Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (107. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: koray swıss

Herkesin telefonu hayırlı olsun arkadaşlar..
    Bende space gray 16 gb olarak aranıza katıldım.Fakat bir sorum olucak.
    İphone 5s in ekran rengi iphone 5 e göre daha sarı ve bunu yan yana koyduğumuzda hissediliyor. Sizde de durum aynımı ? yoksa telefonu geri göndereceğim.

Forumu okusaydınız bunun cevabını ben belki 4 kere yazdım. iPhone 5S te ekran paneli değişti ve renkleri canlılığı bu yüzden çok güzel ve SICAK yani sarımtırak olarak ayarlandı. Korkmayın cihazınız normal.

Yeni ekran teknolojileri artık böyle hatta sharp bunun önünü açtı internette "IGZO DISPLAY" diye araştırın göreceksiniz...

Hayırlı olsun...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • canera66 C kullanıcısına yanıt
    Hocam 4s'in ekran boy en orani fotografla ayni. O yuzden tam ekran cikiyor. 5 ve 5s'in en boy orani wide screen video ile ayni oranda yani 16:9. Eger bilgisayarin da widescreense yine goremiyorsundur fotolarini tam ekran.

• arkadaşlar,

şuan Amerikada olan bir yakınım benden haber bekliyor telefonu almak için, bundan 2 ay önce çok hevesliydim ama ürün sim free bulunamadığı için alamamıştım şimdi alma imkanım var fakat özellikle ios 7 ye geçen iphone 4s -5 vede 5s kullanıcılarının ortak şikayeti pil ömrü. Ben iphone 4 kullanıyorum sırf pilin hızlı bitmesi yüzüncen ios 7 ye geçmedim.
    Şimdi siz iphone 5s kullanıcıları olarak pil konusunda tecrübeleriniz nedir? çarşambaya kadar karar vermem gerekiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canbayraktar

quote:

Orijinalden alıntı: koray swıss

Herkesin telefonu hayırlı olsun arkadaşlar..
    Bende space gray 16 gb olarak aranıza katıldım.Fakat bir sorum olucak.
    İphone 5s in ekran rengi iphone 5 e göre daha sarı ve bunu yan yana koyduğumuzda hissediliyor. Sizde de durum aynımı ? yoksa telefonu geri göndereceğim.

Forumu okusaydınız bunun cevabını ben belki 4 kere yazdım. iPhone 5S te ekran paneli değişti ve renkleri canlılığı bu yüzden çok güzel ve SICAK yani sarımtırak olarak ayarlandı. Korkmayın cihazınız normal.

Yeni ekran teknolojileri artık böyle hatta sharp bunun önünü açtı internette "IGZO DISPLAY" diye araştırın göreceksiniz...

Hayırlı olsun...

Teşekkür ederim biliyorum aslında okudum ama bir kez daha sormak istedim baya fark var fakat dediğiniz gibi daha canli

• Seckinau S kullanıcısına yanıt
    Bir instructor olarak görebilirsin.
    Seni doğruya yöneltiyor, fiziksel bir etkisi yok.
  • Arkadaşlar, 3 yıl iphone 3gs kullandıktan sonra 3 hafta önce samsung s4 aldım
    İnanın yaşamadığım sorun hata kalmadı. Ekran kitlenmesi mi dersiniz, ahizeden sesin gidip gelmesi cızırtılar, uygulamaların aniden kapanması, kameranın gec acılıp sonra cihazı kıtlenmesı ve sayısız batarya çıkar tak yaptım.
    ^gün önce iade ettim kabul etmişler. Kurtuldum öyle bir sevinçliyim ki. Çok rahatladım. İphone gibi stabil çalışan acaba şu işlem sonrası cihaz sorun yaratacak mı korkusu olmadan kullandıgım tek telefon. Samsung da kamera acarken yada instagramı acarken acaba cıhaz kıtlenecek mı dıye dusunmekten sinir oluyordum.

Artık hedef iphone 5s. Huzura kavusmak ıstıyorum.
    Android mi!!! ne samsung mu? aman aman uzak dursunlar

• milyon kere sorulmuştur, cevap verilmiştir belki ama ben yine sormadan edemeyeceğim. İlk defa iphone kullanıyorum da (dün aldım 5s). telefonun ilk şarjını, doluncaya kadar yapmak yeterli mi; yoksa prizde 12-14 saat kalsın mı ? bazı yerlerde batarya performansı için ilk 4-5 şarjının, tam boşaltım-12-14 saat şarj diye okuyorum da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Safak Akpınar

buyrun hocam.http://i44.tinypic.com/b3lvg6.jpg

çok güzelmiş güle güle kullanın.bu arada beni yanlış anlamayın.teyit etmek için sormadım.sadece çok zor bulunuyor.şahsen gold rengini sevmesem de hayallerimdeki telefon.şimdi 32gb uzay gri kolluyorum en yakın zamanda alıcam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brise

quote:

Orijinalden alıntı: Safak Akpınar

buyrun hocam.http://i44.tinypic.com/b3lvg6.jpg

çok güzelmiş güle güle kullanın.bu arada beni yanlış anlamayın.teyit etmek için sormadım.sadece çok zor bulunuyor.şahsen gold rengini sevmesem de hayallerimdeki telefon.şimdi 32gb uzay gri kolluyorum en yakın zamanda alıcam

şu pil konusunuda bir paylaşsanız?
    özellikle ios 7 ile tüm iphonelarda 5s ler dahil pil ömrü aşırı kısalmış, bu konuda tecrübeleriniz nedir?

