Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    store de fiyat ne kadar 2 200 civarı olması lazım .....arıza durumunda ne gibi problemlerle karşılaşırım üstad
  • quote:

Orijinalden alıntı: galatasaray19o5

Alan arkadaşlara hayırlı olsun . Çoğu arkadaşhttp://store.apple.com/tr online satış sitesinden mi aldı ?

ben turkcell online mağazadan aldım.. 3 iş günü dediler, 2.sinde geldi.. araştırdım en ucuz tcell'deydi ama appstore'dan alsaydım daha mı iyi olurdu diye düşünüyorum garanti açısından,, inşallah garantilik bir durumla karşılaşmam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sergeant43

store de fiyat ne kadar 2 200 civarı olması lazım .....arıza durumunda ne gibi problemlerle karşılaşırım üstad

ben aldığımda (geçen hafta, 32gb uzay grisi) tcell'de 2400, apple'da 2450 idi...
    arıza durumunda garanti ile ilgili problemler çıkabilir demek iştemiştim, sonuçta apple'ın verdiği garanti servis hizmeti ile ithalatçı firmanınki bir olmaz diye düşünüyorum.
  • Teşekkürler cevap için siyah yada gümüş alcam sanırım yalnız 32 gb , turkcell'lerde bulmak zor sanırım 4 büyük tim mağazasında olmadığını söylediler.. AppStore'dan sipariş verenler bir sorunlar karşılaştılarmı acaba ? 1-3 iş günü deniyor bunda sarkma oldumu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IznickX -- 9 Aralık 2013; 11:57:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sergeant43

arkadaşlar merhaba bu link te buldum nasıl site güvenilir mi birde 5 s mi yoksa sony z 1 mi karar veremedim
    http://www.n11.com/apple-iphone-5s-16-gb-P15912967
    biraz bilgi verirseniz sevinirim yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkür ederim

bende bu 2 lemdeyim açıkçası , z1 yada 5s alcam karar aşamasındayım..
  • aynen fakat herkes 5 s den şaşma diyor z 1 en geç 7-8 ay sonra kasmalar başlar diyorlar birde n11 dekini sen inceleye bildin mi
  • zozorla kullanıcısına yanıt
    teşekkürler bende fiyat cazip geldi o yüzden incelemek istedim dediğin gibi garanti biraz kafa kurcalıyor
  • Hocam ekle 16 gb uzay grisi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugR1987

Teşekkürler cevap için siyah yada gümüş alcam sanırım yalnız 32 gb , turkcell'lerde bulmak zor sanırım 4 büyük tim mağazasında olmadığını söylediler.. AppStore'dan sipariş verenler bir sorunlar karşılaştılarmı acaba ? 1-3 iş günü deniyor bunda sarkma oldumu?

hayır abi olacağını sanmam ki benim böyle kredi kartı numarası verip eve gelme olaylarına ben ve babam pek güvenmeyiz açıkcası ama apple olunca benim güvenim gerçekten sonsuz.
    onca insan aldı bir sıkıntı çıkacağını sanmam hem 1-3 iş günü diyor bunda sarkma olsa bile en fazla 3,5-4 gün olur ki hiç sanmam..
    Ayrıca garanti olarak daha güvenli..
    Hem turkcell gibi yerlerden aldığınızda (32 gb için) apple'nin sitesinde 2400 küsür olan telefonun orada ne kadara geliyor biliyormusunuz. :) ben söyliyim en az 2600 ki daha fazla diye tahmin ediyorum...
    İYİ Günler

• quote:

Orijinalden alıntı: KAHVECİİ

quote:

Orijinalden alıntı: ugR1987

Teşekkürler cevap için siyah yada gümüş alcam sanırım yalnız 32 gb , turkcell'lerde bulmak zor sanırım 4 büyük tim mağazasında olmadığını söylediler.. AppStore'dan sipariş verenler bir sorunlar karşılaştılarmı acaba ? 1-3 iş günü deniyor bunda sarkma oldumu?

hayır abi olacağını sanmam ki benim böyle kredi kartı numarası verip eve gelme olaylarına ben ve babam pek güvenmeyiz açıkcası ama apple olunca benim güvenim gerçekten sonsuz.
    onca insan aldı bir sıkıntı çıkacağını sanmam hem 1-3 iş günü diyor bunda sarkma olsa bile en fazla 3,5-4 gün olur ki hiç sanmam..
    Ayrıca garanti olarak daha güvenli..
    Hem turkcell gibi yerlerden aldığınızda (32 gb için) apple'nin sitesinde 2400 küsür olan telefonun orada ne kadara geliyor biliyormusunuz. :) ben söyliyim en az 2600 ki daha fazla diye tahmin ediyorum...
    İYİ Günler

o halde siparişi geçeyim, renk konusunda soyulmaydı dökülme vs başına gelen varmı arkadaşlar ?

