Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: egecano Daha Az
1 Kayıtlı Üye
22.512
Cevap
232
Favori
760.899
Tıklama
Giriş
    921 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: EknCn

Hocam size 2 sorum olacak;
    1) 5s nasıl 930 lira etti ben XR için sormuştum çok komik bir sayı söylemişlerdi bana.
    2) Deji bataryadan gerçekten memnun muydunuz kaç ay kullandınız? 5-6 ay da bir yenilemek kötü bişey telefoncular 100 lira istiyor dandik bi batarya'ya orijinal diyorlar da kimi yiyorsunuz yan sanayi takıyorlar işte. :)

Alıntıları Göster
    Nasıl 930 etti ben de bilmiyorum :) sisteme IMEI ile giriyorlar temiz kullanmıştım zaten parmak izi tuş falan çalışıyordu ekran da sağlamdı otomatik bı fiyat çıkıyor zaten. 7-8 aydır kullaniyordum en son deji vardı içinde. Daha önce telefoncudan değiştirdim 2 defa düzen tutmadı en sonunda kendim deji almistim. Bataryayi telefoncudan almayın deji alın geçin bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    830 Mesaj

Hangi mediamarkt bu ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Rdmsy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    921 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: harock

Hangi mediamarkt bu ?

Alıntıları Göster
    Ben çorumdan aldım. Hepsinde vardır heralde

Sadece iPhone cihazları icin mi sağlanıyor bu olay yoksa diğer cihazlar icin de mevcut mu acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    921 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: harock

Sadece iPhone cihazları icin mi sağlanıyor bu olay yoksa diğer cihazlar icin de mevcut mu acaba

Alıntıları Göster
    Bütün cihazlar için diye biliyorum. Ama bu kampanya ile satiş yapılacak cihaz sayısı sınırlı galiba.

|
    |
    Selamlar arkadaşlar. üst düzey akıllı telefon kullandım uzun zaman. ikinci el alıp piyasası düşmeden sattım. ilk çıktığı senelerde aralıklarla 2-3 kez iPhone 5s'de kullanmıştım. Son üç telefonum Xiaomi Mia2 Fite, iPhone XS Max ve Samsung S10e idi.

2 aydır tuşlu telefon kullanıyorum. Radyosunu çok seviyorum özellikle ancak yakında okul açılacak ve maillere, mesajlara bakabileceğim, bankacılık işlemleri için kullanabileceğim bir telefon lazım. 5s içimde hep bir sevda olarak kalmıştır. Bu nedenle bir 5s alacağım ve uzun zaman onu kullanacağım. Yalnız şu iki ayda anladım ki akıllı telefonsuzluk özgürlükmüş resmen. Instagram ve twitterı da kapattım iki ay önce. kafam rahat. Hele wats up'ın olmaması müthiş bir şey.

Şimdi 600 TL'ye çok temiz bir 5s buldum. Sadece şarj aleti var. Pili yeni değişmiş. En önemlisi ekranda sararma yok. 20'ye yakın 5s'e baktım ekranında sararma olmayan yoktu.

Şimdi ya bu 600 TL'lik cihazı alacağım ya da elektromanya ya da N11 gibi mağazalardan yenilenmiş cihaz alacağım. onlarda 800-900 civarında.

Bana bir fikir verin, sizce hangisini alayım.

• Uzaklaştırılmış 2 gün cezanın, 1 gün 19 saat 6 dakika kadarı kaldı.
    4 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: osman sifil

Selamlar arkadaşlar. üst düzey akıllı telefon kullandım uzun zaman. ikinci el alıp piyasası düşmeden sattım. ilk çıktığı senelerde aralıklarla 2-3 kez iPhone 5s'de kullanmıştım. Son üç telefonum Xiaomi Mia2 Fite, iPhone XS Max ve Samsung S10e idi.

2 aydır tuşlu telefon kullanıyorum. Radyosunu çok seviyorum özellikle ancak yakında okul açılacak ve maillere, mesajlara bakabileceğim, bankacılık işlemleri için kullanabileceğim bir telefon lazım. 5s içimde hep bir sevda olarak kalmıştır. Bu nedenle bir 5s alacağım ve uzun zaman onu kullanacağım. Yalnız şu iki ayda anladım ki akıllı telefonsuzluk özgürlükmüş resmen. Instagram ve twitterı da kapattım iki ay önce. kafam rahat. Hele wats up'ın olmaması müthiş bir şey.

