Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
22.508
Cevap
232
Favori
760.213
Tıklama
Giriş
    1801 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Musab

iphone 5s telefonumun batarya performansı iyice düştü. Artık bataryayı değiştirmenin vakti geldi diye düşünüyorum. İçinizde bataryayı değiştiren var mı? Hangi markayı tavsiye edersiniz? ve en önemlisi istanbul da bu iş için kimi tavsiye edersiniz?
    Bu sorunun cevabnı ben de beklemedeyim ve batarya mı yoksa u2de mi sroun var anlama yöntemi var mı acaba
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Musab

iphone 5s telefonumun batarya performansı iyice düştü. Artık bataryayı değiştirmenin vakti geldi diye düşünüyorum. İçinizde bataryayı değiştiren var mı? Hangi markayı tavsiye edersiniz? ve en önemlisi istanbul da bu iş için kimi tavsiye edersiniz?
    Deji batarya yi alın bana ulaşın. Evime davet edebilirim, pilini değiştiririz.

Orijinalden alıntı: aydinozsoy

Deji batarya yi alın bana ulaşın. Evime davet edebilirim, pilini değiştiririz.

Alıntıları Göster
    Deji artık 5s icin 1700 mah üretimini durdurmuş hiçbir yerde bulamadım. 1560 olanları tavsiye eder misiniz? Ya da ikisi arasında gerçekten fark olabilir mi aldatmaca mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rdmsy -- 7 Temmuz 2018; 0:51:30 >

Orijinalden alıntı: Rdmsy

Deji artık 5s icin 1700 mah üretimini durdurmuş hiçbir yerde bulamadım. 1560 olanları tavsiye eder misiniz? Ya da ikisi arasında gerçekten fark olabilir mi aldatmaca mı?

Alıntıları Göster
    Ben 1560 olanı aldım çok fark edeceğini sanmıyorum. Dün batarya süremin 2:30 saat olduğunu görünce artık bunu değiştirmenin zamanı geldi dedim :). Bide vik vik oynayan panelin plastiğini yapıştırabilsem çok iyi olacak. Japon sürerken panele sıçrattım ve paneli bozmuştum :).

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: alperen_69

ios 12 beta 3 yükeleyen arkadaşlar durum nasıl
    +1 yazılım güncelleyen Yok mu ? :)

|
    |

|
    |
    Ios 12 public beta 2 , birçok uygulamada gözle görülür şekilde hızlanma var , sistem uygulamaları da öyle. Pil ios 11.4 ile aynı görünüyor, henüz pek buga da rastlamadım. Gündelik hayatı olumsuz etkileyecek bir bug görülmezse eğer, public beta yüklenebilir diye düşünüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    5182 Mesaj
    Tüm iphonelere zam geldi bizimki kaç eder acaba 2.el i
    |
    |
    Arkadaşlar dejinin iki bataryasi var biri siyah biri yeşil. Hangisini kullaniyorsunuz telefon her işimi görüyor. Zaten genellikle youtube,101 okey,whatsapp takildiğim için hemen hemen her işimi görüyor ışık iyi olan ortamdada kamerasi benim işimi görüyor. Orjinal bataryalar ateş pahasi.

Siyah olan 1700 mah renkli olan 1560 mah. Orijinal çıkışı 1560 mah zaten. Ben 1700 mah aradım ama üretimini durdurmuş deji. Siz bulabildiniz mi?

|
    |
    nediyonlasen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Tam iki sene önce kardeşime aldığım iphone 5s de yaklaşık bir senedir konuşurken ekranda donma, yine konuşurken aşırı ısınma sorunu vardı. Bazen ekranın kendi kendine donduğu da oluyor du, bir kaç dakika sonra kendiliğinden düzeliyordu. İhmal ettik, garanti süresinin bitmesine 3 gün kala artı troy servise elden bıraktık. Bu gün takip numarasından baktım ve aşağıda ki raporu gördüm. Bu arada telefon 9-3-5 sürümünde.Rapora göre telefon neredeyse yeni gibi. resetleyip güncellemişler, bunu bende yapardım ama sıkıntı olmasın diye uygulamadım. Bu ast2 testi neyin nesidir bilen var mı?Pil 2 yılda nasıl bu derece iyi kalabiliyor. Hemen her gün şarj oluyordu. Ayrıca güncelleme ile ısınma sorunu giderilebilir mi. Benim de aynı tarihte aldığım 5s im var ve bu sorunların hiç birini yaşamadım, üstelik ben de 9-3-5 sürümündeyim. Neyse gelsin bakalım, bir de 70 TL lik ekran koruyucu söktüler, bari ona ellemeselerdi.

Servis Raporu: İNCELENDİ.TEST EDİLDİ.AST2 TANILAMA TESTLERİ YAPILDI.ANALİZ VERİLERİNDE ISINMA KAYDINA RASTLANMADI.DONMA GÖRÜLMEDİ.PİL ÖMRÜ %95 ORANINDA BAŞARILI.BELİRTİLEN ŞİKAYETLER KULLANILAN YAZILIMDAN VEYA YEDEKLEMEDEN KAYNAKLANIYOR OLABİLİR.CİHAZ RESTORE EDİLDİ.GÜNCELLEME YAPILDI.HAZIR.

• Yüzbaşı
    823 Mesaj

Muhtemelen cihazı son sürüme güncellendiler 11.4.1 r geçmiş olsun

|
    |
    proteo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2954 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: harock

Muhtemelen cihazı son sürüme güncellendiler 11.4.1 r geçmiş olsun
    9-3-5 gayet iyiydi, eskisinden kötü olmaz umarım.Bu arada 2 yılda pili verimlilik olarak nasıl %95 ler de olabiliyor ona şaşırdım. telefonu, Spigen cam ekran koruyucuyu çıkartıp öyle aldılar,bu koruyucuyu tekrar silip temizleyip kullanma imkanı var mı dır.

Tozlanmadıysa sansın var

|
    |
    proteo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    417 Mesaj
    Telefonumun ahizesine su söküldü ses çok az gelmeye başladı önerisi olan varmı ?
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: UN!BJK

5s 1 haftadır 11.4.1 kullanıyorum 10.3.3 ten geçtim hızlanma var donma yok telefon daha iyi oldu diyebilirim.
    Bende sizinle aynı fikirdeyim ama batarya konusu kafamı kurcalar oldu. Sizde batarya kısmında bir sıkıntı yok mu?
    Arkadaşlar telefon ile apple watch kullanan var mı merak ettim? Varsa yorumunu alma şansım olursa sevinirim.
    |
    |
sohbet
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
son dakika
Lastik Fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.