Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: EmQceR Daha Az
1 Kayıtlı Üye
22.509
Cevap
232
Favori
760.700
Tıklama
Giriş
    232 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar, iphone 5 kullanıcısıyım ve pilin ömrü bitti şimdi ben bu pilin orijinalini nereden bulabilirim veya ucuza değiştiren bir yer var mı ?

Orijinalden alıntı: relaxabi22

Merhaba arkadaşlar, iphone 5 kullanıcısıyım ve pilin ömrü bitti şimdi ben bu pilin orijinalini nereden bulabilirim veya ucuza değiştiren bir yer var mı ?

Merhaba,

Orijinaline gerek yok bana sorarsanız. Kaliteli yan sanayi pillerde 1.5 yıl gidiyor düzgün kullanımda. İlla orijinal derseniz; Apple Store veya yetkili teknik servis harici orijinal diyenlere güven olmaz. Kendim yapabilirim diyorsanız; internet üzerinden pili ve gerekli değiştirme aparatlarını N11 üzerinden bulmak mümkün.

Yan sanayi alacaksanız da; Eminönü/Doğubank veya Kadıköy/Yazıcıoğlu hanlarını gezerek, içerideki dükkanlardan tek tek fiyat alabilirsiniz. Keza herhangi bir telefoncuda da işlem yapılabilir. Doğubank için güvenilir dükkan ismi de verebilirim, özelden dönüş yaptığınız takdirde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REDSTONE -- 19 Temmuz 2017; 20:50:55 >
    |
    |

RS İncelemeleri ve Paylaşımları ©
    NVIDIA PASCAL Serisi Kullananlar Kulübü © | NVIDIA MAXWELL Serisi Kullananlar Kulübü ©
    |♦| Intel Core i7-8700K@4.6 GHz@1.17v |♦| ASUS ROG MAXIMUS X HERO |♦| EVGA GTX 1080 Ti FTW3 DT GAMiNG@1911 - 11016 MHz@UV|1.00v |♦| ASUS MG278Q@2K/144Hz/FreeSync |♦| TEAM T-FORCE NIGHT HAWK RGB 32GB (4*8) DDR4 3600 MHz@1.35v C16 |♦|
    ATTIĞIM HER MESAJ BİLİNÇLİ OLARAK KALIN FONT YAZILMAKTADIR. VARSA BİR SIKINTISI OLAN, FORUM KURALLARINA GÖZ ATSIN. [UNUTMA ! 24.04.2015] DH FORUMDA AYNI KONUDA, FARKLI ÜYELERE, ALT ALTA MESAJ ATMAK SERBESTTİR.

• Yarbay
    13892 Mesaj
    10.3.3 güncellemesi geldi.
    |
    |

maslak'da magicians diye bir yer var, batarya değişimi yaptırmıştım, oldukça memnun kaldım, kaliteli orjinal diye adlandırabileceğimiz muadil batarya taktılar cihaza ve güzel performans veriyor, servis dahil toplamda 130 lira ödedim. bir görüş istersen. eminönü,doğubank,sirkeci,kadıköy vs oralara pek bulaşma derim
    |
    |
    relaxabi22 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Arkadaşlar elimde 16 GB siyah iphone 5S var. 3.5 yıl önce vodafone'dan kontratlı olarak almıştım. Çalışmayan bir aksamı yok. Dış gri çerçevesinde çizikler ve ezilmeler mevcut. Bir de ekranı hafif oynuyor yerinden ama çok çok az. Gayet güzel kullanıyorum ama artık usandım, satmak istiyorum. Şarz kablosu a4 tech, kulaklığı ise orjinal, yeni aldım. Bu haliyle kaça satabilirim ? Çok farklı fiyatlar gördüğüm için sormak istedim.

Edit 1 : yoldan geçerken öylesine bir telefoncuya girdim. 500 lira veririm dedi. Ne dersiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi woineer -- 20 Temmuz 2017; 11:52:33 >
  • Yarbay
    8357 Mesaj

Çerçevesi temiz değilse verilen fiyat gayet iyi bence...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    woineer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Temiz değilden kasıt 3.5 senelik telefon ne kadar yıpranabilirse o kadar yıprandı. Bariz ezikler ve bozulma yok.
    |
    |
    frux kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: woineer

Temiz değilden kasıt 3.5 senelik telefon ne kadar yıpranabilirse o kadar yıprandı. Bariz ezikler ve bozulma yok.

