Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
22.508
Cevap
232
Favori
760.262
Tıklama
Giriş
    892 Mesaj

dostum bilgilendirme için teşekkürler
    denetim merkezinden wi-fi ve bt yi kapatsanız bile ayarlarda açık kalıyor ve şarjı su gibi içiyor resmen.bu ne kadar saçma bir özelliktir.yoksa bug mudur?
    |
    |
    serdar_ayberk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Mecbur ayarlardan kapatıyorum. Bluetooth'u sürekli kapatıp açmadığım için büyük sıkıntı değil de wifi'yi mecbur kapatıyorum. Kapatmayı mecbur ayarlardan yapıyorum. Açabiliyorsunuz kapatamıyorsunuz. Özellikse de çok saçma bir özellik olduğundan tepkilerden düzeltmek zorunda kalacaklardır. Bug da olabilir. Güncelleme almamış sürüme göre kasma vs. sorunla karşılaşmadım. İOS 10 ile birlikte en az sorun ile gelen yazılım. Wifi konusunda güncelleme gelene kadar bu şekilde idare edeceğiz. Yapacak bir şey yok. Uygulamalardan Whatsapp da İOS 11 için güncelleme istiyor. Diğer uygulamalarda sıkıntı yok.
    |
    |
    yoldagezen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Güncellemeyi yaptım sorunsuz kullanıyorum. Genel anlamda güzel bir güncelleme olmuş gelen yenilikler faydalı olmuş. Özellikle yeni uygulama iconları ve durum çubuğğundaki değişikler çok hoşuma gitti. Yeni koyu ve kaıln fontlar bence güzel durmuş.

Başlık olarak söyleyebileceğimiz mail ve mesaj uuygulamalrında kullanılan büyük fontlu yazılar bence güzel durmamış özellikle bizim gibi küçük ekranı olanlar için ekranı daha da küçültmüş.

Otomatik ekran parlaklığı ayarını çok ilgisiz ve daha uzun süren bir yere koymuşlar. Hazır özelleştirilebilir kontrol paneli gelmişken bu ayar için de bir buton oraya koyulabilirdi.

Kontrol paneli bence şık ve kullanışlı olmuş. Uzun bastığımızda çıkan farklı ayar seçenekleri ile gayet iyi olmuş.

5S için çok yavaşlama yok sadece bazen bir uygulamayı ilk açtığında çok küçük bir gecikme ile açılabiliyor. Buna daha sonraki sürümlerde iyileştirme gelecektir. Geçiş efektleri de gayet güzel olmuş.

Renkler sanki daha canlı duruyor gibi geldi. Ayrıca tamamen siyah duvar kağıdı iyi düşşünülmüş. pil tüketiminde faydalı olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HunterInTheNight -- 20 Eylül 2017; 18:51:36 >

• Yarbay
    2956 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: serdar_ayberk

Mecbur ayarlardan kapatıyorum. Bluetooth'u sürekli kapatıp açmadığım için büyük sıkıntı değil de wifi'yi mecbur kapatıyorum. Kapatmayı mecbur ayarlardan yapıyorum. Açabiliyorsunuz kapatamıyorsunuz. Özellikse de çok saçma bir özellik olduğundan tepkilerden düzeltmek zorunda kalacaklardır. Bug da olabilir. Güncelleme almamış sürüme göre kasma vs. sorunla karşılaşmadım. İOS 10 ile birlikte en az sorun ile gelen yazılım. Wifi konusunda güncelleme gelene kadar bu şekilde idare edeceğiz. Yapacak bir şey yok. Uygulamalardan Whatsapp da İOS 11 için güncelleme istiyor. Diğer uygulamalarda sıkıntı yok.

Wifi olayı bilinen ağlara hızlı bağlanması içinmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vega -- 20 Eylül 2017; 20:1:21 >

• Yarbay
    3917 Mesaj
    Bugün öğlene yükledim ota üzerinden ilk başta klavye kastı sonra kapattım cihazı açtım su an sorun görünmüyor yavaşlama %5 ancadir ama yenilikleri sevdiğim için bunu göz ardı ediyorum gördüğüm eksiklik duvar kağıdı ekranı açında siyah ekran san sonra geliyor gibi başka san olumsuz göze çarpan bir hata görmedim gayet stabil çalışıyor ben memnun kaldım

|
    |
    |
    |
    Birisi pm atmış ben cevap atamıyorum hata verdi buradan yazayım klavye kasması kapatıp açınca düzeldi şimdilik sorun yok

|
    |

|
    |

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

SAMSUNG Galaxy Note Fan Edition
  • Binbaşı
    1054 Mesaj
    Elimde j7 2015 var 5s ike takas etmek isteyen mesaj atsin yer istanbul, 32 önceliğim 16 da olur temiz olması özellikle ekrani çok önemli silver veya siyah renk sadece

|
    |

62 Mesaj
    Durum nedir arkadaşlar iOS 11 için?

şöyle bi hafta geçmiş olsaydı acıklık kazardı.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Cryria

IOS 11 deneyimleyen daha arkadaşımız var mı.

Hocam henüz ben deneyimlemedim ama deneyen arkadaşımdan gelen yorumlar :

1- Ufak kasıntılar mevcut
    2- Klavyede küçük takılmalar var
    3- Wifi kapatamıyormuş

İlk yüklediğinden bu yana biraz daha açıldı gibi ama yinede küçük kasılmalar varmış telefonda arayüzü filan çok beğendiğini söyledi. Bu telefondan telefona göre değişiyor da olabilir tabi.

Bende cesaret edip geçemedim bu yüzden.

Orijinalden alıntı: wrongday

quote:

Orijinalden alıntı: Cryria

IOS 11 deneyimleyen daha arkadaşımız var mı.

Hocam henüz ben deneyimlemedim ama deneyen arkadaşımdan gelen yorumlar :

1- Ufak kasıntılar mevcut
    2- Klavyede küçük takılmalar var
    3- Wifi kapatamıyormuş

İlk yüklediğinden bu yana biraz daha açıldı gibi ama yinede küçük kasılmalar varmış telefonda arayüzü filan çok beğendiğini söyledi. Bu telefondan telefona göre değişiyor da olabilir tabi.

Bende cesaret edip geçemedim bu yüzden.

Hocam başlattım ben güncellemeyi. Biraz kullanayım detaylı bir mesaj yazarım. Eğer hoşuma gitmezse akşam tekrar geri 10 a dönücem.

• Yüzbaşı
    919 Mesaj
    Arkadaşlar 11 e geçmiştim gayet akıcı beğenmiştim ama WiFi ciddi sorun teşkil ediyor. WiFi ye bağlıyken alan dışına çıkıp tekrar girince otomatik bağlanmıyor, şifre yanlış vs. Gibi seyler sacmaliyor. Ayrıca WiFi denetim merkezinden kapanmıyor. Bunlar benim icin ufak sorunlar değil. Sonraki güncelleme ile düzelir muhtemelen ama ben yine de düzelene kadar 10 a döneceğim. Ama gayet seri iOS11. Yenilikler güzel.

Tamamdır hocam beklemedeyim görüşlerini :)
    |
    |
    Cryria kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

|
    |
SEO
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.