Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emrahsnr

görmediği modeli bulmak derken?

Modemi

Edit:ben cok yanlis anlamisim hocam bos verin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iDenis -- 1 Aralık 2013; 0:00:07 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iDenis kullanıcısına yanıt

e tamam..modemi işte...
  • Arkadaşlar ben daha telefonu almadım tax free faturası kese bilecek bir yerden alıcam ki kdv sini alabileyim :) bu yüzden teknosa yada media mark gibi şirketlerden almam gerekecek. bu arada sorum gold kullanan arakadaşlara telefondan memnunlarmı soyulma filan varmı telefonlarında ??
  • Telefonu sallayınca power tusundan ses geliyor mu ?
  • Le Blanc kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Artles

Telefonu sallayınca power tusundan ses geliyor mu ?

evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: Artles

Telefonu sallayınca power tusundan ses geliyor mu ?

Bütün hepsinde bu ses var içiniz rahat olsun...
  • 5S 32gb space gray ile aranızdayım
  • Oh be valla rahatladım lenstede birşey yokmuş sim kartı yarın takıcam umarım donanımsal da birşey yoktur..

Bu arada uzay grisine siyah applein deri kabını taktım yeminle söylüyorum koydum vitrine telefonu izliyorum bu kadar mi güzel olur adamlar yapmış harbiden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Artles -- 1 Aralık 2013; 1:01:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Safak Akpınar

estafurullah :) o anlamda olmadığını anladım zaten.. ip4 16 kullandım. video resimler ve uyg ile ksııtlı alanda kaldığımı hissettim.ip5 kardeşim de vardı 32 liği kamera iyileştikce telefon içinde ki özelliklerde geliştikçe yetmediğini gördüm bende 64 alıyım dedim :) şarj ip4 ten sonra bence normal gidiyor.. bütün gün kullandım 10 saat kullanım 4 saat aktif olmak üzere %50 şarj gitti.

Ben olsam 16,en fazla 32gb iPhone alıp,64/128 lük bir iPad alırdım

• telefonu sallayınca hiçbir yerden ses gelmiyor bende.5s 16 gb silver.
  • 5s kullanan arkadaşlar pil konusunda memnuniyetiniz ne durumda? bir kaç yorum alsak?
  • Merhaba arkadaşlar sitede aliceliker 5s satıyordu oradan alan birileri var mıdır acaba ?

• efesb kullanıcısına yanıt
    Sabah sarj ediyorum,akşam bitmiş oluyor.Oyun vs hiç işim olmuyor cihazda fakat internet gün boyu açık.Sanırım internet şarjın bitmesinde büyük etken...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reloaded16 -- 1 Aralık 2013; 11:04:52 >
  • Artles kullanıcısına yanıt
    Evet geliyor,bundan önce kullandığım 4 ve 5 te'de geliyordu.Normal bi durum sıkıntı yok ;)
  • Hocam ben pasaport kayıtsız almayı planlıyorum ancak alacak yer var mı bilmiyorum bildiğiniz güvenilir bir yer var mıdır? :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Do Diyez

Arkadaşlar telefonun ekranının sol üst köşesi bastırınca içe doğru gidiyor bende. Sizde de var mı böyle bir şey?

Evet kardeşim aynı şey bendede war ama kasa açıllığı falan yoksa bide ekran oturmuşsa sıkıntı edilecek bişey deil bence.gerçi sendede olması sevindirdi beni bi bende war sanıyodum.

• Arkadaşlar bu telefonda yakınlaştırma uzaklaştırma nasıl oluyor.illa 3 parmak mı kullanmaz.parmakları ac kapa yapıyorum olmuyor bir ayarı mı var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar sizin Iphone 5S de donanım haberde gezinirken sayfa bir yere kadar doluyor 2 sn geçtikten sonra tamamı yükleniyor sizde de benim gibimi acaba yoksa hemen yükleniyor mu

• Arkadaşlar arkadaki imei numarası,model kodu vs bayağa bildiğin yamuk yazıyor benim cihazda.En nefret ettiğim şey.Biliyorum yok artık diyenler olucak ama takıntı işte :)Aynı şekilde yamuk baskı olan varmı??
  • 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.