Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
22.508
Cevap
232
Favori
760.139
Tıklama
Giriş
    282 Mesaj

İlk çıktığında 2 yılda bir çıkacak diye okumuştum. 2 yıl oldu :) seneye çıkacaksa da yine beklerim yeter ki aynı kasa olsun

Özellik konusunda haklısınız hocam ama sonuçta şu an SE yine 2 yıl fazla götürür gibi duruyor 5sten ( çıkış yılına göre söyledim yanılıyor olabilirim ) merakla bekliyoruz eylül ayını

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Leon FR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: EknCn

quote:

Orijinalden alıntı: Leon FR

quote:

Arkadaşlar 5s var ve şarjı çok hızlı gidiyor günde 2 kez takıyorum şarja ve öyle böyle değil çok fena ısınıyor. Telefonla desteği aradım batarya durumunuz çok harika dedi uygulamalardan kaynaklıdır vs vs dedi fakat 6s imde yüklü olan uygulamaların aynısı vardı.

Benim sorum şu bu kadar ısınmasının normal olmadığını düşünüyorum sizce garantiye göndermeli miyim?

Pupa direkt kutusuz vs cihazı alabileceğini söyledi 7-9 iş günü içerisinde de sonuçlanır dedi.

Kardeşim cihazı elinden düşürmezsen şarjı da biter. Isınır da. Altı üstü telefon bu.

"Kaç saat ekran süresi aldım" deyip foto da paylaşmıyorlar mı, saçımı başımı yolasım geliyor. Akşama kadar tuş kilidini aç kapa. 20 saat ekran süresi alırsın.

Elinizdeki cihaza telefon dışında her türlü muameleyi yaptınız.

Belirtmeyi unutmuşum gece yatmadan şarjı %100 bırakıyorum uyandığımda en iyi ihtimalle %40 kalıyor. Sizce bu normal mi? En fazla 7 saat uyurum.

Hocam telefon kullanılmadığında 7 saatte %60 şarj yiyorsa hiç normal değil. Benim 5s 3 yıldan uzun aynı batarya en fazla %10-15 gider sabaha kadar. Arka planda uygulama açıktır diycem tuş kilidin de kapalı. Bence Garantiye yollayın 6s iniz de varmış 5s yokken onu kullanırsınız

• Binbaşı
    1628 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Rogerfederer1

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar 5s var ve şarjı çok hızlı gidiyor günde 2 kez takıyorum şarja ve öyle böyle değil çok fena ısınıyor. Telefonla desteği aradım batarya durumunuz çok harika dedi uygulamalardan kaynaklıdır vs vs dedi fakat 6s imde yüklü olan uygulamaların aynısı vardı.

Benim sorum şu bu kadar ısınmasının normal olmadığını düşünüyorum sizce garantiye göndermeli miyim?

Pupa direkt kutusuz vs cihazı alabileceğini söyledi 7-9 iş günü içerisinde de sonuçlanır dedi.

Kardeşim cihazı elinden düşürmezsen şarjı da biter. Isınır da. Altı üstü telefon bu.

"Kaç saat ekran süresi aldım" deyip foto da paylaşmıyorlar mı, saçımı başımı yolasım geliyor. Akşama kadar tuş kilidini aç kapa. 20 saat ekran süresi alırsın.

Elinizdeki cihaza telefon dışında her türlü muameleyi yaptınız.

Belirtmeyi unutmuşum gece yatmadan şarjı %100 bırakıyorum uyandığımda en iyi ihtimalle %40 kalıyor. Sizce bu normal mi? En fazla 7 saat uyurum.

Hocam telefon kullanılmadığında 7 saatte %60 şarj yiyorsa hiç normal değil. Benim 5s 3 yıldan uzun aynı batarya en fazla %10-15 gider sabaha kadar. Arka planda uygulama açıktır diycem tuş kilidin de kapalı. Bence Garantiye yollayın 6s iniz de varmış 5s yokken onu kullanırsınız

6s'i satıp 5s almıştım. :) Telefonsuz kalıcaz bir süre sağlık olsun yarın vereyim o zaman teşekkürler ilginiz için.
    |
    |

• Yüzbaşı
    447 Mesaj
    sessiz tuşu için cihaz değişimi yapar mı zorlu apple ? sessize alıyorum çizgi çıkıyor sesliye alıyorum bi sesli bi sessiz titriyo telefon sessizde kalıyor sonunda

Orijinalden alıntı: deep55

sessiz tuşu için cihaz değişimi yapar mı zorlu apple ? sessize alıyorum çizgi çıkıyor sesliye alıyorum bi sesli bi sessiz titriyo telefon sessizde kalıyor sonunda

Buyuk ihtimalle cihaz degisimi gerceklesir hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Arkadaşlar sağ üstte ekran kalkması var kronik bir sorun zaten, Ayrıca ekranda sararma var.

