Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (1078. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10761077107810791080
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yoldagezen

quote:

Orijinalden alıntı: Leon FR

Yahu arkadaşlar bi akıl verin. iPhone 5s sahibiyim. Cihazım tertemiz. iOS 11 yükledikten sonra bazen cihazı şarja taktığım vakit şarj simgesi olduğu halde cihaz şarj almıyor. Kabloyu hemen tak çıkar yapınca şarj almaya devam ediyor.

Şimdi bu sorun yazılımsal mı, donanımsal mı? iOS 10’dayken böyle bir durumla hiç karşılaşmadım.

benim başıma dün geldi cihazı şarja taktım(şarj cihazı ve kablo orjinal) şarj oluyor dedi ve bıraktım,1.5 saat sonra aldığımda hala %10 da duruyordu ve şarj oluyor simgeside aktifti.umarım bir daha karşılaşmam bu tür sorunlarla

ios 11 sonrasında benim de başıma geldi hocam bu birkaç kez bende başına bekliyorum dolduğunu görünce ayrılıyorum :( cihazı serviste vermiştim değişim kararı verilmiş yeni cihaz kaç güne gelir acaba yakın zamanda değişim alanlar yardımcı olursa sevinirim...
  • Leon FR kullanıcısına yanıt
    ios11 den sonra bu telefondan soğudum resmen acayip saçma sapan sorunlar donmalar ekran ters dönmeleri çıkmaya başladı 5 güncel geldi hala düzelmedi,şarj sorununu anlatmayım bile günde 3 kere cihazı şarj ediyorum gına geliyor artık,hadi bizim 5s leri gözden çıkardılar 6 ve 6s kullanan arkadaşlarım bile şikayetçi.böyle giderse servis yolu gözükecek benim 5s için.android cihazlara laf atıyorduk onlardan daha vahim bi duruma geldik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bsliali kullanıcısına yanıt
    bu pil sorunu beni deli etmeye başladı artık,günlük bir kez şarj ettiğim cihaz ios11 den sonra 3 e çıktı şaka gibi resmen.bu sebepten servise yollarsam umarım elim boş dönmem

• quote:

bu pil sorunu beni deli etmeye başladı artık,günlük bir kez şarj ettiğim cihaz ios11 den sonra 3 e çıktı şaka gibi resmen.bu sebepten servise yollarsam umarım elim boş dönmem

ben maalesef eli boş dönmüştüm kapanmalar vardı cihazda pil ile ilgili bende videoya kayıt ettim servise mail attım hemen geri dönüş yaptılar getirin cihazı halledeceğiz bu sefer diye servise bıraktım değişim kararı verildi yeni cihazı bekliyorum eğer ki kapanmalar varsa kayıt altına alın kesin çözüme ulaşırsınız ben normal şekilde pil sorunları var dediğimde sorun görülmedi diyip geri verdiler cihazı maalesef
  • bsliali kullanıcısına yanıt
    bazen %10 larda %20 hatta birkaç sefer %30 larda pat diye kapandığı bile oldu oluyorda ama ne zaman nerde ne yapacağı belli olmadığı için video ya çekme ihtimalim düşüyor.birgün yakalarsam videoyu çektiğimde delil le birlikte götüreyim ozaman servisin peşinde koşmadan tek hamlede çözerim işi umarım:)

• quote:

Orijinalden alıntı: ktaskaya

quote:

Orijinalden alıntı: bsliali

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Var mi kapışacak &#128514;&#128514; 11.1 yüklü ama buglar devam gene &#128513;

Ayarların nasıl açıklar mısın dostum ?
    gizlilikteki konum ayarları olsun, bildirim ayarları olsun vs...

Ne yaparsa yapsın en fazla alacağı değer 5-6 saattir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flowerhorn -- 15 Kasım 2017; 21:38:26 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

bazen %10 larda %20 hatta birkaç sefer %30 larda pat diye kapandığı bile oldu oluyorda ama ne zaman nerde ne yapacağı belli olmadığı için video ya çekme ihtimalim düşüyor.birgün yakalarsam videoyu çektiğimde delil le birlikte götüreyim ozaman servisin peşinde koşmadan tek hamlede çözerim işi umarım:)

benim telefon 1 kez kapanıp açıldığında arkasından birdaha kapanıyordu o yüzden video almam kolay oldu sizde öyle denkgetirirseniz artık diyecek bahaneleri kalmıyor direk gereken yapılıyor
  • bataryasını değiştiren varmı aranızda ? ve memnunmusunuz değişimden sonra
  • Ben yeni değiştirdim öncekiyle alakası yok tabii ki büyük fark oluyor. Uzun kullanımda ne olur yaşayıp göreceğim. Ama tavsiyem internetten alma git düzgün bir yer bul orda yaptır en azından muhatap bulursun.

• Diaethria kullanıcısına yanıt
    Ne kadar istediler acaba ?

• Ben 100 ödedim biraz indirimli hali bu. 1. Kaliteymiş bunların biraz daha ucuz olanı 70 civarında takıyorlar. İnternetten alırsan taktırma için de 50 civarı para istiyorlar. Ben ilk internetten aldım sonra sorun oldu elimde kaldı batarya. Gittim yeni taktırdım bir yer buldum. Paran varsa tabii ki yetkili servise taktırmak lazım benim harcadığım valla ona denk gelicek az kaldı.