Fotoğraf atabilirseniz bakalım. Ama eğer ürünün durumu çok kötü değilse; o fiyat düşük.
    |
    |

NVIDIA PASCAL Serisi Kullananlar Kulübü © | NVIDIA MAXWELL Serisi Kullananlar Kulübü ©
    |♦| Intel Core i7-8700K@4.6 GHz@1.17v |♦| ASUS ROG MAXIMUS X HERO |♦| EVGA GTX 1080 Ti FTW3 DT GAMiNG@1911 - 11016 MHz@UV|1.00v |♦| ASUS MG278Q@2K/144Hz/FreeSync |♦| TEAM T-FORCE NIGHT HAWK RGB 32GB (4*8) DDR4 3600 MHz@1.35v C16 |♦|
    ATTIĞIM HER MESAJ BİLİNÇLİ OLARAK KALIN FONT YAZILMAKTADIR. VARSA BİR SIKINTISI OLAN, FORUM KURALLARINA GÖZ ATSIN. [UNUTMA ! 24.04.2015] DH FORUMDA AYNI KONUDA, FARKLI ÜYELERE, ALT ALTA MESAJ ATMAK SERBESTTİR.
  • Teğmen
    102 Mesaj
    alalı 1 yıl oldu ama grubu şimdi gördüm :/
    |
    |

Telefoncu 500 lira vermişse iyi fiyat, kendiniz satarsanız da 600 liraya satarsınız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    woineer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ancak en ufak dönme hareketinde kulaklık girişi çıkıyor. Çözümü var mıdır ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1930 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: HunterInTheNight

quote:

Orijinalden alıntı: people are strange

selamlar.

arkadaşlar 5s'im güncel 10.3.2. twitter'ım da güncel. buna rağmen twitter'da 20-30 saniye takılınca uygulamadan atıyor. çözemedim gitti.

bunun bir çaresi var mıdır acaba? yardımcı olursanız çok sevinirim. kafayı yedirecek bana.

Ayarlardan otomatik video oynatma açıksa kapatıp bir de öyle dener misin.

selamlar.

twitter'ı sildim. 1 gün bekledim, yeniden yükledim, siyah olan temamı da orijinal beyaza getirdim şimdilik düzeldi.

teşekkür ederim.
    |
    |

• Yarbay
    2900 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Worm Holes

iPhone teknik servis cihaz değişimi yardım

Arkadaşlar, iPhone 5s telefonumun Touch ID si arıza yaptı ve garantinin dolmasına yaklaşık 2 ay var iPhone resmî siteden meşhur İrlandalı müşteri hizmetleri ile görüştüm donanımsal problem olduğunu yaşadığım şehirde ki yetkili servislerle irtibat kurabileceğimi telefon arızasından dolayı cihaz değişimi yapılabileceğini fakat 5s artık eski bir model olduğundan eğer teknik servisin elinde 5s yoksa iPhone 6 verilebileceğini söyledi.
    Bu durum beni heyecanlandırdı açıkçası
    Beni yönlendirdikleri teknik servislerin listesinde başarı var, genpa var ve bir avm içinde ki Apple'ın kendi mağazası var. Sizce hangi teknik servise gitsem daha mantıklı olur ? bu yoklukta iPhone 6 da hiç fena olmaz.
    Görüş ,öneri ve varsa deneyimlerinizi paylaşmanızı rica ederim
    Not:İstanbul dışındayım şayet İstanbul daha mantıklı olacaksa telefonu orada önerebileceğiniz servise de götürebilirim

Ben daha yeni gönderdim garantiye, Değişim yapıldı. IOS 10.1'li 5S silver geldi. Açıksacası IOS 9'la gelir diye düşünüyordum. Bu arada başarıya gönderdim.
    |
    |

Intel Xeon E5 2660 2.2 GHz 20MB Cache 8 core/16 Thread - Huanan X79 Deluxe - Samsung 4x4 GB Quad 1600 MHz ECC REG Bellek - Gigabyte GTX 970 G1 Gaming 4 GB - Adata XPG Gammix S11 Pro 256 GB NVMe SSD - 2x WD Blue 1 TB 128 MB Cache 2.5" 5400 Rpm HDD (RAID 0 Mode) - Aerocool AERO-300 Kasa - High Power Element Smart 650W Moduler Power Supply - Samsung 23.5" Curved CF390 Monitör

• Yüzbaşı
    447 Mesaj
    ios 10 da bu kadar performanslı olmasını beklemiyordum cihazımın bundan sonra da güncellemeyi düşünmüyorum çok stabil şuan
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

SAMSUNG Galaxy Note Fan Edition
  • Kurmay Yarbay
    7011 Mesaj

@deep55 , @Leon FR

Katılıyorum. Zaten IOS 11 5S için hem final sürümü niteliğinde hem de yüklenmesi gereken bir sürüm değil. En stabil haller için IOS 10'un son sürümünde bırakılması lazım.

Birkaç sayfa öncesinde de dile getirdiğim bir konuydu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REDSTONE -- 28 Temmuz 2017; 15:35:55 >
    |
    |
    Bahsedilenler: deep55 , Leon FR

• Yarbay
    4836 Mesaj
    Arkadaşlar iPhone 5s için aksesuar ilanım

https://forum.donanimhaber.com/satilik-iphone-se-5s-aksesuarlari--128002258#128002258

Konu akışını bozduğum için özür dilerim.
    |
    |
    |
    |
üniversite
Lastik Fiyatları
Paykasa
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.