Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
22.509
Cevap
232
Favori
760.611
Tıklama
Giriş
    41 Mesaj
    Herkese iyi bayramlar.
    iPhone 5s kullanıcısıyım ve sürüm olarak ios 9.3.3 teyim.
    10.3.2 ye geçersem mevcut sürümüme göre olumsuz olacak bir durum var mı.
    Deneyimi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim.
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Ben de ios 9.3.5 den ios 10.3.2 ye dfu modunda güncellemiştim. Batarya performansı ve stabilite biraz daha iyileşti sanki, ios 11 gelmeden güncelleyin bence, bu sürümle rahat 2 sene daha kullanılır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

SAMSUNG Galaxy Note Fan Edition
  • Çavuş
    41 Mesaj

dfu modunda güncelledim bende 10.3.2 ye stabilite iyi fakat şarjı çok hızlı bitiyor.
    Eksik bir şey mi yaptım sizde şarj durumu nasıl bilgi verebilir misiniz ?
    |
    |
    Bahsedilenler: oan , frux kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Nadirde olsa sahibinden.com da denk gelmişti birkaç defa.

Sahibinden - Filtreden Sıfır ve Altın renk seçeneğini seçip bakabilirsiniz.

|
    |
    Leon FR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Orijinalden alıntı: dgnztrk

dfu modunda güncelledim bende 10.3.2 ye stabilite iyi fakat şarjı çok hızlı bitiyor.
    Eksik bir şey mi yaptım sizde şarj durumu nasıl bilgi verebilir misiniz ?

Batarya performansı aynı pek fark yok gibi.. Telefon kaç senelik? Belki batarya değişim zamanı gelmiştir.
    Battery life uygulaması ile bataryanın durumuna bakın.. Çok amper kaybı varsa bataryayı değiştirtin..

|
    |

Sarj gayet iyi bende

|
    |
    dgnztrk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Anakart: MSI H97 PC Mate İşlemci: Intel i5 4460 3.2GHz Ekran Kartı: Evga GTX970 FTW ACX 2.0 Ram: GSKILL 8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 1600MHz HDD: Seagate 1TB Barracuda Sata PSU: Thermaltake Smart SP-530P 530W 80 Monitör: Philips 247E LHA Kasa: Zalman Z3 Plus Klavye: Logitech G710 Blue Mechanical Gaming Keyboard with Cherry MX Blue Mouse: Logitech G402 Hyperion Fury
    IPhone 5s Space Grey

• Kurmay Yarbay
    7011 Mesaj

Merhaba, geçmiş olsun.

Fiziksel darbe kaynaklı bir durum değilse; serviste sıkıntı çıkacağını sanmıyorum. Muhtemelen sıcakla bağlantılı olarak veya başka bir neden neticesinde pikseller gitmeye başlamış gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REDSTONE -- 3 Temmuz 2017; 15:47:10 >
    |
    |
    DoomKing kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

RS İncelemeleri ve Paylaşımları ©
    NVIDIA PASCAL Serisi Kullananlar Kulübü © | NVIDIA MAXWELL Serisi Kullananlar Kulübü ©
    |♦| Intel Core i7-8700K@4.6 GHz@1.17v |♦| ASUS ROG MAXIMUS X HERO |♦| EVGA GTX 1080 Ti FTW3 DT GAMiNG@1911 - 11016 MHz@UV|1.00v |♦| ASUS MG278Q@2K/144Hz/FreeSync |♦| TEAM T-FORCE NIGHT HAWK RGB 32GB (4*8) DDR4 3600 MHz@1.35v C16 |♦|
    ATTIĞIM HER MESAJ BİLİNÇLİ OLARAK KALIN FONT YAZILMAKTADIR. VARSA BİR SIKINTISI OLAN, FORUM KURALLARINA GÖZ ATSIN. [UNUTMA ! 24.04.2015] DH FORUMDA AYNI KONUDA, FARKLI ÜYELERE, ALT ALTA MESAJ ATMAK SERBESTTİR.
  • Binbaşı
    1322 Mesaj

telefonda kılcal çizik harici hiçbirşey yok. telefonu ilk aldığımdan beri kap ve kırılmaz cam ile kullanıyordum. kırılmaz cami çıkaralı 1 ay oldu , 1 ayda ne kadar çizilebilirse o kadar çizildi yanı telefon. Ayrıca en son oynadığım oyun yaklaşık 2 ay önceydi.