Sorum şu kuvvetle muhtemel değişim verirler fakat hala 5s üretiliyor mu aynı cihazı mı verirler yoksa bir üst cihaz verme durumu olabilir mi?

iPhone 5s Kullanıcı Kulübü

iPhone 5S 16GB Uzay Grisi

• Binbaşı
    1641 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ffrisby

Arkadaşlar sağ üstte ekran kalkması var kronik bir sorun zaten, Ayrıca ekranda sararma var.

Sorum şu kuvvetle muhtemel değişim verirler fakat hala 5s üretiliyor mu aynı cihazı mı verirler yoksa bir üst cihaz verme durumu olabilir mi?

Üretiliyor. Birkaç gün önce, değişimden, üretimi 2 yıl önce durmuş olan gold renk cihazı sıfır olarak aldım. Düşün artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leon FR -- 31 Temmuz 2017; 1:48:9 >
  • Yüzbaşı
    485 Mesaj
    Arkadaşlar kendi kendine ios 10.3.2 ye geçti cihaz zorla yükledi adeta gece yükleme emri vermişim .Telefon çok daha stabil oldu fakat şarjı emiyor adeta . 10.3.3 kullanan var mi bundan kötü değilse geçecegım

|
    |
    İos 10 ile 9.3.5'e göre dehşet sarj tüketiyor kesinlikle tavsiye etmiyorum bu sebeple onun dışında sorun yok
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: ffrisby

Üretiliyor. Birkaç gün önce, değişimden, üretimi 2 yıl önce durmuş olan gold renk cihazı sıfır olarak aldım. Düşün artık.

Yapma ya bu kötü oldu işte.

Birde yazılım hala 9.3.2 kullanıyorum garantiye göndersem ios 10 ile gelecek ve hiç sevmedim o yazılımı.

Kilit Ekrandaki kilidi açmak için kaydırın yazısını seviyorum.

|
    |

iPhone 5S 16GB Uzay Grisi

• Çavuş
    93 Mesaj
    Herkese iyi günler telefonumun ekranının kenarlarında sararma olurdu her kenarında ayrıca ekranda siyah bir nokta var ölü piksel değil farklı bişey acaba değişim olurm mu? Ayrıca değişim kararı çıktığında telefonum space gray silver isteme şansım olur mu?

Orijinalden alıntı: Ahmet Çakar01

Herkese iyi günler telefonumun ekranının kenarlarında sararma olurdu her kenarında ayrıca ekranda siyah bir nokta var ölü piksel değil farklı bişey acaba değişim olurm mu? Ayrıca değişim kararı çıktığında telefonum space gray silver isteme şansım olur mu?

Büyük ihtimal ön panel değişimi olur.

Serviste cihazı farklı renkle değiştiremezsin. Siyahsa siyah beyazsa beyaz.

SAMSUNG Galaxy Note Fan Edition
  • Çavuş
    93 Mesaj

Hocam aynı sorundan forumda biride göndermişde değişim kararı verilmiş ben değişim olur diye tahmin ediyodum ya.

|
    |
    Leon FR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Değişim yapılır ama artık eskisi gibi sık değişim yapılmıyor. İnsanımız kötüye kullanmayı huy edindiği için yararlanamıyoruz böyle şeylerden.

|
    |
    Ahmet Çakar01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

SAMSUNG Galaxy Note Fan Edition
  • Binbaşı
    1773 Mesaj
    5S 'de hey siri özelliği "şarja takılı değilken" kullanılıyormu?
    İos 10.3.3 kullanan arkadaşlar tavsiye ediyor musunuz acaba ? 10.3.2 var bende şarj konusunda ufakta olsa bir gelişme var mı ?

iPhone 5S 16GB Beyaz

• Yarbay
    8673 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hayatgezi

5S 'de hey siri özelliği "şarja takılı değilken" kullanılıyormu?

Malesef

|
    |

Bu ipsw.me sitesi kimin ve güvenilir mi?Çok duydum adını.Apple'ın kendi sitesi filan mı?

Telefonum şuan son sürümde ama habire kendine restart atıyor telefon.
    Bende bi alt sürüme geçmeye karar verdim.
    Sanırım ipsw'den o sürümün dosyası indirilecek?İmzası da açık sanırım yanında yeşil check işareti vardı.

Son sürüme nasıl geçeceğini biliyorum ama bu site güvenilir mi bilmiyorum?Bilgi verir misiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vega -- 1 Ağustos 2017; 20:28:53 >

Şarja takılıyken kullanılıyor

|
    |
    hayatgezi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tabii ki güvenilir hocam zaten iPhone,iPad,iPod touch,Apple TV,Watch modellerine sadece bu sitede bulunan dosyalar sayesinde yazılım atılıyor.

|
    |
    Vega kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
üniversite
Paykasa
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.