Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0BED128C9 -- 13 Ağustos 2017; 17:7:6 >
  • sabah 9 itibariyle 16 gb gold 5s imi almış bulunmaktayım daha telefonu kullanmaya başlamadan daha öncesinden sipariş vermiş olduğum spigen marka glass nanot 0,2mm lik ekran koruyucu ve yine spigenin kutusu içerisinde çıkan arka jelatini ve yan taraflar için de yine sipariş vermiş olduğum ıpg isimli şeffaf yan yüzey korumalarını yaptırdım ondan sonra kuruluma geçtim. ha burada 10tl ye de geçerken tam şeffaf yumuşak kılıf aldım bu kılıf telefonun arkaasını üstünü altını ve yanlarını koruyor.

• Uzay grisi 16 GB aldım, listeye eklerseniz sevinirim.
  • Uzay Grisi 16 gb buyrun gerçeğe dair fotoğraflar...

Bugün aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anro -- 1 Aralık 2013; 20:02:40 >

• Arkadaşlar telefonun ekranının sol üst köşesi bastırınca içe doğru gidiyor bende. Sizde de var mı böyle bir şey?
  • Arkadaşlar teli yeni çözuyorum.pil durumuna nasıl nereden bakıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: U.

Yalnız benim telefon bugün kafayı yedi, 2 saatte şarj oldu %20den, üstüne şarjdan sökeli daha 9 dk oldu ama şarj 99 dedi şimdi de 98 oldu şimdi de 97, battery doctor mu kafayı yedirtti buna ne oldu?

Arkadaşlar bu durumu tek yaşayan ben miyim? Bataryamda bir sorun mu var, %20nin üstünde şarj ettiğim için mi oluyor? Bugün %21'deyken şarj ettim durum yine aynı.
  • drean67 D kullanıcısına yanıt
    O şekilde yapmam daha sağlıksız olmaz mı? Ben bugün de aynısı olunca her halde %20den üstteyken şarja taktığımdan dolayı oldu. Önceki telefonumda pilden çok çektim bunda da öyle bir şey olmasın diye uğraşıyorum, bir şarj daha yapayım yarın yine devam ederse telefona dediğiniz şekilde format atarım.

Battery Doctor'u herkes çok övdü bende o yüzden indirdim şajdayken hep onu kullandım, bakalım ne olacak.
  • Arkadaşlar iTunes üzerinden cihazımın yedeğini aldım. Acaba cihazımdaki fotoğrafları vs. PC üzerinden görebilir miyim bir şekilde bu yedek sayesinde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mypolo

Arkadaşlar teli yeni çözuyorum.pil durumuna nasıl nereden bakıyorum.

Ayarlar > Genel > Kullanım. Buradan pil yüzdesini açabilir, kullanım ve bekleme süresini görebilirsiniz. Bekleme süresinde yazan süre, kullanım süresinin de üzerine eklenmiş halidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • U. kullanıcısına yanıt
    dediğim gibi telefonun orjinali neyse o yazılımla falan olcak şeyler değil telefona zarar verebilir pil sorunu yaşıcağınızı bilmeniz gerekirdi bence şu zamandaki telefonlar için bukadar ufak boyutlu pil saçma yine de dediğim gibi progra telefonunuza zarar da verebilir bir nevi overclock gibi düşünün orjinal şekilde kullanmanızı tavsiye ederim şahsen ben note3ten geçiş yaptım geçtiğime pişmanım full şekilde kullanılırsa telefon internet falan 6 saat gitmiyor şarjı aktif kullanımda sürekli kurcalancak gibi bir bataryası yok ne yazıkki :(
  • emrahsnr kullanıcısına yanıt
    Telefonunda kılıf var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: emrahsnr

sağolun hocam.

bu arada şunu da sormakistiyorum evde kablosz netim var. modem salonda. yatak odasına geçtiğim zaman laptop hala ağı bulurken, iphone 52 bulamıyor. bunun bir çaresi var mı?

yok hocam kapasitesi o kadar router alırsanız modemin kapsam alanını genişletebilirsiniz ama.
  • drean67 D kullanıcısına yanıt
    Aslında o programın şarj verimini artırdığını gözlemlemiştim ama kaldırmak durumunda kalacağım sanırım... Bundan böyle pili bir kaç kez %20den aşağıda şarj edip bir de o şekilde gözlemleyeyim %100den hemen düşme olacak mı diye. Ben çok sık telefonla uğraşan biriyim ve beni bir gün fazlasıyla götürüyor. Edge-wifi kullanıyorum tabii, o da var.
  • U. kullanıcısına yanıt
    dediğim şekilde telefon kapalı konumdayken açma düğmesine ve home tuşuna basılı tutun 15 20 saniye bırakmayın hiç zaten otomatik format atacak telefonunuzu da zorunlu olmadığı sürece %1 olmadan şarja takmayın kulaktan dolma bilgiler yanlış boşaltılıp doldurulması her zaman için ilerisi için iyidir
  • Telefonu sallayınca power tusundan sanırım sizdede ses geliyor mu cok az bi sekilde ?

İsin garip tarafı power tusu hic sallanmıyor basarken
  • iDenis kullanıcısına yanıt
    çok komik ama ya. Nokia n8 vardı. o bile buluyordu.

teşekkürler cevap için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahsnr

çok komik ama ya. Nokia n8 vardı. o bile buluyordu.

teşekkürler cevap için.

Gormedigi bir modemi bulmayi hic duymadim hocam ama yinede bir arastirin isterseniz

• olcaykaraduman O kullanıcısına yanıt
    yok hocam. henüz kılıf alma imkanım olmadı. bugün tüm gün appstordan kılıf almaya çalıştım ama site sağ olsın, sistemleri yine sorunlu. alamadım...yani kılıf yok.
  • iDenis kullanıcısına yanıt
    görmediği modemi bulmak derken?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahsnr -- 30 Kasım 2013; 23:59:59 >
  • 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.