Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (1099. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10971098109911001101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Venomstr

Hocam ben Iphone'dan ve IOS'dan başkasını kullanmam. Android'den çok çektim. Çok kötü, kalitesiz, kullanışsız ve sorunlu...

5s'i düşük güç modunda kullanıyorum memnunum.

Alıntıları Göster
    Sizi diğer arkadaşla karıştırmışım hocam mi6 alan oydu :D kusura bakmayın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merak edenler vardı yazayım,
    Dün telefonu 11.2'den 11.3'e güncelledim. (Güncelleme uyarısı gelmişti, direkt yükle dedim, sıfırdan kurulum falan yapmadım)
    Gayet iyi çalışıyor. Stabil, seri ve akıcı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BackConnect -- 12 Nisan 2018; 12:26:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: flat_kil

Performans olarak bir sorun yaşamadım şimdiye kadar.
    Teşekkürler. Esasen cihazımdan gayet memnunum ios 10 ile. Ama sırf 3G aç-kapa olayı için 11'e geçmeyi düşünüyorum. Düzgün bi batarya bulup taksam en az 1-1,5 sene daha kullanırım 5s'i.
  • srvngrc S kullanıcısına yanıt
    Bana kalırsa ios 10 u gittiği yere kadar kullanın derim zaten alışmışsınızdır sizde herkes gibi ayarlara girip çıkmaya :) Batarya işine güvenebilsem bende değiştireceğim ama güvenemiyorum işte hangisi iyidir ya da yeni bataryanın biraz kullanımından sonra ekran sürelerim daha kötüye mi gider aklımda bunun gibi soru işaretleri var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • srvngrc S kullanıcısına yanıt
    geç hocam para verdin sonuçta dibine kadar sömür derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RushBerry kullanıcısına yanıt
    Mi note 3 alın. Mi6 bütçe yetmezse efsane cihaz 1550 tl idi sanırım Mavi rengi çok hoş. Kamerasi en iyi 2. model xiaominin.
  • iOS sürümü 7.0.4 olan, sıfırdan farksız bir 5S var bende.

Almak isteyen ulaşsın özelden.

• realistic34 R kullanıcısına yanıt
    O sürümde nasıl kalabildin, uygulamalar normal çalışıyor mu?

• Oguz Ozcan kullanıcısına yanıt
    Yedek cihaz olarak tutuyordum. Yurt dışına çıktığımda yabancı hat takmak için vs. Artık ihtiyaç kalmadı o yüzden isteyen alsın dedim.

• 32 gblik telefonum 8,4 sürümünde kullanıyorum hala arkadaşlar fakat kullandığım banka uygulamaları 8,4 e desteğini kesmeye başladı sizce son sürüme güncelleme yapsam nasıl olur pişman olur muyum

• Apple iPhone 5s [ANA KONU]Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Arkadaşlar telefonum kendi kendine kapanıp acildiktan sonra böyle olmaya basladi yardim edin ne olur. Garantisi bitmeden 1 ay önce Apple Samsun servisine verdik garantiden saymadılar 1300 TL maliyet cikarttilar. Biz de özelden yaptirmak istedik ama bir türlü beceremiyorlar yapilidi diye bize gönderip duruyolar ama bir degisiklik yok sizce sorunun kaynagi nedir ve ne yapmam lazim.
    Simdiden hepinize tesekkürlerimi ve saygimi sunarim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turan6099 -- 15 Nisan 2018; 14:48:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: turan6099

Arkadaşlar telefonum kendi kendine kapanıp acildiktan sonra böyle olmaya basladi yardim edin ne olur. Garantisi bitmeden 1 ay önce Apple Samsun servisine verdik garantiden saymadılar 1300 TL maliyet cikarttilar. Biz de özelden yaptirmak istedik ama bir türlü beceremiyorlar yapilidi diye bize gönderip duruyolar ama bir degisiklik yok sizce sorunun kaynagi nedir ve ne yapmam lazim.
    Simdiden hepinize tesekkürlerimi ve saygimi sunarim..
    Sanırım panel bozulmuş. Sıvı teması vs oldu mu telefonda ? Güvenilir bir tamirciye telefonu gösterin sorunu size söylesin. Eğer panel degişimi gerekiyorsa panel 10-20 dolar arası bir şey onu genelde 100-150 tl ye degiştiriyorlar. Eğer anakartta vs sorun varsa sıvı teması sonucu zaten telefonu tamir ettirmeyin daha sonra da hayır gelmez. Geçmiş olsun.

• furkan1zek kullanıcısına yanıt
    Yok sivi temasi olmadi. Bi de panelden kastiniz nedir? Bir gün bi anda böyle olmaya basladi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turan6099 -- 15 Nisan 2018; 16:55:51 >
    Ekran paneli galiba dediginiz. Güvenilir bi servis de bulamiyorum Tokat gibi bir yerde İstanbul gönderdim telefon İstanbulda. Tamir etmeye calisan servis garanti vermisti ben de geri gönderdim dün. Bu 3. gönderisim.
  • Merhaba arkadaşlar,

SWAP ve garantisi devam eden iPhone 5S arayanlar varsa; altta linkini vereceğim ilanıma göz atabilirler.

https://forum.donanimhaber.com/iphone-5s-16gb-silver-rs-satilik-swap--132154406#132154406
  • quote:

Orijinalden alıntı: turan6099

Ekran paneli galiba dediginiz. Güvenilir bi servis de bulamiyorum Tokat gibi bir yerde İstanbul gönderdim telefon İstanbulda. Tamir etmeye calisan servis garanti vermisti ben de geri gönderdim dün. Bu 3. gönderisim.
    Evet ekran paneli. Aslında degiştirmesi çok zor degil ancak her bir vidanın yeri çok önemli o yüzden iyi bir yerin yapması lazım. Bende uzaktan net bir şey söyleyemem ama yine siz servisin üzerine biraz daha gidin yani durum gerçekten 1300 tl lik bir masrafsa ki sanmıyorum yeni telefon almaktan başka çareniz kalmıyor.

Cok tesekkür ederim cevap icin.
  • 5s'im hala iOS 9'da duruyor. 11'e güncellemeli mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11.3 e güncelledim gitti valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: thearcx

11.3 e güncelledim gitti valla
    nereye gitti
  • 
Sayfa: önceki 10971098109911001101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.