Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
22.508
Cevap
232
Favori
760.263
Tıklama
Giriş
    138 Mesaj
    İOS 11 Beta 3 geliştiriciler için yayınlandı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Er
    5 Mesaj
    Arkadaşlar Merhaba, 07.05.2016 Tarihin de iPhone 5S almıştım. Cihaz Ocak 2017 de Şebeke hatasından dolayı servise gönderildi, 10 gün bekledikten sonra yenisi ile değiştirildi. Gelen cihazı bugüne kadar kullandım fakat bugün servis yok hatası vermeye başladı ve bir türlü gelmedi. Ayrıca ; Yeni değişilen cihazın İMEİ'si haliyle farklı ve ocak ayından beri kayıt yapılmamış! Apple ile görüşüyorum merak etmeyin kapanmaz diyorlar vs vs. Bugün öğleden sonra cihazı aldığım yere götürüp servise verilmesini isteyeceğim. İki seferdir başıma geliyor bu şebeke sorunu. Birde : Cihazın üst çerçevesinin ortasında 3-4 ay önce olmuş bir vuruk izi var acaba bu sıkıntı çıkarır mı servis'de ? [ İşte yere düşürmüşsünüz kullanıcı hatası derler mi filan :D ]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kralecel33 -- 11 Temmuz 2017; 5:3:14 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Node

İOS 11 Beta 3 geliştiriciler için yayınlandı

Sanki olumlu yönde gelişmeler var hız konusunda? Videolarda öyle görünüyor

|
    |

O tüm iPhone Larda var.

|
    |
    dipitis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar telefonun sağından ekran kalkmış bunu düzeltmek için normal telefoncular ne kadar para talep ediyorlar aşağı yukarı bilen var mı?

Alttaki iki vidayı sökün ve ekranın kalkan köşeleri bastırıp düzelttikten sonra vidaları tekrar yerine takıp fazla sıkmadan vidalayın.

Tecrübeniz yoksa bir telefon tamircisi cüzi bir ücrete yapar bu işlemi..

|
    |
    Gorkem.IX kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: frux

Alttaki iki vidayı sökün ve ekranın kalkan köşeleri bastırıp düzelttikten sonra vidaları tekrar yerine takıp fazla sıkmadan vidalayın.

Basit mi hocam ya o kadar?

Özel vidalar için tornavidanız varsa yapabilirsiniz, fakat üst paneli açmayın..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Gorkem.IX kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: frux

Alttaki vidaları çıkarıp sağ-sol üst köşelere bastırdım biraz düzelir gibi oldu ancak vidaları tekrar takınca yine eski haline döndü. Acaba ekranı vakumla biraz kaldırıp falan mı düzeltmek gerekiyor?

|
    |

Arkadaşlar, iPhone 5s telefonumun Touch ID si arıza yaptı ve garantinin dolmasına yaklaşık 2 ay var iPhone resmî siteden meşhur İrlandalı müşteri hizmetleri ile görüştüm donanımsal problem olduğunu yaşadığım şehirde ki yetkili servislerle irtibat kurabileceğimi telefon arızasından dolayı cihaz değişimi yapılabileceğini fakat 5s artık eski bir model olduğundan eğer teknik servisin elinde 5s yoksa iPhone 6 verilebileceğini söyledi.
    Bu durum beni heyecanlandırdı açıkçası
    Beni yönlendirdikleri teknik servislerin listesinde başarı var, genpa var ve bir avm içinde ki Apple'ın kendi mağazası var. Sizce hangi teknik servise gitsem daha mantıklı olur ? bu yoklukta iPhone 6 da hiç fena olmaz.
    Görüş ,öneri ve varsa deneyimlerinizi paylaşmanızı rica ederim
    Not:İstanbul dışındayım şayet İstanbul daha mantıklı olacaksa telefonu orada önerebileceğiniz servise de götürebilirim

• Onbaşı
    34 Mesaj
    Arkadaşlar telefonun sağ üst köşede az da olsa kalkma mevcut bu yüzden pazartesi servise vermeyi düşünüyorum lakin arka kamera lensinde ince bir çizik mevcut ( çok dikkatli bakıldığında belli oluyor) sevise verdiğimde kamerayı söylesem kullanıcı hatası diyebilir mi ?