Fark ettiğim bir durum var o da gün içinde dışarıda telefonun internette dolaşırken bile cok fazla ısındığına şahit oldum ancak onu havanın sıcak olmasına bağladım . Lekeli bölgede dokunmatik sorunsuz çalışıyor ancak yavaş yavaş büyüyor sanırım.

|
    |
    REDSTONE kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Anakart: MSI H97 PC Mate İşlemci: Intel i5 4460 3.2GHz Ekran Kartı: Evga GTX970 FTW ACX 2.0 Ram: GSKILL 8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 1600MHz HDD: Seagate 1TB Barracuda Sata PSU: Thermaltake Smart SP-530P 530W 80 Monitör: Philips 247E LHA Kasa: Zalman Z3 Plus Klavye: Logitech G710 Blue Mechanical Gaming Keyboard with Cherry MX Blue Mouse: Logitech G402 Hyperion Fury
    IPhone 5s Space Grey
  • Kurmay Yarbay
    7011 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: DoomKing

telefonda kılcal çizik harici hiçbirşey yok. telefonu ilk aldığımdan beri kap ve kırılmaz cam ile kullanıyordum. kırılmaz cami çıkaralı 1 ay oldu , 1 ayda ne kadar çizilebilirse o kadar çizildi yanı telefon. Ayrıca en son oynadığım oyun yaklaşık 2 ay önceydi.

Fark ettiğim bir durum var o da gün içinde dışarıda telefonun internette dolaşırken bile cok fazla ısındığına şahit oldum ancak onu havanın sıcak olmasına bağladım . Lekeli bölgede dokunmatik sorunsuz çalışıyor ancak yavaş yavaş büyüyor sanırım.

Tam olarak nedenini teknik servis görecektir. Ama dediğim gibi sıcaklık ile oluşmuş bir sorun gibi duruyor. Son birkaç gündür ülkemizin birçok noktasında sıcaklık rekorları kırıldı herkesin bildiği üzere. Siz de telefonun çok fazla ısındığını dile getiriyorsunuz zaten.

Normalde ısınma süreçlerinde böyle durumlar kolay kolay ortaya çıkmasa da, sizdeki gibi çıktığı durumlar da mevcuttur. Yavaş yavaş yayılıyorsa; bir süre sonra tamamen ekranı kaplayabilir.
    |
    |

RS İncelemeleri ve Paylaşımları ©
    NVIDIA PASCAL Serisi Kullananlar Kulübü © | NVIDIA MAXWELL Serisi Kullananlar Kulübü ©
    |♦| Intel Core i7-8700K@4.6 GHz@1.17v |♦| ASUS ROG MAXIMUS X HERO |♦| EVGA GTX 1080 Ti FTW3 DT GAMiNG@1911 - 11016 MHz@UV|1.00v |♦| ASUS MG278Q@2K/144Hz/FreeSync |♦| TEAM T-FORCE NIGHT HAWK RGB 32GB (4*8) DDR4 3600 MHz@1.35v C16 |♦|
    ATTIĞIM HER MESAJ BİLİNÇLİ OLARAK KALIN FONT YAZILMAKTADIR. VARSA BİR SIKINTISI OLAN, FORUM KURALLARINA GÖZ ATSIN. [UNUTMA ! 24.04.2015] DH FORUMDA AYNI KONUDA, FARKLI ÜYELERE, ALT ALTA MESAJ ATMAK SERBESTTİR.

• Teğmen
    185 Mesaj
    Merhabalar 5s telefonunu satan sonra başka bir telefon alıp ondan memnun kalan deneyimini aktarabilirse sevinirim.

|
    |
    chinpoko

Telefonumu ekran açıklığından dolayı servise götüreceğim (aldığımdan beri öyleydi) ve muhtemelen değişim kararı çıkacak ama bizim telefonlar satıştan çekilmiş okuduğum kadarıyla. Elimizde yok deyip üstüne para verin üst model alın demezler değil mi?
    |
    |
    NakahNiyesuh

quote:

Orijinalden alıntı: smd

Telefonumu ekran açıklığından dolayı servise götüreceğim (aldığımdan beri öyleydi) ve muhtemelen değişim kararı çıkacak ama bizim telefonlar satıştan çekilmiş okuduğum kadarıyla. Elimizde yok deyip üstüne para verin üst model alın demezler değil mi?

Öyle bir seçenek yok. Mutlaka ellerinde 5S olur. Şu an 6 da satışta değil, hatta 3 ay sonra 6S de satıştan kalkacak. Ama hâlâ değişim için var oluyor.
    |
    |

Cold Fusion Energy, Inc.
  • Yarbay
    8357 Mesaj

Ne zaman değişim yapıldı? Ne kadar düşünüyorsunuz?

|
    |
    Angelica kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Piyasayi tam olarak bilmiyorum. 16 daha garantisi var. Kulakligi kutusundan cikarilmadi, sarj aletinin jelatini hala duruyor ve kablosu bembeyaz.

Teklifleri pm den alabilirim.

|
    |

Cold Fusion Energy, Inc.
  • Çavuş
    93 Mesaj

Hocam piyasayı bilmiyorum ama telefonunun sıkıntısı yoksa en azından 8 çıkana kadar beklemeni tavsiye ederim.

|
    |
    SupremeC kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
e-ticaret
Paykasa
SEO
haberler
üniversite
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.