Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (1124. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11221123112411251126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İOS 7 5S’de iyiydi ama ben o zamanlar 4S kullanıyordum ve çok kötü çalışıyordu yani. Bir uygulamaya girmek 5-6 saniye sürüyordu bu süre İPhone 4’de 10-11 saniyeydi. Sonra iyice kanser edince Ekim 2013’de 5S aldım. Hatta 5S değilde 5 almayı düşünüyordum ama iyi ki almamışım. Şimdi İOS 10 yüklü İPhone 5’ler de adamı kanser ediyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar ,
    Yakın zamanda bir iphone 5s cihaz aldım. Kullanım ömrü sizce daha ne kadar uygulama destegi alır . Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erulisse

Merhabalar ,
    Yakın zamanda bir iphone 5s cihaz aldım. Kullanım ömrü sizce daha ne kadar uygulama destegi alır . Teşekkürler
    iOS 13 gelmeyecek, uygulama desteği devam eder iphone bu konu da diğer markalar gibi değil örnek vermek gerekirse iphone 5s varken note 3 vardı şu an note 3 ün yüzüne kimse bakmaz ama iphone 5s hala popüler ve güncelleme alıyor.
    O yüzden içiniz rahat olsun, uzun bir süre daha kullanabilirsiniz.
  • erulisse E kullanıcısına yanıt
    1-2 sene daha gider :)

• 1-) 5s için en iyi sürüm hangisi?
    2-) şuan 11.4.1 kullanıyorum dokunmatik entegresı değişti ama dokunmatik sorunları var

• Arkadaşlar sizden bir tavsiye rica edeceğim, iPhone 5s telefonum yere düştü ve ekranı çatlamadı ama ekran full kırmızı renk oldu birşey görünmüyor. O halini videoya çektim linkini de atıyorum. İstanbul Beylikdüzü’nde güvenebileceğim gidip ekranını yaptıracağım sağlam bir tamirci var mı ve maliyeti tahmini ne olur sizce bu hasarın
    https://drive.google.com/file/d/15gPOLj22esDx30ZHGZW0Oq8hcf3FGrF2/view?usp=drivesdk

• 5S'imin Bataryasını değiştirmeyi düşünüyorum fakat illaki orjinal almak şart mı ?
    Yan sanayi telefoncudan taktırsak sorun olur mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3D'ne BANDIM

5S'imin Bataryasını değiştirmeyi düşünüyorum fakat illaki orjinal almak şart mı ?
    Yan sanayi telefoncudan taktırsak sorun olur mu ?
    Deji almani tavsiye ederim yan saniyeler arasin en iyilerden bence.

• Pil sağlığına bakacağımız sağlam bir program tavsiyesi olan var mı ?
  • erulisse E kullanıcısına yanıt
    2 sene veriyorum. ama yazılım olarak. donanımı bilmem
  • Beyler 5s cihazımda şuan 11.4.1 sürümünü kullanıyorum 12.3 veya 12.3.1 e geçmeye değer mi ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: HDogus

Beyler 5s cihazımda şuan 11.4.1 sürümünü kullanıyorum 12.3 veya 12.3.1 e geçmeye değer mi ??
    Yarina kadar beklerseniz yuksek ihtimal 12.4 final surumu cikacak.ben 12.4 beta 5 kullaniyorum pil suresi,isinma,performans vb bayaa iyilestirilmis.diger surumlere gore cok iyi.umarim finalde bozmazlar..

• iPhone 5s'i iTunes programına bağlayınca iTunes programı donuyor.Aynı sorunu yaşayan var mı?
  • iPhone 5s Safari tarayıcıdan forumun mobil sürümüne girildiğinde üst tarafta turuncu bir arkaplan görülüyor.Ancak herhangi bir konu içine girince üstteki turuncu alan kayboluyor.Yani normal beyaz arkaplana dönüyor.

Aynı sorun sizde de var mı?

Soldaki anasayfa,sağdaki ise konu içinden bir görüntü

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

• Siyah renk iphone 5s aramaktayız. Satmak isteyen arkadaşlar pm atabilir en fazla 450 civarı düşünüyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kullandigim en son iphone buydu ekrani cok kucuk bunun haha cok komik bir cihaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Leon FR

Ben ios 7'yi 5s'te gördüm. İlk kullandığım iPhone idi :)

Hiç kullanmadım ama ios 6'yı da çok övüyorlar. Apple'ın en hızlı sistemiymiş, öyle diyorlar. İos 6'lı bir iPhone 5'imin olmasını isterdim :)

Alıntıları Göster
    ios 5.1.1 i iphone 4 de 2 sene 7 ay hic guncellemeden kullandim jbliydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sturmgewehr44 -- 11 Temmuz 2019; 9:55:54 >
  • Merhaba arkadaşlar,

Şu an iOS 11'e dönebiliyor muyuz?
  • SkyTech74 kullanıcısına yanıt
    hayır, apple eski sürümleri imzalamadıkça istediğimiz bir sürüme dönemiyoruz maalesef

• juniorcaesar kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 11221123112411251126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.