Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
22.845
Cevap
210
Favori
795.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen hafta
  • Cevaplayan Üyeler 3220
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 53 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 25
  • Favoriye Eklediklerim 210
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • DarkGuardian-53 (262 mesaj) zozorla (250 mesaj) HALO (217 mesaj) kral1840 (213 mesaj) speedman (209 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3998 mesaj) Mobil (8703 mesaj) Tablet (945 mesaj) (20 mesaj) Mini (1152 mesaj) Uygulama (267 mesaj)
  • @
10 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> iPhone >> Apple iPhone 5s [ANA KONU]
Giriş
    36 Mesaj

dfu modunda güncelledim bende 10.3.2 ye stabilite iyi fakat şarjı çok hızlı bitiyor.
    Eksik bir şey mi yaptım sizde şarj durumu nasıl bilgi verebilir misiniz ?
    |
    |
    Bahsedilenler: oan, frux kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1675 Mesaj

Nadirde olsa sahibinden.com da denk gelmişti birkaç defa.

Sahibinden - Filtreden Sıfır ve Altın renk seçeneğini seçip bakabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Leon FR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    532 Mesaj
    iOS 9'lu, 6-7 ay daha garantili sıfır temizliğinde kutu içeriği tam ve orijinal gümüş cihazımı üst modele geçmek için satıyorum, bilginize.
    |
    |
  • Yarbay
    8392 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: dgnztrk

dfu modunda güncelledim bende 10.3.2 ye stabilite iyi fakat şarjı çok hızlı bitiyor.
    Eksik bir şey mi yaptım sizde şarj durumu nasıl bilgi verebilir misiniz ?

Batarya performansı aynı pek fark yok gibi.. Telefon kaç senelik? Belki batarya değişim zamanı gelmiştir.
    Battery life uygulaması ile bataryanın durumuna bakın.. Çok amper kaybı varsa bataryayı değiştirtin..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    548 Mesaj

Sarj gayet iyi bende

|
    |
    dgnztrk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1631 Mesaj
    Ekranda resimdeki gibi lekeler cıktı. Dün leke neredeyse yarısı kadardı. sorunun sebebi nedir ve garanti karsılar mı?

• Yarbay
    11118 Mesaj

Merhaba, geçmiş olsun.

Fiziksel darbe kaynaklı bir durum değilse; serviste sıkıntı çıkacağını sanmıyorum. Muhtemelen sıcakla bağlantılı olarak veya başka bir neden neticesinde pikseller gitmeye başlamış gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C8633B5F6 -- 3 Temmuz 2017; 15:47:10 >
    |
    |
    DoomKing kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1631 Mesaj

telefonda kılcal çizik harici hiçbirşey yok. telefonu ilk aldığımdan beri kap ve kırılmaz cam ile kullanıyordum. kırılmaz cami çıkaralı 1 ay oldu , 1 ayda ne kadar çizilebilirse o kadar çizildi yanı telefon. Ayrıca en son oynadığım oyun yaklaşık 2 ay önceydi.

Fark ettiğim bir durum var o da gün içinde dışarıda telefonun internette dolaşırken bile cok fazla ısındığına şahit oldum ancak onu havanın sıcak olmasına bağladım . Lekeli bölgede dokunmatik sorunsuz çalışıyor ancak yavaş yavaş büyüyor sanırım.

|
    |
    REDSTONE kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    11118 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: DoomKing

telefonda kılcal çizik harici hiçbirşey yok. telefonu ilk aldığımdan beri kap ve kırılmaz cam ile kullanıyordum. kırılmaz cami çıkaralı 1 ay oldu , 1 ayda ne kadar çizilebilirse o kadar çizildi yanı telefon. Ayrıca en son oynadığım oyun yaklaşık 2 ay önceydi.

Fark ettiğim bir durum var o da gün içinde dışarıda telefonun internette dolaşırken bile cok fazla ısındığına şahit oldum ancak onu havanın sıcak olmasına bağladım . Lekeli bölgede dokunmatik sorunsuz çalışıyor ancak yavaş yavaş büyüyor sanırım.

Tam olarak nedenini teknik servis görecektir. Ama dediğim gibi sıcaklık ile oluşmuş bir sorun gibi duruyor. Son birkaç gündür ülkemizin birçok noktasında sıcaklık rekorları kırıldı herkesin bildiği üzere. Siz de telefonun çok fazla ısındığını dile getiriyorsunuz zaten.