• arkadaşlar 5s 16 gb.yi daha dün aldım. güncellemeydi, appstordan tavsiye edilen 5-6 app, sonra kendimin yüklediği 2-3 app, mail kurulumu, facebook, 4square sonrası, boş alan 7,9 gb.ye düştü. içinde ne mp3 var, ne film ne de oyun. hangisi bu kdar yer kaplamış olabili? şimdi düşünüyorum iade edip 32 gb mi alsam. telden film izleyen ya da oyun oynayan biri dğeilmdir pek. anca müzik dinlerim bolca.
  • efesb kullanıcısına yanıt
    Vallahi ben sabah alıyorum sarjdan aksama kadar ara ara kullanıyorum işten dolayı fazla kullanamıyorum aksam kullanıyorum genellikle yatarken %60 minimum batarya kalıyor. Üstüne biner vurursan kırbacı bilemem ne kadar gittiğini
  • 16GB gümüş ekleyebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahsnr

milyon kere sorulmuştur, cevap verilmiştir belki ama ben yine sormadan edemeyeceğim. İlk defa iphone kullanıyorum da (dün aldım 5s). telefonun ilk şarjını, doluncaya kadar yapmak yeterli mi; yoksa prizde 12-14 saat kalsın mı ? bazı yerlerde batarya performansı için ilk 4-5 şarjının, tam boşaltım-12-14 saat şarj diye okuyorum da.

yok hocam böyle bir şey istediğiniz gibi şarja koyup çıkarabilirsiniz.
  • 10 aralıkta verdiğim sipariş geldi sonunda :))

benide ekleyin İPHONE 5S GOLD 16GB :))
  • emmrree1990 E kullanıcısına yanıt
    iyimiş tabi kullanıma göre değişir ama benim duyduğum ios 7 den sonra tüm modellerde pilin hızlı bittiği şeklinde
    iphone 4 kullanıyorum 5s e geçmeyi sırf bu yüzden düşünüyorum kendi cihazımı bile henüz iso 7 ye güncellemedim
  • emrahsnr kullanıcısına yanıt
    iphoneda hangi hafızayı alacağını iyi belirlemek gerek çünkü arrtırma şansınız yok. ben en az 4 sene kullanmayı düşündüğümden kafam rahat olsun diye 32 gb aldım. Eğer 1-2 yıl kullanırım dersen bence 16 gb yeter ama istersen 300 daha verip 32 alabilirsin.
  • estafurullah :) o anlamda olmadığını anladım zaten.. ip4 16 kullandım. video resimler ve uyg ile ksııtlı alanda kaldığımı hissettim.ip5 kardeşim de vardı 32 liği kamera iyileştikce telefon içinde ki özelliklerde geliştikçe yetmediğini gördüm bende 64 alıyım dedim :) şarj ip4 ten sonra bence normal gidiyor.. bütün gün kullandım 10 saat kullanım 4 saat aktif olmak üzere %50 şarj gitti.
  • iDenis kullanıcısına yanıt
    sağolun hocam.

bu arada şunu da sormakistiyorum evde kablosz netim var. modem salonda. yatak odasına geçtiğim zaman laptop hala ağı bulurken, iphone 52 bulamıyor. bunun bir çaresi var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: neyro61

Arkadaşlar, 3 yıl iphone 3gs kullandıktan sonra 3 hafta önce samsung s4 aldım
    İnanın yaşamadığım sorun hata kalmadı. Ekran kitlenmesi mi dersiniz, ahizeden sesin gidip gelmesi cızırtılar, uygulamaların aniden kapanması, kameranın gec acılıp sonra cihazı kıtlenmesı ve sayısız batarya çıkar tak yaptım.
    ^gün önce iade ettim kabul etmişler. Kurtuldum öyle bir sevinçliyim ki. Çok rahatladım. İphone gibi stabil çalışan acaba şu işlem sonrası cihaz sorun yaratacak mı korkusu olmadan kullandıgım tek telefon. Samsung da kamera acarken yada instagramı acarken acaba cıhaz kıtlenecek mı dıye dusunmekten sinir oluyordum.

Androidde sony ve samsung markalarindan uzak duracaksin hocam. Yazilimsal olarak cok sorunlular. Ancak htc ve lg de hic bir donma kitlenme yavaslama gormedim.

Yanimda bir arkadasin yeni aldigi note 3 unun rehberine bastim abartmiyorum kitlendi sandim 5-6 saniye sonra acti. Ama htc lerde lg lerde bu problemi goremezsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: neyro61

Arkadaşlar, 3 yıl iphone 3gs kullandıktan sonra 3 hafta önce samsung s4 aldım

Sadece samsung ile karsilastirmamak lazim. Gercekten htc bu konudaki sorunlarini htc one modeli ile cozmus gorunuyor.

• 
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.