• Siyah modellerin kenarlari soyulur ve cok belli olur. Siyah almayin iyi muhafaza etmek gerekir. Lafin gelisi degil, gerçekten iyi muhafaza etmek gerekir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Sins

Siyah modellerin kenarlari soyulur ve cok belli olur. Siyah almayin iyi muhafaza etmek gerekir. Lafin gelisi degil, gerçekten iyi muhafaza etmek gerekir.

Silver en iyi tercih gibi duruyor sanki..
  • OnLiNe MaNaGeR kullanıcısına yanıt
    Kardesim oyun ve uygulamalar ücretli evet, biliyorsan mazur gör ama olay kredi kartı ise teknoloji marketlerde 25 veya 50 tl lik apple kuponu alıp istediğin şeyi alıp cihazinla keyfini cilarabilirsin Teknosa da görmüştüm

• quote:

Siyah modellerin kenarlari soyulur ve cok belli olur. Siyah almayin iyi muhafaza etmek gerekir. Lafin gelisi degil, gerçekten iyi muhafaza etmek gerekir.

tam siyah sipariş vericektim bir forumu okuyum dedim bu yorumu okuyunca kararsız kaldım bir çok kişide gördum sorun yaşadıklarına dair bisey yazmadılar bilmiyorum :)
  • Mutlaka 5sten iPhone 6 ya geçmek istiyorum büyük beklentilerim var evvela dediğiniz gibi 32 gb alt sinir olursa mükemmel olur,ayrıca nakit ucretlendirmede fiyat farkı 300 den çok daha assagiya iniyor ,bence dusunulebilir

Alacak arkadaşlara hep Silver i öneriyorum bidebide[[:'(

• Vatan bilgisayara'da 5s ve 5c ler gelmiş.

http://www.vatanbilgisayar.com/cep-telefonu-modelleri?br=APPLE
  • quote:

Orijinalden alıntı: gilrael

quote:

tam siyah sipariş vericektim bir forumu okuyum dedim bu yorumu okuyunca kararsız kaldım bir çok kişide gördum sorun yaşadıklarına dair bisey yazmadılar bilmiyorum :)

iPhone 5S Space Gray'lerde iPhone 5 Siyah'taki gibi soyulma olmuyor diye biliyorum ama iPhone 5S'lerde Silver ve Gold gibi seçenekler varken Space Gray'i hiç düşünmedim ben. Space Gray çok güzel bir renk olmuş, saygın bir hava katmış ama Silver kadar şık durmuyor bence. Ayrıca Gold'u da geçen gün inceledim ve kendini belli etmeyen şampanya sarısı gibi renk ve bence herkese hitap ediyor, gayet güzel olmuş.

• Milk with Oreo kullanıcısına yanıt
    ben daha önce note 2 beyaz kullanıyordum ve kılıfta kullanmama rağmen sarı bir leke oluşmuştu. bundan dolayı beyazı hic dusunmuyorum uzay grisi cok farklı geldi şimdi bende sipariş verdim 11 ile 13 arası diyor bakalım ıns sorunsuz bir cihaz gelir :)
  • arkadaşlar
    https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=84640632
    https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=84642905
    https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=84643219

arkadaşlar 3 g ile ilgili sıkıntımı yada benim hüsnü kuruntumu bu sayfada paylaşmıştım. cihazdaki sıkıntım şu şekilde eklediğim resimlerden de anlaşılacağı üzere 3G açık ken kapatında birinci resimdeki gibi operatör yazısının orada Servis Yok uyarısı alıyorum sonrasında 3g yi yine açıyorum 3g işareti yukarı geliyor ama tekrardan 3G yi kapatında yine servis yok uyarısı alıyorum bide bu tepkimeler biraz zaman alıyor 4s imde 3G yi açınca şak diye geliyordu 3G den Edge ye geçince de şuk diye geçiyordu ama 5s de her zaman değil ara ara bu tarz sorun yaşıyorum en son nano simi bu gün yeniden çıkarttım bakalım ne olucak sizlerden de bu tarz durumlar başına gelen varsa yorum almak istiyorum saygıdeğer forumdaş arkadaşlarım

• quote:

Orijinalden alıntı: gilrael

quote:

"siyah modellerin kenarları soyulur" yorumu muhtemelen ip5 için yapılıyor.. 5s çıkalı daha ne kadar oldu ki, 2ay??
    uzay grisini beğendiyseniz, ama ille de soyulur mu soyulmaz mı sağlam yorum istiyorsanız bi 5-6 ay daha beklemeniz gerekir..
    herhangi bir yorum yeter diyorsanız ben yapayım --> 1 hafta önce aldım hiç soyulma falan yok :))

• 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.