. Acaba aynı anda iş yerindeki bilgisayarıma da kursam herhangi bir sıkıntı çıkar mı?
  • quote:

Garip ya, her özelliğiyle istediğim telefon bu benim ama şarj önemli bir sorun. Bataryası falan değişse neyse derim de o da yok. Bir kaç kişi daha üstteki soruma yorum yaparsa iyi olur. Ona göre alacağım çünkü. Şarj çabucak biterse s4 falan alacağız galiba napalım.

Harici sarj aletleri var sony yeni cikardi 2800 mah hem ufak pantolon cebine koysan rahatsizda etmez. 60tl civari 2kere şarj eder. Ben daha almadim 5s ama aldigim ilk gunu bundan alacağım kafam rahat eder

• Fx aynı şeyi söyleyrcektim bende kardeşim aklımı okumuşsun :)) Sony nin cihazının linkini atabilir misin acaba ? Ondan haberim yoktu yeni çıkmış galiba.

Birde arkadaşlar ıphone 5s i , ipad şarjı ile şarj etsem sıkıntı çıkar mı acaba ? çıkış voltları ikisinin de 5V . Lakin ipad 2,1amper ile şarj ediyor. Buda iki kat daha kısa zamanda şarj demek. Telefona zararı olur mu ki ?

• Bende Amerikadan getirtiyorum ocakta inşallah ama parmak izi okumuyor falan lafları var doğrumu acaba sorun yaşayan çokmu.
  • quote:

Dostum s4 den iphone 5S gecmis biri olarak diyorum iphone sarj suresi daha uzun neden diceksin cunku android gibi arka planda gereksiz calışan ıvır zıvır yok ayrıca bundaki akıcılığı ben samsung s4 de malesef görememistim benim tavsiyem sana appleden şaşma, 1 kez hata yaptım 4s kullanırken bir hevesle samsung s4 almıştım ama yok ya fazla dayanamadım geri apple döndüm . Genede senin bilecegin iş bu :)

• Hocam bana az dayanıyor çünkü wifi 3g karışık hep açık full internette takılıyorum forumda filan telefonla da çok konuşurum mesaj günde toplasan 30-40 tane eder whatsapp hep açık parlaklık tam yani herşey açık assistive touch açık uygulamaları şarzdan şarza kapatırım 9 saat max. yetti bana. Yani yoğun kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarkGuardian-53 -- 15 Aralık 2013; 11:08:11 >
  • Evet arkadaşlar bende aranıza 32 gb gümüş ile katılmış bulunuyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: buferhn

quote:

Dostum s4 den iphone 5S gecmis biri olarak diyorum iphone sarj suresi daha uzun neden diceksin cunku android gibi arka planda gereksiz calışan ıvır zıvır yok ayrıca bundaki akıcılığı ben samsung s4 de malesef görememistim benim tavsiyem sana appleden şaşma, 1 kez hata yaptım 4s kullanırken bir hevesle samsung s4 almıştım ama yok ya fazla dayanamadım geri apple döndüm . Genede senin bilecegin iş bu :)

Bunun aksini soyliyen cok var 5s akilli telefonlar icerisinde en iyi sarj suresinesahip zaten cihazi sadece tel olarak kullansan dusunemiyorum sureyi yogun kullanimda bile gunu cok rahat cikariyor apple cozdu gibi sorunu

• Aynı yerden bahsediyoruz kardeşim. Bende bugün sipariş vereceğim bakalım. Androidin yavaşlığından gına geldi artık.
  • Arkadaşlar kontratlı 5s almak istiyorum fakat avealarda bulamıyorum stoklarda yok diyorlar bulma şansım var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fx_57,5

quote:

Harici sarj aletleri var sony yeni cikardi 2800 mah hem ufak pantolon cebine koysan rahatsizda etmez. 60tl civari 2kere şarj eder. Ben daha almadim 5s ama aldigim ilk gunu bundan alacağım kafam rahat eder

Hocam link verebilir misiniz? Baktımda xperia z için falan galiba bulamadım 5s için. Bir de onuda telefon gibi şarj ediyoruz sanırım? Ayrı bir şarj cihazı veriyordur herhalde yanında çünkü ben gece yatarken ikisini de takarım mesela prize sabah alırım çok rahat olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Baaki

Arkadaşlar kontratlı 5s almak istiyorum fakat avealarda bulamıyorum stoklarda yok diyorlar bulma şansım var mı acaba?

Hangi il hocam?

• Arkadaslar benimde 32 gold cihazim geldi. Uygulamalardan cikinca bazen menu yana kayip oturuyor. Bunu yasayan var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: emryrgc

Arkadaslar benimde 32 gold cihazim geldi. Uygulamalardan cikinca bazen menu yana kayip oturuyor. Bunu yasayan var mi?

Banada oluyor arıza değil yazılımla ilgili öyle yapılmış 5s te de 5 tede oluyor

• 
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.