Ben gecen senelerde ekrandaki oynama sebebiyle apple store zorluya gitmistim. Ordaki akın diye calisan ukala bir tavirla sorun yok ben bir sey gormuyorum seklinde konusmustu. Hatta apple store ile yaptigim telefon gorusmesinde bunun garanti kapsaminda oldunu, ucretsiz islem yapilacagini izah ettigimde: "onlara, akın boyle boyle soyledi dersin" seklinde sokak agziyla konusmustu. Artik ordaki elemanlardan midem bulandi.
    Ben boyle bir tiple muhatap oldum, bilseydim gitmezdim zaten. Size nasil biri denk gelir bilemem.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    OtobanFaresi01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2946 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: OtobanFaresi01

Arkadaşlar telefonun sağ üst köşede az da olsa kalkma mevcut bu yüzden pazartesi servise vermeyi düşünüyorum lakin arka kamera lensinde ince bir çizik mevcut ( çok dikkatli bakıldığında belli oluyor) sevise verdiğimde kamerayı söylesem kullanıcı hatası diyebilir mi ?

Bu sorun kronikliği de aşıp telefonla birlikte aldığınız bir şey gibi açıkçası. Köşelere her değdinizde de içeri göçüp çıkıyor ve sinir bozucu oluyor. Eğer şanslıysanız değişim yaparlar.
    |
    |
    |
    |

1 AĞUSTOS - 1 EYLÜL ARASINDA TATİLDE OLACAĞIMDAN DOLAYI MESAJLARA GEÇ DÖNEBİLİRİM BİLGİNİZE.
  • Yüzbaşı
    406 Mesaj
    iPhone teknik servis cihaz değişimi yardım

Arkadaşlar, iPhone 5s telefonumun Touch ID si arıza yaptı ve garantinin dolmasına yaklaşık 2 ay var iPhone resmî siteden meşhur İrlandalı müşteri hizmetleri ile görüştüm donanımsal problem olduğunu yaşadığım şehirde ki yetkili servislerle irtibat kurabileceğimi telefon arızasından dolayı cihaz değişimi yapılabileceğini fakat 5s artık eski bir model olduğundan eğer teknik servisin elinde 5s yoksa iPhone 6 verilebileceğini söyledi.
    Bu durum beni heyecanlandırdı açıkçası
    Beni yönlendirdikleri teknik servislerin listesinde başarı var, genpa var ve bir avm içinde ki Apple'ın kendi mağazası var. Sizce hangi teknik servise gitsem daha mantıklı olur ? bu yoklukta iPhone 6 da hiç fena olmaz.
    Görüş ,öneri ve varsa deneyimlerinizi paylaşmanızı rica ederim
    Not:İstanbul dışındayım şayet İstanbul daha mantıklı olacaksa telefonu orada önerebileceğiniz servise de götürebilirim
    |
    |

• Binbaşı
    1930 Mesaj
    selamlar.

arkadaşlar 5s'im güncel 10.3.2. twitter'ım da güncel. buna rağmen twitter'da 20-30 saniye takılınca uygulamadan atıyor. çözemedim gitti.

bunun bir çaresi var mıdır acaba? yardımcı olursanız çok sevinirim. kafayı yedirecek bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi people are strange -- 17 Temmuz 2017; 23:19:17 >
    quote:

Orijinalden alıntı: people are strange

selamlar.

arkadaşlar 5s'im güncel 10.3.2. twitter'ım da güncel. buna rağmen twitter'da 20-30 saniye takılınca uygulamadan atıyor. çözemedim gitti.

bunun bir çaresi var mıdır acaba? yardımcı olursanız çok sevinirim. kafayı yedirecek bana.

Ayarlardan otomatik video oynatma açıksa kapatıp bir de öyle dener misin.

Son bir kaç gündür Safarinin görünümü değişti.

Neden böyle olmuş olabilir ?Hiç bir ayarla oynamadım.

Hangi siteye girip çıktığımıda takip edemiyorum. Eski görünümde girilen sitelerin linkleri koyu görünüyordu. Bunda böyle bir şey yok.

Orijinalden alıntı: Vega

iPhone 5s son sürüm kullanıyorum.

Son bir kaç gündür Safarinin görünümü değişti.

Neden böyle olmuş olabilir ?Hiç bir ayarla oynamadım.

Hangi siteye girip çıktığımıda takip edemiyorum. Eski görünümde girilen sitelerin linkleri koyu görünüyordu. Bunda böyle bir şey yok.

Hocam safari değil de Google ile alakalı olsa gerek. Google'dan arayınca ben de aynı sayfa, renk ve fonta denk geliyorum. Güncelleme olmuş sanırsam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

SAMSUNG Galaxy Note Fan Edition

HızlıCevap
Reklamlar
sohbet
Blogio
haberler
Lastik Fiyatları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.