Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O borsada mavi noktanin oldugu cizgi varya tam multitaski actiginiz anda oraya dikkatli bakar misiniz acaba ?
  • Artles kullanıcısına yanıt
    evet multi taskın tam açıldığı sırada mavi çizgi oynaşıyor, hatta kamera ikonunun altındaki ve üstündeki çizgiler de oynaşıyor...
  • Sonunda bu yorumu atıyorum şükürler olsun :)

yaz benide , 16 gb GOLD
  • Benden başka parmak iziyle sorun yaşayan var mı? Telefonu kullanmaya başlayalı 1 ay oldu, ilk başlarda sorun yoktu direk tanıyordu, daha sonra 5 parmak izine de aynısını tanıtmama rağmen, ilk başlarda tanıyor hep, ama ertesi gün hep yeniden dene diye tanımıyor. Her gün ayarlamak istemiyorum bunu sıkıntısı ne olabilir acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihazlarını Turkcell'den 2 yıl faturaya ek alanlara birşey soracağım garanti KVK dime ?
  • Herkese iyi geceler! Bugünde benim 16GB gold teslim edildi yalnız home tuşu biraz sesli çalışıyor. Forumda aynı problemi yaşayan ve telefonu değiştiren var mı? Apple store üzerinden değişim işlemi nasıl yapılıyor? Herşeyden öte sizce bunun için değişime göndermeye değer mi? Değişimden sonra swap cihazlar verildiğine dair söylentiler var bu ne kadar doğru?
  • 2 aralık pazartesi akşam verdiğim sipariş kargoya verilmiş bir ara çok bekleyeceğiz dedim ama fazla sürmedi.Aynı gün Apple Store'dan alan kuzenin telefonuda bugün teslim edilmişti.

• ^^KABBA^^ kullanıcısına yanıt
    Herkesinki sesli calisiyor sikinti yok dostum gonderme geri

• quote:

Orijinalden alıntı: ^^KABBA^^

Herkese iyi geceler! Bugünde benim 16GB gold teslim edildi yalnız home tuşu biraz sesli çalışıyor. Forumda aynı problemi yaşayan ve telefonu değiştiren var mı? Apple store üzerinden değişim işlemi nasıl yapılıyor? Herşeyden öte sizce bunun için değişime göndermeye değer mi? Değişimden sonra swap cihazlar verildiğine dair söylentiler var bu ne kadar doğru?

Herkesin öyle hocam, dert etme boşu boşuna. Home tuşu parmak izi sensörü yüzünden katmanlar halinde yapılmış, çıkardığı ses dışında herhangi bir sorun yok yani. Zaten alıştıkça home tuşunun yanına doğru basıp sessiz sessiz kullanmaya başlarsınız yakında, ben öyle yapıyorum. He kaldı ki normal bassanız da bi sorun çıkacağını düşünmüyorum. Ufak tefek şeylerle üzmeyin kendinizi Güle güle kullanın.

• GenPa benim ki hocam.
  • hey sizi ahbaplar az önce ne mi oldu dersiniz?
    kahrolası telefonum kilitlendi ve bu hiç hoşuma gitmedi tamam mı?
    eminim bu işin arkasinda federaller vardır fakat aah lanet olsun adamım bu telefonun sorunu ne ha?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yüksek grafikli oyunları 15 dk oynadıgımda telefon çok ısınıyor ateş gibi oluyor. Acaba arızalmı sizdede oluyormu
  • quote:

Orijinalden alıntı: gandalff

hey sizi ahbaplar az önce ne mi oldu dersiniz?
    kahrolası telefonum kilitlendi ve bu hiç hoşuma gitmedi tamam mı?
    eminim bu işin arkasinda federaller vardır fakat aah lanet olsun adamım bu telefonun sorunu ne ha?

siyah iphonelerde var bu durum dostum kahrolası amerikalılar ırkçılığın bukadarı
  • quote:

Orijinalden alıntı: canbayraktar

quote:

Orijinalden alıntı: beşkazalı48

Arkadaşlar 3G ile
    Sıkıntım devam ediyor aynı yerden ios 6 4s Avea benim 5s ten daha iyi nete giriyor bazen bende donmalar oluyor ama bazen de şak diye açılıyor sayfa yardım bekliyorum

iOS 7 yüklü 4 4S ve 5 ile yan yana test yapma imkanınız var ise birde öyle deneyin...

Aynen bu testler yapıldı az çok sorunu bulduk yani sorun da yok 4s bir iki çubuk 3G de bile makul performans veriyor ama 5s bir iki çubuk 3G de biraz kasıyor gibi belki bu iOS 7 son sürüm yada 64 Bit işlemcinin handikap yapması yada bana öyle geliyor ama 3G şebekesinin 4 ve 5 diş çektiği yerlerde uçuyor hatta bir arkadaşımın Turkcell 5s ile benim Avea 5s 3G yi karşılaştırdık ezdim geçti. . Tbulunduğumuz yerde Avea 3 g de daha başarılıyydı amaaaa yiğidi öldür hakkını yeme 3G genel performansa bakınca GSM operatörleri arasında en yaygın 3 g hizmeti sunan Turkcell

• iPhone 5S Gold - 16GB

Alet çok iyi yeaaa...

Beyler bu arada benimde power tuşunda hafif bir sallantı var ama şeffaf silikon kılıf ile ulay tamamdır. Hem elime daha güzel oturdu hemde telefonu tem ekran üstüne hemde arka tarafına masa üstüne rahatca koyabılıyorum.

Yalnız bir sorum olacak: acaba bu parmak okuyucu özelliğini bir uygulama kullanırken ana ekrana dönebilmek için kullanamazmıyız? Tuşa baskam yerine parmak okutsak da tuş zamanla sorun yaratmasa... Var mı böyle birşey...
  • quote:

Orijinalden alıntı: neyro61

iPhone 5S Gold - 16GB

Alet çok iyi yeaaa...

Beyler bu arada benimde power tuşunda hafif bir sallantı var ama şeffaf silikon kılıf ile ulay tamamdır. Hem elime daha güzel oturdu hemde telefonu tem ekran üstüne hemde arka tarafına masa üstüne rahatca koyabılıyorum.

Yalnız bir sorum olacak: acaba bu parmak okuyucu özelliğini bir uygulama kullanırken ana ekrana dönebilmek için kullanamazmıyız? Tuşa baskam yerine parmak okutsak da tuş zamanla sorun yaratmasa... Var mı böyle birşey...

O dediğinden yok ama assistive touch kullanabilirsin

• Flowles kullanıcısına yanıt
    Onu biliyorum kullanıyorum zaten ama parmak okuyucu ile bu şekilde kullısa çok iyi olurdu
  • neyro61 kullanıcısına yanıt
    İyi olurdu tabi hatta orta tuşa hiç basmadan direk parmagımızı okutunca kilit açılsa dahada iyi olurdu

• 547821ug547821 5 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun kardeşim ;)
  • Flowles kullanıcısına yanıt
    o oluyor zaten kilitli ekranda orta tusa basmadan parmak okutunca ekran acılıyor, değil mi?
  • 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.