Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: metaus Daha Az
1 Kayıtlı Üye
22.509
Cevap
232
Favori
760.526
Tıklama
Giriş
    869 Mesaj

Olmuyor, kasaları çok farklı 5S ile 5C nin .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    orkan_pp.1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    iPad Air 2 Wi-Fi 64GB (Troy Store) Uzay Grisi iPhone 5S 16GB (Teknosa) Altın Sarısı iPad 2 16GB (Teknosa) Beyaz MacBook Pro 2015 128GB (Vatan PC) iPhone X 64GB (Troy Store) Ya iPad'imdem Ya Mac'imden Yada iPhone'umdan göndermişimdir.&#128512;
  • Binbaşı
    1057 Mesaj

aynı telefona 4 kere ekran degiştim. N11 sitesinden alıp. Touch id söküp yeni ekrana takınca eskisi gibi çalısıyordu. 5S lerde ekranla touch id arasında bir ilişki yok.
    |
    |
    Gorkem.IX kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
    38 Mesaj

Sırf şarz için güncelledim ama pek bir faydasını göremedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Node kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6365 Mesaj
    Bir iPhone 5s'im var, sanırım dfu loop oldu. Sadece elma logosu gidip geliyor, iTunes'a bağlanın ekranı yok. Çözüme kavuşturamadım.

• Onbaşı
    38 Mesaj

Malesef her güncelleme de bir korku ile aklıma gelen şey bu sefer sizin başınıza gelmiş.

Benim başıma geldiğinde apple ile destek kurmuştum tabi telefonum açılmadığı için başka bir telefon gerekiyor.Sms felan gelmeyince iş zorlaşıyor daha sonra pc den itunes programı ile bağlantı yapılıyor.

Daha sonra orjinal bir usb kablosu ile bağlantı yapıp güncellemeyi indiriyorsunuz.

Burda önemli olan telefonunuzdaki verileri kaybetmemek yedekleme yaptıysanız numaralar ve medyalar geri geliyor.

Bazen de fabrika ayarlarına dönebiliyor telefon bu tamamen şans.

Bence apple ile çevrimiçi bağlantı kurup daha sonra telefon ile adım adım güncellemeyi pc yardımıyla bitirin.

Geçmiş olsun

|
    |
    esmerbuyucu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6365 Mesaj

Cihaz zaten 2 senedir bu halde. Daha önceleri iTunes'a bağlıyordum "-50" hatası veriyordu. Bizzat Apple Store'a götürdüm zaten, onlar da yapmadı. Dfu moduna girdi, onu düzeltsem bari iTunes'a bağlayıp bilgisayar algılasa hatanın sebebini bulup yapabilirdim.

|
    |
    zafer1910 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: zafer1910

Sırf şarz için güncelledim ama pek bir faydasını göremedim.
    Teşekkürler. İOS 12.1'de kalacağım. Zaten 12.1.1 ve 12.1.2 imzaları da kapandı. Sadece İOS 12.1.3 açık.
    |
    |
  • Yarbay
    2066 Mesaj
    Merhabalar, 5s ilk sahibi olduğumuz bir telefon var, hiç ios güncellemesi yapmadık, ios7 vardı içinde, ve whatsapp'a son gelen güncelleme ile whatsapp'a giremez oldu.

Bu noktada jailbreak yaparak ios 8 yada ios 9'a çıkmak mümkün müdür acaba?cihazın çok güncel uygulamalarla falan hiç işi olmaz. Whatsapp, facebook gibi temel uygulamalara girebilsin yetiyor, yavaşlamasını istemediğim için yol arıyorum.
    |
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: webconn

telefon arızalandı ( android )5s aldım bir akradaşdan geçici olarak böyle pil görmedim telefon tabi doğal olarak bitmiş durumda 10 dk da yüzde 20 gidiyor kafadan
    En büyük handikapı bataryası telefonun zaten. Bataryası şöyle 3000mah falan olsa inan başka telefon almayı hayatta düşünmem, kaç yaşında ama hala yeni çıkan bir çok android telefona taş çıkarır hala. Ama kablolu telefon gibi valla prizle yaşıyoruz

quote:

Orijinalden alıntı: oca57

10.3.3 teyim bir tarafım gıdıklıyor hadi gecelim diye , arada kaldım su an baktım 12.1.4 görünüyor yazılım indirde..
    Aman hocam oyle bir sey yapmayin. Suan imkan olsa 9.3.5 e gecer orada kalirim ama malesef yapamiyorum. Ozellikle wifi performansi cok kotu oldu yeni sürümlerle

|
    |
  • Binbaşı
    1277 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: HunterInTheNight

En büyük handikapı bataryası telefonun zaten. Bataryası şöyle 3000mah falan olsa inan başka telefon almayı hayatta düşünmem, kaç yaşında ama hala yeni çıkan bir çok android telefona taş çıkarır hala. Ama kablolu telefon gibi valla prizle yaşıyoruz

Alıntıları Göster
    sırf bu yüzden iphone almıyorum.Cafelerde iphone sarjı olan var mı diye dolaşanlar var
    |
    |

• Yüzbaşı
    910 Mesaj
    2 yılı devirdik. 2 yılı geçtiği için telefona format attım. Tertemiz oldu.
    İyi ki almışım diyorum. Telefon 1 kere bile kapanmadı. 1 kere bile sorun vermedi.

Yakın zamanda da yeni bir orjinal batarya almayı düşünüyorum. Çünkü bataryaların ömrü en fazla 2-2.5 yıl.
    Fiyatı da 300 liraymış ama değer. Biraz daha zaman geçsin orjinal batarya alacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3D'ne BANDIM -- 6 Mart 2019; 17:42:31 >
    Merhabalar,
    5S Telfonumu sorunsuz bir şekilde ve de cok severek kullanıyordum.Ancak telefon birden internet ,instagram ve watsapp'a girerken epey bi bekletir oldu.(hem wi-fi hem de Hücresel veride )Telefonu sıfırlasamda aynı sorun devam ediyor.Hafıza olarak da yaklasık boş 7 gb yer görünüyor.Sorun sizce neden kaynaklanıyor? Hızlandırmak için yapılabilcek bir şey var mıdır? Sürüm ios12.1.4

Babamın tam 3 sene önce aldığı 5S telefon sanıyorum ki pilden ötürü bazen pat diye kapanıp bir süre açılmıyor. Kapanması pilden ötürü onu biliyorum da açılmaması acaba telefonda sıkıntı mı var diyorum. Biraz bekleyince açılıyor ama.

Pilden dolayı kapanıp bir süre açılmadığı oluyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Hocam malesef yapacak birsey yok telefona fazla geliyor artik yeni yazilim surumleri

|
    |
    holigs18 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1644 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 3D'ne BANDIM

2 yılı devirdik. 2 yılı geçtiği için telefona format attım. Tertemiz oldu.
    İyi ki almışım diyorum. Telefon 1 kere bile kapanmadı. 1 kere bile sorun vermedi.

Yakın zamanda da yeni bir orjinal batarya almayı düşünüyorum. Çünkü bataryaların ömrü en fazla 2-2.5 yıl.
    Fiyatı da 300 liraymış ama değer. Biraz daha zaman geçsin orjinal batarya alacağım.
    Babam iPhone 5s'iyle beş yılı devirdi, orijinal bataryası hala üzerinde. Bu halde bile bir günü rahat çıkarıyor. Kullanım şekli önemli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

SAMSUNG Galaxy Note Fan Edition
HızlıCevap
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
Blogio
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
Lastik Fiyatları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.