Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (123. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bir haftadır kapsız kullanıyorum, telefonu sağ cebime tek koyarım hep ama masaya falan dümdüz koyuyorum, henüz bir çizilme yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mypolo

Eyvallah saolasın aslında ilk günden beri ekranı açmak için de touch id kullanıyorum.Fakat illa parola istiyor.Aslında çerezleri sil falan yaptım ama yinede çok işe yaramadı.Hala bellek doluyor ne çabuk anlamadım gitti.1Gb alan kullanıyor gözüküyor sistem dosyası hariç.HAngi dosyalar bu kadar alan kaplıyor anlamadım.Temizleme programları falan varmış ama onlarda çok işe yaramıyor gibi...Denedim az yer açıyor.

ben fazla facebook kullanmadığımdan gerek duymuyorum ama uygulamayı silip yeniden yüklemek tek çözümü.çerezleri silmek etkilemiyor bildiğim kadarıyla.

• Le Blanc kullanıcısına yanıt
    ben de kapsız kullanıyorum tek onu koyuyorum cebime,(gerçi şeffaf güzel bir kılıfta bulamadım.) başka bir şey koymamaya dikkat ediyorum.Kimisi tırnaklarımla bile çıkarırken çizdim diyor.Bu kadar kolay mı çiziliyor ki!Ama Allah korusun bir düşşse çelik hemen paralancakmış gibi nazik duruyor
  • quote:

ben de kapsız kullanıyorum tek onu koyuyorum cebime,(gerçi şeffaf güzel bir kılıfta bulamadım.) başka bir şey koymamaya dikkat ediyorum.Kimisi tırnaklarımla bile çıkarırken çizdim diyor.Bu kadar kolay mı çiziliyor ki!Ama Allah korusun bir düşşse çelik hemen paralancakmış gibi nazik duruyor

0.3 luk kiliflar belli olmuyor kasada

• turkopol kullanıcısına yanıt
    ozaki mi spigen mi?Bir de düştüğünde sıkıntı yaratır mı kenarlarda 0.3 lükler.Gerçi kibar duru ama ...
  • quote:

ozaki mi spigen mi?Bir de düştüğünde sıkıntı yaratır mı kenarlarda 0.3 lükler.Gerçi kibar duru ama ...

Dusmede en garantisi bumpet hatta seffaflari var onlarda is gorur ama tabi belli oluyor onlar

• Yorumlar için teşekkür ederim. Iphone 5s konusunda olumlu yönlendirmeniz karar vermeme yardımcı oldu.
  • Filipe Luis kullanıcısına yanıt
    Aynı duygu ve düşünceleri ben de yaşadığım için yazdım.Teli elinize alıp kurcalamaya başladıktan sonra gerisi hikaye.İçinizi rahat tutun sıkıntılı bir cihaz gelmesin gelse bile storeden alın değişim yapılır en kötü ihtimalle.Ama dediğim gibi alet canavar her anlamda...
    l,nk verebilme şansın olursa çok sevinirim.Tel 5S silver
  • quote:

l,nk verebilme şansın olursa çok sevinirim.Tel 5S silver

Dostum normal telefonculardakiler isini gorur boyle gozukur telefon d&r de filan 0.3 ler ama degmez ordan almaya ama piyasaya guvenmiyorsan bak dr ye zaten carpar gozune 0.3 ler
    Apple iPhone 5s [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkopol -- 5 Aralık 2013; 22:21:18 >

D&r a baktım spigenin güzel kılıfları var fakat tam şeffaf değildi ondan almadım.Bumpet dediğin bunların adımı markasımı onu anlamadım =)
  • D&R da ozaki nin şeffaf kılıfları var.

0.3 mm olan silikon gibi dir. zamanla biraz esnediği soyleniyor.

0.6 mm olan sert plastikten , onu öneririm.
  • Bol bol ağır çekim video çekildi,fotoğraf çekildi,10 dk 3g kullandım,eve girince Wi-Fi ile uygulama indirdim 25 e yakın.20 dk telefon görüşmesi yaptım.Sizce nasıl ?