• İos 10.3 te kalmak en iyisiymiş gerçekten. Ben 11 de güncelledigimde cihaz hızlanmış hissine kapılmama rağmen bataryanın inanılmaz hızlı bittiğini görünce hemen 10.3 e dönmüştüm. Bu imza kapanma olayı falan zaten tamamen apple ın bilinçli eskitme amacından kaynaklı. 3 tane güncelleme alıyor diye androidin 2 katı para verip birde böyle şeyler yaşamak komik gerçekten. Ben sırf bu yüzden apple ile sonraki telefonumda devam etmeyeceğim. Ne de olsa gelen her güncelleme telefonu daha yavaş ve kötü yapıyor.
    Ekleme: ayrıca öyle güncellemem o şekilde kalır diye demenin imkanı yok standart kullanıcı için. Çünkü yenisini hem otomatik indiriyor hemde aralıklarla kurayım mı diye soruyor. Bunu engellemenin yolu da telefonunuza watch os profili falan yükleyerek cihazınızı artık akıllı saatmiş gibi görüp telefon güncellemelerini vermiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkan1zek -- 16 Kasım 2017; 21:18:58 >
  • Arkadaşlar merhaba sıfır İphone 5s almayı düşünüyorum şuan için tavsiye edermisiniz telefon götürürmü bizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Menendez06

Arkadaşlar merhaba sıfır İphone 5s almayı düşünüyorum şuan için tavsiye edermisiniz telefon götürürmü bizi

Hocam SE alırsan aynı kasa ile çok daha güçlü donanıma sahip olursun uzun süre de kullanırsın. Aynı zamanda şuan fiyatı baya yüksek 5s'in çok az üzerine çıkarak SE alabilirsin.
  • HunterInTheNight kullanıcısına yanıt
    kardeşim babama alıcam pek internetle işi felan olmuyor açıkcası küçük bişeyler olsun dedi 5s geldi aklıma sanırım 300tl gibi bir fark var aralarında uzun süre götürürse alabilirim
  • Arkadaşlar 5S 16GB kullanıyorum, bir sorum var. Alıntı veya mention yaparak yardımcı olursanız çok sevinirim.

Telefonumun toplam 11.3 GB hafızası olduğunu söylüyor ama sürekli hafıza yok uyarısı alıyorum. Galeri 3 GB civarında ve uygulamaların hepsini toplasanız 2 GB bile değiller. Yani normalde 5-6 GB boş yerim olması gerekiyor ama yok.

iTunes'da görüntü alttaki gibi, burada DİĞER yazan turuncu kısım neyse benim hafızamı götüren şey orası olabilir eğer ki bu iOS'a ayrılan yer değilse. Bunu nasıl anlayıp çözebilirim?

Durumu anlatabildim diye ümit ediyorum. GAleri ve uygulama olarak toplam kullandığım alan en fazla 5-6 GB ama telefonda yer yok nasıl oluyorsa.

Yardım ederseniz çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jovanovic -- 17 Kasım 2017; 18:32:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Menendez06

kardeşim babama alıcam pek internetle işi felan olmuyor açıkcası küçük bişeyler olsun dedi 5s geldi aklıma sanırım 300tl gibi bir fark var aralarında uzun süre götürürse alabilirim

Eğer telefon IOS11 ile gelirse sıkıntı yaşayabilir ama IOS10 ile gelir ve güncellemezsen en az 2 yıl rahat götürür telefon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jovanovic

Arkadaşlar 5S 16GB kullanıyorum, bir sorum var. Alıntı veya mention yaparak yardımcı olursanız çok sevinirim.

Telefonumun toplam 11.3 GB hafızası olduğunu söylüyor ama sürekli hafıza yok uyarısı alıyorum. Galeri 3 GB civarında ve uygulamaların hepsini toplasanız 2 GB bile değiller. Yani normalde 5-6 GB boş yerim olması gerekiyor ama yok.

iTunes'da görüntü alttaki gibi, burada DİĞER yazan turuncu kısım neyse benim hafızamı götüren şey orası olabilir eğer ki bu iOS'a ayrılan yer değilse. Bunu nasıl anlayıp çözebilirim?

Durumu anlatabildim diye ümit ediyorum. GAleri ve uygulama olarak toplam kullandığım alan en fazla 5-6 GB ama telefonda yer yok nasıl oluyorsa.

Hocam aynı uyarı arakdaşa dageliyor. eğer icloud açık ve oraya yüklü bir yedekleme yaptıysanız oradaki hafızanın dolduğuna dair uyarı veriyor. Eğer dediğim gibi bir sorun ise kafaya takılcak bir durum değil.
  • Menendez06 kullanıcısına yanıt
    6s al kesinlikle
  • quote:

Orijinalden alıntı: jovanovic

Arkadaşlar 5S 16GB kullanıyorum, bir sorum var. Alıntı veya mention yaparak yardımcı olursanız çok sevinirim.

App Store dan magic cleaner yükle yeşil süpürge yapan kadın resmî var onu çalıştır yer açılması gerekiyor herhangi bir verini silmez sadece gereksiz dosya varsa onları temizler

• 
Sayfa: önceki 10761077107810791080
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.