Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Artles

Ben dengesiz isikli ortamda cektim 2 defa cikti bi dahada cok denememe ragmen cikmadi

Böyle ortamlarda çizgiler oluşuyor zaten ama normal şartlarda flaşlı çekimlerde hiçbir sorun olmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Milk with Oreo kullanıcısına yanıt
    Evet dostum telefon mükemmel zaten valla göndermeye kıyamam ben bunu ^^
  • Ne kadar çok sorun yaşıyan var halbuki üst tuşun ses yapmasından başka dediginiz sorunların hiçbiri yok bende
  • 5S 16GB Gold,Turkcell'in sitesinden 2149TL World Card 12 taksit ile aldım bakalım kaç gün sürecek renge çok zor karar verdim ama sanırım pişman olmayacağım.
  • Beyler merhaba 4 gün önce note 3 aldım beyaz acil paraya ihtiyacım olduğu için satıyorum. Kutusuyla faturasıyla sıfır kılıf jelatiniyle 1650 Tl ye satacağım Ankara içinde olanlar yarın elden gösteriyim baksın telefona. İrtibat numarası 05535011192

• gün içind eft saatini kaçırdım ama yinede yarın için talimat vererek parayı gönderdim yarın direkt siparişi onaylarlar mı yoksa yine beklermiyim acaba bide misal bana 17 aralık / 24 aralık diye gün verdiler bunun öncesinde gelmesi mümkünmüdür
  • quote:

Orijinalden alıntı: c3b1r

Turkcellden alınan cihaz sadece turkcell hatlarda kullanılmıyor değil mi ?

hocam bana kalırsa oradan alma aldığım iphone 5 cihaz sarı ekranlı geldi iade ettim apple storedan sipariş verin hem daha ucuz :)
  • Arkadaşlar 5S ile ilgili bir sorum olucak. Son 3-4 gündür AppStore'dan ne bir uygulama indirebiliyorum ne de mevcut uygulamalara güncelleme yapabiliyorum. Örneğin ücretsiz bir uygulama yüklemek istediğimde 'Satın alınamıyor daha sonra yeniden deneyin' gibi bir uyarıyla karşılaşıyorum aynı şekilde güncelleme yapmak istediğimde de bu sorunla karşılaşıyorum yardım edebilirseniz sevinirim.
  • ARkadaşlar bu telefonda bellek gittikçe neden azalır anlamıyorum.Subvay surf oyna azalıyor faceye gir azalıyor.Dün bir arkaadaş program tavsiye etti ama yapamaıdm onunla.Başka yolu yok mu sürekli cash bellek denilen şeyi tamizlemek mi gerekiyor .Uygulamaları komple silsem düzelir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.Uzun

quote:

Orijinalden alıntı: c3b1r

Turkcellden alınan cihaz sadece turkcell hatlarda kullanılmıyor değil mi ?

hocam bana kalırsa oradan alma aldığım iphone 5 cihaz sarı ekranlı geldi iade ettim apple storedan sipariş verin hem daha ucuz :)

Bütün 5S ler iPhone 4 ve 4S e göre sarımtırak renktedir...

• buradaki 5s kullanıcıları tecrübelerinize dayanarak pil konusunda fikirlerinizi payşaşır mısınız?
    daha dün bir yerde yine 5s in pili çabuk bitiyor falan şeklide bir sohbet vardı.
    daha önceki iphone lara göre durum nedir 5s te?
  • Sanirim Apple Store'da her hafta bazi uygulamalar indirime giriyor. Bunlari nasil görebilirim ?
  • merak edenler için yazayım 5s 32 gb silveri türkcell mağazasından kasımın 29 u sabah 8.40 gibi sipariş verdim yarın öğlen gibi kargoya verdiler yani cumartesi, pazartesi 12 dede elime ulaştı yani 4 günde geldi bana istanbul üsküdarda oturuyorum telefon sorunsuz kullanıyorum alan ve almayı düşünen arkadaşlara hayırlı olsun.
  • efesb kullanıcısına yanıt
    8 saat kullanım 24 saat beklemede gidiyor 2-3 gündür normal kullanımda test ediyorum banada az geldi . ios 7.1 ile düzelicektir diye umut ediyorum.
  • fbliberkay kullanıcısına yanıt
    ayarlardaki appstore bölümünden çıkış yapıp, tekrar girmeyi denedin mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Fx_57,5

quote:

Orijinalden alıntı: Gamlı Baykuş

Eh ben de androidde sosyal medya anlaminda memnun degildim, gec gelen bildirimler, kalitesiz iOS cakmasi uygulamalar, sifir tablet destegi...

haklısın sadece 16gb yetp yetmiyeceği konusunda şüpheliyim arada 350tl fark var 32gb ile

aynen hoca 32 gb den aşağısını almayın hatta mümkünse 64gb alın yarın ios8 2gb olur setup ı kurunca 5 gb olur size alan kalmaz
  • M.Uzun kullanıcısına yanıt
    Apple storedan aldım hocam 16 gb uzay grisi+ siyah case. Çok bekletmezler umarım
  • Arkadaşlar elimde 5 adet Ultimate shield tam gövde koruyucu var geliş fiyatından bırakıyorum sanalpazar var. Kaçırmayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhabalar ; bende iphone 5 s alıcam ama kafamda bazı sorular var kullanan arkadaşlardan bu konuda yardım istiyorum . öncelikle turkcell online magazsından alan arkadaşlara sormak istiyorum bir sorun yaşadınız mı ekranı sarı vs gıbı biseyler okudum ? bide sadece turkcell hatlarda mı çalışıyor ben avea kullanıyorum hat sorunu olurmu acaba. ikinciside 16 gb mı 32 gb mı almalıyım yarın bır guncelleme gelir hafıza alanı daha azalır vs dıye 32 dusunuyorum apple storedede fıyatı 2.499 turkcell online magazada 2.399 tl 100 tl lik bir fark var. kafam cok karıştı bide sorunlu cihaz gelir mi diye de kısmetsızlıgım olur. anlayacagınız cok kafam karıştı bu konuda bılgısı olan arkadaşlar yardım ederse sevınırım iyi aksamlar
  • Arkadaşlar şu bölüme bakar mısınız?ne anlatıyor.kullandıklarım 1 gb kesinlikle etmez sebebi ne olabilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mypolo -- 2 Aralık 2013; 23:43:11 >
  • 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.