Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (131. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FurcHT

Arkadaşlar kısa zamanda bir telefon alacağım şu anki telefonum Nokia E72. Android yada IOS arkadaş telefonuna bakmaktan öteye gitmedim. Çok kafam karışık iPhone mu yoksa Android bir cihaz mı alsam bilemiyorum. Sizin deneyimlerinizi alabilir miyim.

5sten once samsung s3 kullanan biri olarak, verdigin paraya acimayacaksan iphone al pisman olmazsin aralarindaki farklar her yerde yaziyor youtube incelemeler mevcut tekrar bahsetmeye gerek yok bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jb çıkarsa süper olcak bu ara 5s in sesi db daha yüksek 5 e göre..
  • ekleyin space grey 32 gb :)
  • arkadaşlar beni de ekleyin 32 gb uzay grisi ilk ios deneyimim hadi hayırlısı...
  • benide ekleyin 5s 16gb gold:) sistem 3 gb yiyo galiba 13 gb var valaha doldu yer keşke 32 alsaymışım
  • şarj durumum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _RaSCaL_ -- 7 Aralık 2013; 23:32:34 >
  • Memnunum ben ya
    Herhangi bi caba sarfetmiyorum pil uzun gitsin diye , disaridayken 3g acip wireless kapiyorum evdeykende tam tersi butun yaptigim bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seckinau -- 7 Aralık 2013; 23:40:15 >
  • 9.30 saat kullanım süresi yok ama 2 saat müzik dinledim 3g yi kullanmadığım zaman kapıyorum parlaklı %50 lerde efectler kapalı arada bir oyun oynarsanız 6-7 saat götürür

• selman159 kullanıcısına yanıt
    Şebekenin yanında ne yazıyor ya -64,-59 falan ne bunlar...
  • Olu pixel testi yapmak isteyenler asagidaki linki kullanabilirler.

http://iphonedpt.****.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Fahrenheit -- 8 Aralık 2013; 0:08:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mypolo

Şebekenin yanında ne yazıyor ya -64,-59 falan ne bunlar...

yuvarlak yerine çekim kalitesini sayıyla gösteriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: selman159

9.30 saat kullanım süresi yok ama 2 saat müzik dinledim 3g yi kullanmadığım zaman kapıyorum parlaklı %50 lerde efectler kapalı arada bir oyun oynarsanız 6-7 saat götürür

Hocam telefonunZda tırkcell yazısından once -64 yazıyr o nedir bende avea yazısından once çıkmıyor

tamam hocam eyvallah .hocam türkcell 3G den memnunmusun.vodafone kullanıyorum memnunum ama fiyatı pahalı gelmeye başladı daha uygun bulursam tcell geçcem.Daha iyi olduğu söyleniyor ama kimide hiç beğenmiyor...
  • quote:

tamam hocam eyvallah .hocam türkcell 3G den memnunmusun.vodafone kullanıyorum memnunum ama fiyatı pahalı gelmeye başladı daha uygun bulursam tcell geçcem.Daha iyi olduğu söyleniyor ama kimide hiç beğenmiyor...

türkcell daha hızlı ama daha pahalı uygun bulursanız geçin bence gayet hızlı
  • quote:

Orijinalden alıntı: _RaSCaL_

şarj durumum

Bunu nasıl başardınız :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: black_sea53

quote:

Orijinalden alıntı: selman159

9.30 saat kullanım süresi yok ama 2 saat müzik dinledim 3g yi kullanmadığım zaman kapıyorum parlaklı %50 lerde efectler kapalı arada bir oyun oynarsanız 6-7 saat götürür

Hocam telefonunZda tırkcell yazısından once -64 yazıyr o nedir bende avea yazısından once çıkmıyor

http://www.youtube.com/watch?v=cRb0PWgTewQ hocam 8. dakkayı açın orada nasıl yapıldığını anlatıyor

hocam ben de yapmayı çalışıyorum ama dikkatli bir şekilde yaptım ama eski haline dönüyor atladığım bişey mi var acaba?
  • quote:

hocam ben de yapmayı çalışıyorum ama dikkatli bir şekilde yaptım ama eski haline dönüyor atladığım bişey mi var acaba?

bendede öle olmuştu ana menüye dönene kadar elinizi çekmeyin
    tamam hocam saolasın hallettim şimdi fakat geriye dönem nasıl acaba?
  • quote:

tamam hocam saolasın hallettim şimdi fakat geriye dönem nasıl acaba?

o sayının üstüne basarsanız geri döner
  • 
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.