Normalde ısınma süreçlerinde böyle durumlar kolay kolay ortaya çıkmasa da, sizdeki gibi çıktığı durumlar da mevcuttur. Yavaş yavaş yayılıyorsa; bir süre sonra tamamen ekranı kaplayabilir.
    |
    |

• Teğmen
    185 Mesaj
    Merhabalar 5s telefonunu satan sonra başka bir telefon alıp ondan memnun kalan deneyimini aktarabilirse sevinirim.

|
    |
  • Yarbay
    12971 Mesaj
    Telefonumu ekran açıklığından dolayı servise götüreceğim (aldığımdan beri öyleydi) ve muhtemelen değişim kararı çıkacak ama bizim telefonlar satıştan çekilmiş okuduğum kadarıyla. Elimizde yok deyip üstüne para verin üst model alın demezler değil mi?
    |
    |
  • Yarbay
    2945 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: smd

Telefonumu ekran açıklığından dolayı servise götüreceğim (aldığımdan beri öyleydi) ve muhtemelen değişim kararı çıkacak ama bizim telefonlar satıştan çekilmiş okuduğum kadarıyla. Elimizde yok deyip üstüne para verin üst model alın demezler değil mi?

Öyle bir seçenek yok. Mutlaka ellerinde 5S olur. Şu an 6 da satışta değil, hatta 3 ay sonra 6S de satıştan kalkacak. Ama hâlâ değişim için var oluyor.
    |
    |
  • Yarbay
    17613 Mesaj
    Apple tarafından garantiden değişim yapılmış silver 16gb 5s ihtiyacı olan var mı?
  • Yarbay
    8392 Mesaj

Ne zaman değişim yapıldı? Ne kadar düşünüyorsunuz?

|
    |
    Angelica kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    17613 Mesaj
    Daha vermedim servise, bu hafta vercem ama kesin degisim olcak.

Piyasayi tam olarak bilmiyorum. 16 daha garantisi var. Kulakligi kutusundan cikarilmadi, sarj aletinin jelatini hala duruyor ve kablosu bembeyaz.

Teklifleri pm den alabilirim.

|
    |
  • Teğmen
    134 Mesaj

Hocam piyasayı bilmiyorum ama telefonunun sıkıntısı yoksa en azından 8 çıkana kadar beklemeni tavsiye ederim.

|
    |
    SupremeC kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    135 Mesaj
    İOS 11 Beta 3 geliştiriciler için yayınlandı

• Er
    5 Mesaj
    Arkadaşlar Merhaba, 07.05.2016 Tarihin de iPhone 5S almıştım. Cihaz Ocak 2017 de Şebeke hatasından dolayı servise gönderildi, 10 gün bekledikten sonra yenisi ile değiştirildi. Gelen cihazı bugüne kadar kullandım fakat bugün servis yok hatası vermeye başladı ve bir türlü gelmedi. Ayrıca ; Yeni değişilen cihazın İMEİ'si haliyle farklı ve ocak ayından beri kayıt yapılmamış! Apple ile görüşüyorum merak etmeyin kapanmaz diyorlar vs vs. Bugün öğleden sonra cihazı aldığım yere götürüp servise verilmesini isteyeceğim. İki seferdir başıma geliyor bu şebeke sorunu. Birde : Cihazın üst çerçevesinin ortasında 3-4 ay önce olmuş bir vuruk izi var acaba bu sıkıntı çıkarır mı servis'de ? [ İşte yere düşürmüşsünüz kullanıcı hatası derler mi filan :D ]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kralecel33 -- 11 Temmuz 2017; 5:3:14 >
    |
    |
  • Yarbay
    4032 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Node

İOS 11 Beta 3 geliştiriciler için yayınlandı

Sanki olumlu yönde gelişmeler var hız konusunda? Videolarda öyle görünüyor

|
    |
  • Teğmen
    185 Mesaj
    Arkadaşlar özellikle gece video çekerken kameraya ışık vurunca videoda ufak ufak noktalar gözüküyor bu bir sorun mu yoksa her 5s te var mı anlamadım foto bulabilirsem atayım.

Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Ko Cuce
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,047
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.