Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Stayingfoolish

Merhaba,
    Arkadaşlar şarj süresi konusunda hiçbir yerde kimse bir şey yazmamış. İncelemeleri izledim, forumda sayfaları dolaştım "test ettim şu kadar saat gitti" diyen hiç olmamış.
    Bataryayla ilgili bilgi verebilir misiniz?
    Paylaş

arka sayfalarda sürüsüyle yazıldı çizildi kullanımı gösteren ss ler eklendi.konu içi arama yapabilirsiniz.
  • arkadaşlar bu parmak izi okuyucusu beni delirtecek. bazen kafasına göre okumuyor, yanlış diyor parola ekranına alıyor, ekranı açıp kapatınca normal bir şekilde algılıyor. bunu çok sık yapmaya başladı ne yapmam gerekli? sinirlenmeye başladım artık...
  • Merhaba arkadaşlar.yazıyorsanız bende uzay grisi 64 gb ile aranızdayım.şuana kadarda bi sorun yaşamadım ama olursa sizlerle paylaşacağım.saygılar
  • Merhaba arkadaşlar; benim de 5s im yarın geliyor ups ile. bazı arkadaşların ürünlerinde yamukluk, kırık çıkık, kasada boşluk, toz, arka yazılarda yamukluk gibi şeyler olmuş sanırım.

kutuyu ilk açtıktan sonra, telefonun herhangi bir donanım/yazılım veya üretim hatası olmadığını teyit etmek için nelere dikkat etmemi önerirsiniz?
  • Bahadora kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun meredem aldiniz apple store UPS kargo ilemi gonderiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sergeant43 S kullanıcısına yanıt
    sağolun, evet storedan aldım, UPS ile gönderiliyor. birçok kişi toz, yamukluk vs lafları ediyor hatta birçok iade de var böyle. ben de tedirgin oldum, ona göre nelere bakmamı önerirsiniz, açar açmaz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bahadora

sağolun, evet storedan aldım, UPS ile gönderiliyor. birçok kişi toz, yamukluk vs lafları ediyor hatta birçok iade de var böyle. ben de tedirgin oldum, ona göre nelere bakmamı önerirsiniz, açar açmaz?

Çok İlginç ilk defa okudum uzun zamandır Apple bölümüne girmemiştim. Bu nasıl bi saçmalık yamukluk toz deyince hayret ediyorum bu nasıl oluyo Apple'ın bu konuda nasıl bir dikkatsizliği var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bahadora

Merhaba arkadaşlar; benim de 5s im yarın geliyor ups ile. bazı arkadaşların ürünlerinde yamukluk, kırık çıkık, kasada boşluk, toz, arka yazılarda yamukluk gibi şeyler olmuş sanırım.

kutuyu ilk açtıktan sonra, telefonun herhangi bir donanım/yazılım veya üretim hatası olmadığını teyit etmek için nelere dikkat etmemi önerirsiniz?

Banada ups ile gelmisti herhangi bir sorun yok merak etmeyin cok nadir kamerada toz oldugu oluyor oda bende bir sorun cikmadi sukur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • günaydın,

telefonunda şebeke problemi yaşayan var mı?örneğin telefon açık gibi durup sms yada arama alamama gibi?yani karşı taraf sms atıyor ama size ulaşmıyor yada sizi arıyor ama telefon kapalı diyor gibi problemler
  • aşağıdaki arkadaş ta aynı problemi yaşıyordu, sanırım onunki operatörle alakalıydı.. kendisi daha ayrıntılı yardımcı olabilir belki...

@hakan074999
  • uzay grisi Iphone5s kullananlar sorun vs.. var ni cizilme boya atmasi vs.. renge karar vermek cok zor cunku almisken iyisini almak lazim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar, 5s e pdf word belgeleri atıcam. itunes la bu işlemi yapabiliyoruz zannedersem ama ben e-mail imden başka bir e-mailime pdf gönderdim . açtı da ama safaride okuma listesine ekledim. menu de direk görebileceğim bir yer var mı bu belgeleri ne biliyim ibooks die app indirdim buraya kopyalayamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: navigator_

Arkadaslar, 5s e pdf word belgeleri atıcam. itunes la bu işlemi yapabiliyoruz zannedersem ama ben e-mail imden başka bir e-mailime pdf gönderdim . açtı da ama safaride okuma listesine ekledim. menu de direk görebileceğim bir yer var mı bu belgeleri ne biliyim ibooks die app indirdim buraya kopyalayamıyorum.

hocam selam,
    Battery Doctor, ücretsize düşen uygulamaları falan öneriyor... (bilmem kullanıyor musunuz ama..)
    "Folder Plus" diye bi uygulama var apple store'da, şu an ücretsiz.. (hatta $4.99'muş eskiden, Battery Doctor'un yalancısıyım) bence işinize yarayabilir...

edit: yazım yanlışı düzeltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zozorla -- 12 Aralık 2013; 11:28:52 >
  • Telefonların yan tarafının çizilmesini istemeyen arkadaşlar sgpnin full body kaplamalarından temin edebilirler.Yan taraflara ince bir koruyucu çekiyorsunuz ve çizilme probleminiz ortadan kalkıyor,tabi ayrıca ön ve arka koruyucu da çıkıyor içinden.İphone 5'ten beri kullanıyorum 5s'de de şu an takılı.Ayrıca şunu da belirteyim 5s uzay grisi siyah 5'e göre daha kaliteli duruyor çizilmeye karşı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrtgb -- 12 Aralık 2013; 11:49:33 >
  • File- Manager -Folder Plus Lite şu an ücretsiz, ama '' File Manager -Folder Plus 8,99 tl. hangisi dediğiniz?
  • Bahadora kullanıcısına yanıt
    merhaba ben daha almadım düşünme aşamasını atlatamadım yeni alan arkadaşlara sorsan daha iyi olur tekrar hayırlı olsun
  • malahit M kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı yok o zaman :)
  • Milk with Oreo kullanıcısına yanıt
    ok saol kardeşim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: zozorla

quote:

Orijinalden alıntı: KAHVECİİ

quote:

Orijinalden alıntı: zozorla

quote:

Orijinalden alıntı: KAHVECİİ

arkadaşlar önemli bir sorum var
    aslında yeri değilde sonuta hepimiz tanıyoruz birbirimizi
    twitter'a girebilen var mı ben giremiyorum.hesabı olan deneyebilir mi. acill :(

ben girebiliyorum. sıkıntı yok gibi...

:( ya anasayfa geliyor kullanıcı adımı yazıyorum fakat şifre yazacakken klavye işlemiyor gibi oluyor.sonra hatırla kutucuğuna basılmıyor :( neden acaba bi benim profile bakarmısın ne var ne yok :D AAKAHVECİ kullanıcı adım adımda ali kahveci bi bak sana zahmet müsait olunca

az önce vakit bulup ta girebildim,, problemini çözmüşsün sanırım.. hayırlı olsun

evet ya saol :) benlik sorundu galiba

• Batarya durumu sizce nasıl?
    Apple iPhone 5s [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.