• teşekkür ederim onlara bakayım olmazsa alcam yoksa teli çizcez ondan sonra bi anlamı kalmıcak Allah korusun =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: zozorla

quote:

Orijinalden alıntı: busterr

Benden başka parmak iziyle sorun yaşayan var mı? Telefonu kullanmaya başlayalı 1 ay oldu, ilk başlarda sorun yoktu direk tanıyordu, daha sonra 5 parmak izine de aynısını tanıtmama rağmen, ilk başlarda tanıyor hep, ama ertesi gün hep yeniden dene diye tanımıyor. Her gün ayarlamak istemiyorum bunu sıkıntısı ne olabilir acaba?

valla hocam düzgün çalıştığı zamanlarda bir back up yaptıysan direk oraya restore et, yazılımsal olup olmadığını anlamak açısından.. JB yaptın mı bu arada tel'e?
    ben de yeni aldım telefonu, bu akşam bir back up alayım ilerde bu tür bir sorunla karşılaşırsam denerim...

Şimdi 7.1 Betayı yüklüyorum bakalım da, bugün birşey farkettim sabah dışarı çıktığımda tuş ve elim kuruyken direk çalışıyor dokunur dokunmaz. Ama benim elim çabuk terler hafif bi terlediğinde çalışmıyor. Sanırım doğuştan şanssızım benim gibi eli çok terleyen varsa 5S'in parmak izi sizi deli edebilir

• Koruyucu film önerisi olan varmı, telefonun her tarafını kaplayan filmlerden almayı düşünüyorum
  • 64 GB altin sarisi

• quote:

Orijinalden alıntı: canbayraktar

quote:

Orijinalden alıntı: drean67

arkadaşlar şarj süreleriniz nasıl batarya tamamen bittiğinde kaç dakikada %100 oluyor paylaşırsanız sevinirim ve bu batarya problemi olan telefonlar nasıl tespit edilecek telefonumun problemli olup olmadığını nasıl anlayacağım

Onlar Amerika ve diğer ilk dağıtım yerlerinde ortaya çıktı Türkiye'de o cihazlardan yok merak etmeyin...

teşekkürler can bayraktar silver 64 gb aldım ve ilk geldiği zaman genpaya hemen aldım 64 gb silver'ın çok satmadığını düşünerek şüpheye kapıldım 64 gb çoğu kişi almıyor zaten bide bu kaçıncı parti olduğunu falan nasıl anlayacağız benim seri numaram dn ile başlıyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zozorla

quote:

Benden başka parmak iziyle sorun yaşayan var mı? Telefonu kullanmaya başlayalı 1 ay oldu, ilk başlarda sorun yoktu direk tanıyordu, daha sonra 5 parmak izine de aynısını tanıtmama rağmen, ilk başlarda tanıyor hep, ama ertesi gün hep yeniden dene diye tanımıyor. Her gün ayarlamak istemiyorum bunu sıkıntısı ne olabilir acaba?

valla hocam düzgün çalıştığı zamanlarda bir back up yaptıysan direk oraya restore et, yazılımsal olup olmadığını anlamak açısından.. JB yaptın mı bu arada tel'e?
    ben de yeni aldım telefonu, bu akşam bir back up alayım ilerde bu tür bir sorunla karşılaşırsam denerim...

Şimdi 7.1 Betayı yüklüyorum bakalım da, bugün birşey farkettim sabah dışarı çıktığımda tuş ve elim kuruyken direk çalışıyor dokunur dokunmaz. Ama benim elim çabuk terler hafif bi terlediğinde çalışmıyor. Sanırım doğuştan şanssızım benim gibi eli çok terleyen varsa 5S'in parmak izi sizi deli edebilir

Benimde çok terler :) Bereket kış şimdi yazın zorlanırız gibime geliyor.

• Şeffaf Silikon kılıf alacaklara fikir niteliğinde

• 
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.