Şimdi 600 TL'ye çok temiz bir 5s buldum. Sadece şarj aleti var. Pili yeni değişmiş. En önemlisi ekranda sararma yok. 20'ye yakın 5s'e baktım ekranında sararma olmayan yoktu.

Şimdi ya bu 600 TL'lik cihazı alacağım ya da elektromanya ya da N11 gibi mağazalardan yenilenmiş cihaz alacağım. onlarda 800-900 civarında.

Bana bir fikir verin, sizce hangisini alayım.
    Kesinlikle alınmaz 600tl çok fazla. İyi arastirin 400 den 350 den kutulu telefonlar gördüm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    385 Mesaj
    Cihazı 500'e ikinci el aldım. gayet temiz, hiçbir sorunu yok. Ancak batarya yarım günde bitiyor, sanırım değiştireceğim.
    Yalnız çok önemli bir sorunum var.

11 Gb sistem dosyası görünüyor, spotify'dan şarkı dahi indiremiyorum. İki kez telefondan sıfırladım, iki kez de iTunes üzerinden format attım. ancak önce 5 gb seviyelerine geliyor sistem hafızası, sonra yeniden 9-10 seviyelerine yükseliyor.

Bundan kurtulmanın bir yolu var mı acaba?

Cihazı 500'e ikinci el aldım. gayet temiz, hiçbir sorunu yok. Ancak batarya yarım günde bitiyor, sanırım değiştireceğim.
    Yalnız çok önemli bir sorunum var.

11 Gb sistem dosyası görünüyor, spotify'dan şarkı dahi indiremiyorum. İki kez telefondan sıfırladım, iki kez de iTunes üzerinden format attım. ancak önce 5 gb seviyelerine geliyor sistem hafızası, sonra yeniden 9-10 seviyelerine yükseliyor.

Bundan kurtulmanın bir yolu var mı acaba?
    Hocam 5S için yarım gün batarya performansı iyi öncelikle onu belirteyim. Hafıza sorunu da 16 GB olduğu için artık yetmiyor, sistem çok yer kaplıyor.
    |
    |

bu durum normal değil 5gb civarında olması lazım sistem dosyası kendi kendine 11 gb a çıkması çok ilginç
    |
    |
    osman sifil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bir de beji batarya aldım, bugün taktım, dur bakalım ne olacak.

O değil de şu telefonu kullanırken aldığım hazzı, ne XSMax'ten ne S10e'den aldım yeminle.

Ulan apple şunu bir tam çerçeveli versiyonunu çıkarmadın. Belki seneye artık. Bu kasada başka bir iPhone çıkana kadar bu telefonu kullanacağım artık.

Telefonu formatlayınca epey azaldı sistem dosyalarının kapsadığı alan. 5.7 seviyelerine geldi.

Bir de beji batarya aldım, bugün taktım, dur bakalım ne olacak.

O değil de şu telefonu kullanırken aldığım hazzı, ne XSMax'ten ne S10e'den aldım yeminle.

Ulan apple şunu bir tam çerçeveli versiyonunu çıkarmadın. Belki seneye artık. Bu kasada başka bir iPhone çıkana kadar bu telefonu kullanacağım artık.
    Apple'ın hayranı olduğum tek cihazı :)

Dört buçuk sene kullandım, sattım. Şimdiki aklım olsa zamanında her renginden bir tane kapalı kutu alır bir ömür saklardım :)

Benim gözümde Apple'ın en beğendiğim cihazıdır bu :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

SAMSUNG Galaxy Note Fan Edition
  • Binbaşı
    1299 Mesaj

Yerine aldığınız cep telefonuna göre ek fiyat çıkarabiliyorlar , mesela note 10 için 1200 lira civarı fiyat söylemişlerdi.
    |
    |

iPhone 5s Kullanıcı Kulübü

iPhone 5S 32GB Beyaz

[/center
HızlıCevap
Reklamlar
e-ticaret
üniversite
SEO
Paykasa
son dakika
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.