Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (1103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11011102110311041105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10.3.3 devam tam sürüm çıksın bir görelim ondan sonra bakarız tabi mi 8 se almazsam 😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İlginç bir şekilde İphone 5s ios 12 beta 1 ios 11.4'ten daha iyi ve hızlı çalışıyor normalde applenin bu telefonu öldürmesi lazımdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydinozsoy

Neden inanılmaz olsun ki, iphone 4s ile aynı sayıda güncelleme alacaklar.
    ip5s ilk çıktığında bütün çevreme bu cihazın ios12 alacağını söylüyordum, bana gülüyorlardı.
    4s 6-7-8-9 aldı ama 5s 8-9-10-11-12 alacak yanı 5 sürüm alıyor 5s 4s 4 ana sürüm aldı 👍🏽

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tavukum

İlginç bir şekilde İphone 5s ios 12 beta 1 ios 11.4'ten daha iyi ve hızlı çalışıyor normalde applenin bu telefonu öldürmesi lazımdı.
    Bende güncelledim ve bariz daha hızlı ios 11 e göre. ios11 ve 10.3.3 te klavyede yazarken bile takılmalar oluyordu şimdi gayet akıcı. Bu cihaz ve iphone 6 da 1 gb ram var o yüzden bence bu yıl iphone 6 ile de buna verelim dediler. Yazılım ve donanım uyumu gerçekten çok önemli ki android de bunun acısını çekerken biz rahat rahat kullanabiliyoruz. Bir sonraki telefonum fiyatlar yüzünden iphone olmayacak ancak 5s ten çok çok memnun kaldım.

• Teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srvngrc -- 5 Haziran 2018; 22:31:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bsliali

4s 6-7-8-9 aldı ama 5s 8-9-10-11-12 alacak yanı 5 sürüm alıyor 5s 4s 4 ana sürüm aldı 👍🏽

Alıntıları Göster
    Aynen, hatta 1 sürümleri eksik bile yazmışız.

4s: 5-6-7-8-9
    5s: 7-8-9-10-11-12

Bu tablo bile 5s in efsaneler arasında yerini alacağını gösterir.
  • iOS 12 Beta ile telefon resmen şaha kalktı. Umarım bu stabilliği ilerleyen sürümlerde bozmazlar. Beta olmasına rağmen çok beğendim. Uzun süre kalmak istiyorum bu betada :)

• quote:

Orijinalden alıntı: If you my star

iOS 12 Beta ile telefon resmen şaha kalktı. Umarım bu stabilliği ilerleyen sürümlerde bozmazlar. Beta olmasına rağmen çok beğendim. Uzun süre kalmak istiyorum bu betada :)
    Pil kullanım sürelerini paylaşabilir misin

• ios 12.4’ün 2019 mayısında verileceğini de düşünürsek 6 yıl güncelleme verilecek diyebiliriz. Bu bir rekor.

• E F S A N E Başka söze gerek yok nerde samsung s4 s5 hani nerde kaç yıl oldu ios 12 alacak bir telefon kaç yıl güncelleme alıyor düşünün android in baya uğraşması lazım
  • Cedric King kullanıcısına yanıt
    Hocam güncellemeyi bugün kurduğum için yazılım arkada kodları güncelliyor olabilir. 1-2 şarj ve deşarjdan sonra yorum yapabilirim. Şu anlık iOS 11.4 ile hemen hemen aynı diyebilirim.

• Beta'da güvenlik açığı var mıdır? 10.3.1'den geçmeyi düşünüyorum da..

• Arkadaşlar ios 12 beta 1 ipsw bulup dfu mode alıp kurabilirmiyiz acaba? Birde önerebileceğiniz kaliteli batarya varmı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cedric King kullanıcısına yanıt
    Hocam iOS 11.3.1’e geri döndüm Jailbreak yapabilmek için. Açıkcası daha ilk beta ama pil konusunda memnun kalmadığımı söyleyebilirim. Telefon hızlandı baya evet ama bana pilide daha çabuk sömürüyor gibi geldi. iOS 11’in bir tık altı diyebilirim. Ekran görüntüsü alamadım çünkü pil grafik menüsü baya değişmiş yorumlayamadım. yine de benim pilim ölü olduğu için başka arkadaşların yorumlarını dikkate almak daha mantıklı olur.

• Batarya olayını çözmek lazım. İyi bi batarya ile 2019'u rahat çıkarır bu cihaz. Benim de bataryam çok kötü. Günde 2-3 kez takıyorum.

• Beta 1 karşılaştırma videolarına göre iOS 12 beta 1 su an icin iOS 10 dan hızlı 9 dan yavaş iOS 9.5 tarzında performanssın gösteriyor bakalım ileride daha da hızlanacak mi 🤔

• ios 12 betayı nasıl yükleyebiliriz telefona arkadaşlar?

• ios 11.4 kullanıyrum gayet güzel yükleyin bence 11lerin arasında bence ne iyi stabil şarj çabuk bitiyor ama zaten ios9 ile sorunlar başlamışdı yine idare eder
  • Telefonum çöktü arkadaşlar.

Normal bi şekilde telefonda takılıyordum ve ekran görüntüsünü değiştirdim. Sonra birden kapandı telefon. Açılınca beyaz arkaplanda siyah apple logosunda kalıyor. restore modunda yeni sürümü yükledim olmadı, yine restore modunda telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm itunes üzerineden yine olmadı.

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

arada böyle bir görüntü de geliyor ekran bozuk desem ama restore modunda veya elma logosu gösterirken ekran gayet düzgün.
    internette anakart arızası diyor anakart da pahalı bi şey değil mi? ben yandım başka telefonum da yok.
    yarın sabah akasya apple store a götürsem mi? garantisi biteli 11 gün oldu. :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rena34 -- 11 Haziran 2018; 2:12:57 >

• MarjinaL_Kedi kullanıcısına yanıt
    Kaç saat kullanım süresi alıyorsunuz ?

Benim sürüm 10.1.1 4 saat ekran süresi alıyorum (sadece nette takılıyorum 3G, oyun oynama Yok )

• 
Sayfa: önceki 11011102110311041105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.